Politechnika Morska w Szczecinie

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

ul. Wały Chrobrego 1-2

70-500 Szczecin

e-mail: di@pm.szczecin.pl

tel. 91 48 09 893

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

Politechnika Morska w Szczecinie

ul. Wały Chrobrego 1-2

70-500 Szczecin

e-mail: di@pm.szczecin.pl

tel. 91 48 09 893

 • BIG DATA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wraz z nadejściem ery Big Data jednym z najistotniejszych wyzwań dla świata biznesu, zwłaszcza dla sektora IT, stało się stworzenie narzędzi do przetwarzania dużej ilości danych w czasie rzeczywistym. Wśród analityków i innych osób zajmujących się dużymi zbiorami danych ukształtował się popyt na nowe kompetencje zawodowe, tak aby sprostać wymaganiom firm i dynamicznie zmieniającym się potrzebom ich klientów.

  Studia podyplomowe Big Data dają możliwość uaktualnienia wiedzy z zakresu analizy strumieni danych, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, ułatwią nabycie nowych kompetencji w obrębie funkcjonowania inteligentnych systemów informatycznych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Morska w Szczecinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)