Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

 • PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna to jeden z najważniejszych kierunków kształcenia, ponieważ uczy tych, którzy w przyszłości zajmą się wychowaniem przyszłych pokoleń. Należy zdawać sobie sprawę z faktu, iż nie jest to łatwa dziedzina i wymaga ona nie tylko determinacji w zdobywaniu wiedzy, ale i konkretnych cech osobowości. Kto jest idealnym kandydatem na ten kierunek? Przede wszystkim osoby otwarte, empatyczne i opiekuńcze. Cierpliwe i odpowiedzialne, a także kreatywne i potrafiące indywidualnie podchodzić do każdego człowieka. To właśnie na nich czeka Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Collegium Balticum - Akademii Nauk Stosowanych w Szczecinie.

  Kształcenie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Collegium Balticum - Akademii Nauk Stosowanych w Szczecinie umożliwia pozyskanie praktycznej wiedzy pedagogicznej i psychologicznej, stanowiącej fundament pracy w zawodzie nauczyciela na pierwszym etapie edukacyjnym. Studenci poznają metody i formy projektowania sytuacji edukacyjnych, odpowiednich do zróżnicowanych potrzeb i możliwości dzieci w młodszym wieku szkolnym i przedszkolnym. Ponadto, nabywają kompetencji komunikacyjnych i rozwijają umiejętności współpracy z dziećmi, ich rodzicami i opiekunami oraz pozostałymi uczestnikami procesu edukacyjnego.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

Agnieszka Ocena odpowiedz

Uczelnia godna polecenia. Kadra na wysokim poziomie ,wykładowcy z pasją potrafiący przekazać wiedzę. Możliwość nauki on- line, zajęcia prowadzone w sposób ciekawy i interesujący. Zdobyta wiedza na pewno zrobi z nas doskonałych pracowników oświaty

Aneta Ocena odpowiedz

Uczelnia dba o studentów,każdy problem zostaje szybko rozwiązany, wykładowcy interesująco prowadzą zajęcia, polecam

Nina Ocena odpowiedz

Dobra kadra dydaktyczna, możliwość studiowania online

Marzena Bruś Ocena odpowiedz

Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana z studiów rozpoczętych na kierunku Pedagogika w CB. Sposób prowadzenia zajęć, wsparcie wykładowców, pomoc na każdym etapie wzmacniają we mnie świadomość, że wybrałam kierunek zgodny z moimi predyspozycjami, zainteresowaniami oraz powołaniem.