ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

 • PIELĘGNIARSTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku
  tytuł zawodowy: licencjat pielęgniarstwa

  Kierunek Pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest realizowany w Kolegium Medycznym.

  Kierunek Pielęgniarstwo oferowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zakłada pozyskanie ogólnej wiedzy z obszaru nauk medycznych oraz wiedzy szczegółowej z zakresu pielęgniarstwa. Studenci nabywają umiejętności korzystania z aktualnej wiedzy dla zapewnienia bezpieczeństwa i wysokiego poziomu opieki, udzielania świadczeń w zakresie promowania, zachowania zdrowia i zapobiegania chorobom, sprawowania całościowej i zindywidualizowanej opieki nad chorym, niepełnosprawnym i umierającym, jak również komunikowania się z otoczeniem w miejscu pracy, organizowania pracy własnej, nawiązywania współpracy w zespołach opieki zdrowotnej oraz inicjowania i wspierania działań społeczności lokalnej na rzecz zdrowia.

  W ramach kształcenia uczelnia współpracuje z wieloma jednostkami; między innymi z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, Zespołem Opieki Zdrowotnej w Rzeszowie, czy Centrum Medycznym w Łańcucie. Ponadto, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania dysponuje własnym zapleczem dydaktycznym do praktycznej nauki zawodu, w skład którego wchodzą specjalistyczne laboratoria, zlokalizowane w budynkach Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Ania Ocena odpowiedz

Ciężko się dostać

Mka Ocena odpowiedz

Kierunek dopiero startuje, ale czesne dofinansowane - tylko 250 zł - i decyzja o organizacji studiów w systemie weekendowo-wieczorowym to wielki plus dla uczelni od kandydatki pracującej :)