POLECANE DLA CIEBIE

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie

INSTYTUT NAUK HUMANISTYCZNYCH PWSZ W KOSZALINIE

Kierunki studiów: ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, kosmetologia, administracja, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu

WYDZIAŁ NAUK MEDYCZNYCH I NAUK O ZDROWIU

Kierunki studiów: fizjoterapia, pielęgniarstwo, kierunek lekarski (medycyna), kosmetologia Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź
 • PIELĘGNIARSTWO

  stopień: (I) (II)
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia II stopnia
  czas trwania:
  tytuł zawodowy:

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Studentka Ocena odpowiedz

Brak słów omijać bardzo szerokim łukiem....

Student ANS były student Ocena odpowiedz

Brak słów, zdzierstwo kasy- byle by przez rok zebrać a na koniec np: z podstaw pielęgniarstwa wszystko robią byle by parę osób oblać... Nie polecam... Nie ma warunku a komisyjny jest ustawiony. Osoby które mają mgr poniżają studentów...

Tragedia Ocena odpowiedz

Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Bardzo szerokim jest tyle innych normalnych uczelni.

Były student Ocena odpowiedz

To porażka nie szkoła. Pielegniarstwo na nowo tworzonej Medycyny przez wykładowców tej szkoły. Wykładowcy z tytułem magistra którzy wykładają 5 przedmiotów nie mając pojecia co wykładają. Kto ma plecy ten uczy przedmiotu a przy okazji upadla dorosłych ludzi. Ludzie z tytułami doktorów i profesorów mają klasę i wysoki poziom nauczania przede wszystkim wiedzę o tym czego uczą , a osoby z tytułem magistra poniżają dorosłych ludzi.

W learning który zawiódł Ocena odpowiedz

Ta szkoła to jedna wielka tragedia! Nie polecam. Drugi rok zdecydowanie na innej uczelni. Długo by pisać, generalnie panie z tytułem magistra wymagają od studentów 2 stopnia posiadania wiedzy z 5 specjalizacji w dziedzinie jednego przedmiotu. Co niektórzy nie podołali platformie e-lerningowej. Pełen szacunek dla wszystkich profesorów i doktorów, którzy stanęli na wysokości zadania i wywiązali się z obowiązku w 100%.

Helio Ocena odpowiedz

Uczelnia dla osób które potrzebują papierka, ale nie zależy im na poziomie kształcenia i poszerzeniu wiedzy. Papier dostaniecie, ale większość pracodawców go wyśmieje, wiec trzeba się zastanowić czy warto.