• INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Studia informatyczne od wielu lat cieszą się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, aby zainteresowanie tymi studiami osłabło. Informatyka i wszystkie jej elementy funkcjonują nie tylko w przestrzeni nauki i technologii, ale także w naszym życiu codziennym. Szeroko pojmowana informatyka towarzyszy nam każdego dnia, w nawet najprostszych sytuacjach. W przypadku studiów informatycznych można mieć pewność, że pozyskana w ich trakcie wiedza na pewno znajdzie zastosowanie. A gdzie można studiować Informatykę? W Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum.

  Kształcenie na kierunku Informatyka w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum umożliwia pozyskanie wiedzy i umiejętności przede wszystkim w zakresie programowania, testowania oprogramowania, technologii internetowych lub administrowania „chmurą”.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Cloud architekt
  • Grafika komputerowa
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Programista systemów wbudowanych

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Cloud architekt
  • Grafika komputerowa
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Programista systemów wbudowanych

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Opinie (7)

Asia Ocena odpowiedz

Jak studiować informatykę, to tylko w Collegium Balticum. Przesympatyczna kadra z ogromną wiedzą. Wykładają tu praktycy, więc dostajemy praktyczną wiedzę - co jest najważniejsze w tym zawodzie. Z całego serca polecam!

Tomasz K Ocena odpowiedz

Przeszedłem z ZUTu do Collegium Balticum i muszę szczerze powiedzieć, że w tym jak traktują studenta jest wieeeelka różnica. W Collegium Balticum traktują ciebie z szacunkiem i nigdy nie zostawiają w potrzebie. Sam program informatyki jest tutaj realizowany bardzo ciekawie i przemyślanie. Wykładowcy są ludźmi biznesu, wiedzą czego trzeba się nauczyć żeby na informatyce zarobić, a nie tylko się chwalić papierkiem. Nie muszę chyba mówić o tym, że to w sumie jedyny sensowny wybór jeśli ktoś chciały studiować zaocznie w Szczecinie... Pozdrawiam Collegium Balticum :)

Marcin B Ocena odpowiedz

Praktyczne podejście do przekazywania wiedzy, dzięki wykładowcom którzy na codzień pracują w zawodzie mam pewność, że wiedza którą wyniosę przyda mi się w przyszłej pracy. Świetna koleżeńska atmosfera nikt nie traktuje nikogo z góry a przy ewentualnych problemach w wykonaniu ćwiczenia każdemu poświęcona jest wystarczająca ilość czasu.

Michał Ocena odpowiedz

Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, mimo semestru, który od początku trwał w pandemii, władze oraz wykładowcy stanęli na wysokości zadania i przeprowadzili semestr bez najmniejszych problemów. Wykładowcy są pomocni, wszystko tłumaczone na bieżąco. Polecam!

Patryk S Ocena odpowiedz

Jak dla mnie wszystko super. Wahałem się między WSB czy ZUT-em - gdzie będą lepsze studia w formie niestacjonarnej - ale ostatecznie spróbowałem w CB myśląc sobie że jak będzie słabo to najwyżej się przeniosę. Ku mojemu zadowoleniu okazało się że poziom jest wysoki, wykładowcy pracują w branży, wszyscy podchodzą do siebie po koleżeńsku i ogólnie mnóstwo wiedzy i plusów, aż trochę żal że ułożone życie już nie pozwala na dzienne bo z pewnością wyniósł bym jeszcze więcej ;) Polecam, nie wahać się, zapisywać, studiować, zmieniać życie na lepsze;)

Artur Ocena odpowiedz

Jestem osobą pracującą i ten system kształcenia przez e-learning bardzo mi pasuje , na tych studiach informatycznych w 1 semestrze bardzo dużo się dowiedziałem i nauczyłem np. język programowania python, obsługa serwera system linux komendy tekstowe itd. Zajęcia są prowadzone w bardzo zrozumiały sposób. uważam że te studia dużo mnie nauczą , są tu duże możliwości zdobycia różnych umiejętności zawodowych i certyfikatów. Nawet matematyka która jest trudna została w bardzo prosty sposób przedstawiona i bardzo dobrze zaliczona. Uczelnia idzie z duchem czasu i dba o rozwój studenta na bieżąco . Zastanawiałem się długo nad wyborem uczelni ale to był trafny wybór gdyż uczą wszystkiego co będzie potrzebne w przyszłej karierze zawodowej w różnych specjalizacjach informatycznych. innej uczelni bym już nie wybrał w szczecinie . Jeśli się interesujesz informatyką a nie wiesz co wybrać to tutaj są różne możliwości

Daniel Ocena odpowiedz

Jestem mile zaskoczony kierunkiem. Wiedza przekazywana jest w sposób bardzo przystępny. Indywidualne podejście do studenta i zajęcia praktyczne zachęcają do pogłębiania tematów ponad program. Dzięki działaniom władz uczelni istnieje wręcz nieprzeciętna możliwość szkoleń i uzyskania certyfikatów z różnych obszarów IT - za darmo. Wykładowcy są wspaniali. Specjaliści w swoich dziedzinach, służą pomocą i widać, że "im zależy". W czasie pandemii, zajecia nie utraciły na jakości. Zmiana sposobu nauczania i sposób prowadzenia zajęć sprawdził się na piątkę. Pomimo ograniczeń, pierwszy rok bardzo się zintegrował co było wynikiem działań wykładowców. Student nie jest "złem koniecznym" czego można doświadczyć na uczelniach publicznych. Jestem osobą pracującą i nie spotkałem się z podejściem "Nie mogłeś? Twoja strata". Stały kontakt z wykładowcami i ich zaangażowanie powodowały, że wszyscy byli na bieżąco z wiedzą i materiałami. Do tego uczelnia jest zaangażowana w rozwój kariery studenta co dało się odczuć już w pierwszym semestrze. Bez cienia wątpliwości, wybrałbym ten kierunek ponownie. Polecam każdemu niezdecydowanemu.


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: