ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl;

rektorat: rektorat.sgtih@vistula.edu.pl

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl;

rektorat: rektorat.sgtih@vistula.edu.pl

 • DIETETYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Studia na kierunku Dietetyka realizowane są w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i są odpowiedzią na postępujący trend związany ze zdrowym odżywianiem, lecz także zwróceniem uwagi na poważny problem, z którym zmaga się coraz więcej osób. Celem kształcenia jest przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu dietetyki. Unikatowy w skali kraju program nauczania skonstruowany jest z uwzględnieniem sposobu odżywiania człowieka zdrowego z uwagą na jego zróżnicowaną aktywność fizyczną, wiek, stan fizjologiczny, a także narodowość czy upodobania kulinarne.

  Lista przedmiotów do zaliczenia na kierunku Dietetyka nie jest najkrótsza, a znajdują się na niej, między innymi, takie zagadnienia jak: podstawy żywienia człowieka, żywienie dzieci i młodzieży, promocja zdrowia, zaburzenia odżywiania, towaroznawstwo surowców, psychologia żywienia, ekologia produkcji żywności i środowiska, kuchnie narodowe, mikrobiologia ogólna i żywności, biochemia ogólna, alergie pokarmowe.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Dietetyka dla osób aktywnych fizycznie
  • Poradnictwo dietetyczne

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Dietetyka dla osób aktywnych fizycznie
  • Poradnictwo dietetyczne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)