• PIELĘGNIARSTWO Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Pielęgniarstwo oferowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zakłada pozyskanie ogólnej wiedzy z obszaru nauk medycznych oraz wiedzy szczegółowej z zakresu pielęgniarstwa. Studenci nabywają umiejętności korzystania z aktualnej wiedzy dla zapewnienia bezpieczeństwa i wysokiego poziomu opieki, udzielania świadczeń w zakresie promowania, zachowania zdrowia i zapobiegania chorobom, sprawowania całościowej i zindywidualizowanej opieki nad chorym, niepełnosprawnym i umierającym, jak również komunikowania się z otoczeniem w miejscu pracy, organizowania pracy własnej, nawiązywania współpracy w zespołach opieki zdrowotnej oraz inicjowania i wspierania działań społeczności lokalnej na rzecz zdrowia.

  W ramach kształcenia uczelnia współpracuje z wieloma jednostkami; między innymi z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, Zespołem Opieki Zdrowotnej w Rzeszowie, czy Centrum Medycznym w Łańcucie. Ponadto, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania dysponuje własnym zapleczem dydaktycznym do praktycznej nauki zawodu, w skład którego wchodzą specjalistyczne laboratoria, zlokalizowane w budynkach Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (2)

Ania Ocena

Ciężko się dostać

Mka Ocena

Kierunek dopiero startuje, ale czesne dofinansowane - tylko 250 zł - i decyzja o organizacji studiów w systemie weekendowo-wieczorowym to wielki plus dla uczelni od kandydatki pracującej :)


STACJONARNE


Studia I stopnia: