ul. Strzegomska 55

53-611 Wrocław

tel. 71 356 15 31 | tel. 71 356 15 32

e-mail: rekrutacja@dsw.edu.pl 

ul. Strzegomska 55

53-611 Wrocław

tel. 71 356 15 31 | tel. 71 356 15 32

e-mail: rekrutacja@dsw.edu.pl 

 • ADMINISTRACJA - PRAWO, ZARZĄDZANIE I ORGANIZACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sprawnie działająca administracja stanowi podstawę funkcjonowania organów państwa oraz pozwala na realizację stawianych przed nimi celów. Organy administracji, dla prawidłowego funkcjonowania, wymagają natomiast skutecznego i efektywnego zarządzania.

  Celem studiów jest nabycie lub pogłębienie posiadanej już przez słuchaczy wiedzy prawniczej, umiejętności interpersonalnych oraz kompetencji organizacyjnych i zarządczych, niezbędnych pracownikom zatrudnionym na stanowiskach średniego i wyższego szczebla w strukturach administracji publicznej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AGILE MENAGER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Agile Manager – lider zwinnych projektów to propozycja dla osób pracujących lub chcących pracować w zwinnych projektach, głównie w branży IT ale nie tylko. Podejście zwinne znajduje coraz więcej zwolenników także w innych sektorach a popyt na liderów w zwinnych organizacjach wciąż rośnie. 

  Aby zapewnić słuchaczom najwyższą jakość prowadzonych zajęć Dolnośląska Szkoła Wyższa nawiązała współpracę z Fundacją Zwinność która zrzesza trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze zwinnymi zespołami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA LEAN LIDERA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA MENEDŻERA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Akademia Menadżera to unikatowe w skali kraju studia podyplomowe dla doświadczonych menedżerów oraz adeptów sztuki skutecznego zarządzania ludźmi. Wyróżnia je, m.in. koncentracja na kluczowych dla menedżera umiejętnościach miękkich (np. rekrutacja, motywowanie, coaching), rozwój inteligencji emocjonalnej oraz interpersonalnej.

  W trakcie studiów otrzymasz także kompleksowy raport kompetencji menedżerskich Master Person Analysis oraz indywidualny personal branding (warsztat pozycjonowania swoich kompetencji na rynku pracy).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA TRENERA HORSE ASSISTED EDUCATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Akademia Trenera Horse Assisted Education pozwalają poznać i nauczyć się stosowania w praktyce zawodowej metody Horse Assisted Education. Metoda ta uczy rozwijania ludzi przy współpracy z końmi. Dedykowana jest w szczególności trenerom, coachom, mentorom, doradcom odpowiedzialnym za rozwój kompetencji specjalistów i kadry kierowniczej wszystkich szczebli organizacji.

  Dwusemestralny program obejmuje zagadnienia dotyczące psychologicznych mechanizmów i metod efektywnej pracy z klientami przy wykorzystaniu HAE, pozwalających rozwijać ich umiejętności przywódcze, budować i wzmacniać autorytet  zawodowy, siłę osobowości oraz doskonalić umiejętności społeczne. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA TRENERA ONLINE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na studiach podyplomowych Akademia Trenera Online przygotujemy Cię do prowadzenia szkoleń zgodnie z etyką zawodu trenera, jak również wyposażymy w wiedzę i narzędzia służące definiowaniu celów szkoleniowych, realizacji oraz ewaluacji projektów szkoleniowych.

  Poznasz dobre praktyki związane z pracą ze zleceniodawcami projektów szkoleniowych (HR, etc.), sprzedażą projektów szkoleniowych, oraz korzystaniem z narzędzi HR i coachingu. Uczestnicy będę mieli możliwość skorzystania również z dodatkowego badania osobowości zawodowej Facet5®, którego celem jest zdefiniowanie i rozwijanie indywidualnych talentów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ ZDALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT W CHMURACH OBLICZENIOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Naszym celem jest skuteczne przygotowanie specjalistów z zakresu budowy rozwiązań IT i aplikacji w oparciu o Microsoft Azure i Microsoft 365. Dodatkowym atutem tego kierunku jest fakt, że zakres przedmiotów obejmuje wiedzę potrzebną do skutecznego przejścia procedury certyfikacji w obszarze budowania architektury, wdrażania i utrzymania rozwiązań IT w chmurze obliczeniowej Microsoft.  Absolwent studiów może wejść na rynek pracy z kwalifikacjami zawodowymi udokumentowanymi międzynarodowymi certyfikatami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ARTETERAPIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Arteterapia to studia przygotowujące merytorycznie do pracy w placówkach specjalnych, które zajmują się rozmaitymi zaburzeniami – niepełnosprawnością, w ośrodkach dziennego pobytu, warsztatach terapii zajęciowej, domach pomocy społecznej, szkolnych świetlicach terapeutycznych, hospicjach, poradniach leczenia bólu. Słuchacz nabywa wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z zakresu arteterapii jako dziedziny nauki, która spełnia w praktyce arteterapeutycznej funkcje: stymulującą, rozwijającą, regulującą, korekcyjną i terapeutyczną. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AUDYTOR ZEWNĘTRZNY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BHP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Lubisz pracę z ludźmi, chciałbyś zrobić coś dla siebie i jednocześnie poszukujesz studiów podyplomowych innych niż dotychczas? Jeśli zależy Ci na tym, aby rozwinąć swoje kompetencje i zdobyć wiedzę od samych praktyków, to wybrane studia są właśnie dla Ciebie! 

