• STUDIA UZUPEŁNIAJĄCE DLA OSÓB WYKWALIFIKOWANYCH PRACUJĄCYCH W PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TOWAROZNAWSTWO ZIELARSKIE Z ELEMENTAMI ZIOŁOLECZNICTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku: Towaroznawstwo zielarskie z elementami ziołolecznictwa trwają 2 semestry. Zajęcia dydaktycznych, wymagające bezpośredniego udziału nauczyciela akademickiego i słuchacza, obejmują 300 godzin (I semestr – 140 godzin, II semestr – 160). W trakcie dwóch semestrów realizowane są wykłady, w liczbie 220 godzin i ćwiczenia - 80 godzin. Pozostałe obciążenie dydaktyczne obejmuje konsultacje i udział słuchacza w egzaminie/zaliczeniu (51 godzin) oraz samodzielną pracę słuchacza (253 godziny), realizowaną poprzez: przygotowanie do zajęć (np. opracowanie analizy przypadków), przygotowanie do zaliczenia lub egzaminu z przedmiotu, wyszukiwanie informacji z użyciem technik informacyjnych, wykorzystanie metod eksponujących nauczanie, takich jak: filmy, pokazy z witryn Internetowych i itp. Łączne obciążenie dydaktyczne słuchacza wynosi 604 godziny.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

Jarek Ocena odpowiedz

Mam dyplom ŚUM i po 5 latach studiowania polecam te uczelnie. Nie było łatwo, ale nauka nie jest łatwa dla każdego.

Anka Ocena odpowiedz

Polecam wydział.

Emma Ocena odpowiedz

Osobiście nic złego nie mogę napisać. Uważam, że Uniwersytet i Wydział ma wysoki poziom, dlatego jak ktoś chce to może wynieść dużo wiedzy zarówno praktycznej jak i teoretycznej.

Ania Ocena odpowiedz

Dla mnie najważniejsze jest to, aby wiedzę przekazywali praktycy, mający doświadczenie w dyscyplinie, w której się poruszają i w którą wprowadzają studentów. Moja ocena: 5 gwiazdek.

Monika Ocena odpowiedz

Farmacja zawsze była moim numerem jeden. Na SUM nie można się nudzić, tylko rozwijać, rozwijać i jeszcze raz rozwijać.

Kamila Ocena odpowiedz

Polecam ten wydział każdemu, kto jest ambitny i chce coś w życiu osiągnąć. Jest tu sporo kół naukowych, w których można rozwijać swoje zainteresowania i uatrakcyjniać życie studenckie. Profesorowie, doktorzy i prowadzący zajęcia są zawsze dobrze przygotowani do zajęć, odnoszą się z szacunkiem do studentów, są wyrozumiali. Komunikacja z prowadzącymi i z dziekanatem przebiega bezproblemowo. Podczas pandemii wydział z organizacją studiów również poradził sobie bardzo dobrze. Z każdą osobą prowadzącą zajęcia nie było problemów z komunikacją, zajęcia odbywały się o czasie, na wysłane wiadomości zawsze otrzymywałem odpowiedź.

Jacek Ocena odpowiedz

Najlepsza uczelnia jaka znam.

Studentkapierwszegoroku Ocena odpowiedz

Uczelnia dla osób o stalowych nerwach i chętnych poświęcić większość swojego cennego czasu na naukę. Niestety dużo nauki, mnóstwo kolokwiów. Prawie jak na lekarskim.

Anonim Ocena odpowiedz

Polecam