POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU UP W POZNANIU

Kierunki studiów: dietetyka, technologia żywności i żywienia człowieka, jakość i bezpieczeństwo żywności Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

WYDZIAŁ MEDYCZNY

Kierunki studiów: biotechnologia medyczna, dietetyka, kierunek lekarsko-dentystyczny (stomatologia), optometria, protetyka słuchu, techniki dentystyczne, elektroradiologia Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź
 • DIETETYKA

  stopień: (I) (II)
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia
  czas trwania:
  tytuł zawodowy:

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Gosia Ocena odpowiedz

Niestety WSZiU w Poznaniu , nie potwierdza opinii, że uczelnie niepubliczne, żeby przetrwać zaczynają stawiać na jakość nauczania, która przyciągnie studenta. Ta uczelnia nie zamierza chyba podjąć rywalizacji o studenta z polskim szkolnictwem wyższym . Praz kolejny ....Niestety , bo Uczelnia nie reprezentuje żadnego sensownego poziomu nauczania . Wiadomości które przekazywane są na zajęciach magisterskich są jedynie powieleniem studiów pierwszego stopnia , żadnych nowości się nie dowiemy . Jeśli student idzie po sensowną wiedzę nie otrzyma jej na tej uczelni ...Niestety. Dodatkowo informacje, które przekazywały władze uczelni w momencie rekrutacji o dwóch zjazdach w miesiącu w trybie zaocznym na kierunku dietetyka to bajka . W efekcie mamy w terminarzu studiów zjazdy przez kolejnych pięć kolejnych tygodni . A szczytem wszystkiego jest brak terminarza zajęć na cały semestr. Plan przekazywany jest studentom trzy dni przed rozpoczęciem zajęć . Nie ma możliwości zapoznania się wcześniej. kiedy i jakie zajęcia ma student. To mit , że jeśli student płaci za studia to doświadczy "lepszego " podejścia. Na tej Uczelni student jest traktowany przez władze uczelni w sposób pozostawiający wiele do życzenia i odbiegający od przyjętych norm społecznych . Hitem jest , że Uczelnia chyba jako jedyna w Poznaniu , mimo pandemii i obostrzeń prowadzi zajęcia teoretyczne w trybie stacjonarnym!!!!