• FIZJOTERAPIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Kształcenie na kierunku Fizjoterapia w Warszawskiej Uczelni Medycznej umożliwia pozyskanie wiedzy i umiejętności stanowiących przygotowanie zawodowe zgodne z wymaganiami obowiązującymi w ochronie zdrowia. Zdobywane przez studentów wykształcenie jest niezbędne do kształtowania, podtrzymywania i przywracania sprawności i wydolności osób w różnym wieku utraconej lub obniżonej w skutek różnych chorób bądź urazów, a także prawidłowego wykonywania wszelkich zabiegów fizjoterapeutycznych i kontrolowania efektywności procesu fizjoterapii.

  Program kształcenia na kierunku Fizjoterapia opracowany jest w taki sposób, aby pozyskać jak najlepsze przygotowanie do wykonywania zawodu, a zatem samodzielnej pracy z pacjentem. W toku studiów studenci zaznajamiają się między innymi z anatomią prawidłową, biomechaniką kliniczną, fizjologią człowieka, czy kinezjologią, jak również dokładnie poznają zagadnienia dotyczące fizykoterapii, kształcenia ruchowego i metodyki nauczania ruchu, terapii manualnej, czy metod specjalnych fizjoterapii.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)