  Wybierając studia podyplomowe na kierunku „Coaching w biznesie” dołączysz do grona uczestników, którzy jako swój cel postawili sobie m.in.: dalszy rozwój, zdobycie nowej perspektywy i zwiększenie swojej pozycji na rynku. Przekonaj się i już teraz dokonaj zapisu!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DATA SCIENCE - ANALIZA DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIALOG MOTYWUJĄCY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIETETYKA I PORADNICTWO ŻYWIENIOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając kierunek Dietetyka i poradnictwo żywieniowe poznasz możliwości jakie daje dietoterapia. Zdobędziesz rozległą wiedzę z różnych dziedzin oraz nauczysz się, jak planować żywienie indywidualne, zbiorowe i kliniczne oraz jak szerzyć profilaktykę chorób żywieniowo-zależnych. Poznasz skuteczne sposoby komunikacji z pacjentem, które pozwolą Ci zdobyć jego zaufanie, zrozumieć potrzeby i oczekiwania, a w rezultacie wpłyną na zmianę złych nawyków żywieniowych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIETETYKA I SUPLEMENTACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając kierunek Dietetyka i suplementacja przekonasz się jak istotną rolę odgrywają te aspekty w życiu człowieka. Odpowiednie stosowanie suplementów wraz z przemyślaną dietą są ważnym czynnikiem w prawidłowym rozwoju organizmu oraz pomagają sportowcom osiągać sukcesy. Doświadczony zespół lekarzy, dietetyków i nauczycieli akademickich sprawi, że zdobędziesz wiedzę i  umiejętności pozwalające korzystać z suplementów diety w praktyce ze sportowcami, pacjentami, czy w pracy zawodowej jako dietetyk.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIGITAL MARKETING I PSYCHOLOGIA REKLAMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rzeczywistość pokazała nam, jak ważna jest obecność marki w przestrzeni online. Aby wygrać wyścig o uwagę odbiorcy nie wystarczy przypadkowy post na Facebooku – potrzebna jest przemyślana strategia marketingowa i działania reklamowe. Aby przyniosły one skutek powinniśmy bardzo dobrze poznać naszego odbiorcę: jego potrzeby, sposób myślenia, ale także i bolączki. 

  Studia podyplomowe Digital marketing i psychologia reklamy to unikalne połączenie umiejętności cyfrowych z wiedzą psychologiczną.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DOGOTERAPIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem kształcenia na kierunku Dogoterapia jest przygotowanie do wykonywania zawodu dogoterapeuty. Studenci zdobędą wiedzę z zakresu dogoterapii, kynologii, zoopsychologii, metodyki pracy z udziałem psa, pierwszej pomocy dla zwierząt.

  Program jest przygotowany z myślą o nauczycielach, pedagogach, psychologach i innych specjalistach z uprawnieniami pedagogicznymi,  którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje i wprowadzić nowe, atrakcyjne metody pracy z udziałem psów. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • E-COMMERCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jak dokonać transformacji cyfrowej swojego biznesu? W jaki sposób zbudować i rozwijać sprzedaż w Internecie? Jak efektywnie pozyskiwać klientów w sieci? To tylko niektóre pytania, na jakie w praktyczny sposób odpowiemy podczas studiów E-commerce: skuteczna sprzedaż w Internecie.

  Zajęcia prowadzone w 100% przez przedstawicieli świata biznesu, ekspertów od digitalu i e-commerce mają pomóc każdemu przedsiębiorcy w jeszcze skuteczniejszym osiąganiu zakładanych celów związanych z handlem w Internecie. W trakcie zajęć poznamy nie tylko narzędzia skutecznego sprowadzania ruchu do e-sklepu, w praktyce dowiemy się również, jak długoterminowo prowadzić zyskowną i skuteczną sprzedaż w sieci.

  Uczestnicy studiów wspólnie z praktykami świata e-biznesu skonfrontują też swoje pomysły i wyzwania, zyskując kompetencje e-commerce managera poszukiwane zarówno w biznesie jak i na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EDUKACJA I TERAPIA DZIECKA ZE SPEKTRUM AUTYZMU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Program studiów przewiduje przekazanie słuchaczom wiedzy i umiejętności na temat całościowych zaburzeń rozwojowych dzieci i młodzieży. Odpowiada on na potrzeby nauczycieli i specjalistów w rozpoznawaniu  i zaspokajaniu potrzeb rozwojowych  i edukacyjnych dzieci i uczniów z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Uczestnicy kierunku, zostaną  zapoznani z najnowszą wiedzą naukową z zakresu psychologii rozwoju, , psychologii klinicznej, psychiatrii, pedagogiki, psychopatologii.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EDUKACJA ZDALNA W ERZE CYFROWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EMPLOYER BRANDING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FULL STACK DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

   

  Studia podyplomowe Full-stack Developer przygotują Cię do pracy w roli programisty aplikacji internetowych. Jest to jedna z najczęściej wybieranych współcześnie specjalizacji programistycznych łączących wiele technologii i kompetencji. Dzięki tym studiom poznasz większość języków i technik wykorzystywanych do tworzenia Front-endu i Back-endu oraz poznasz różnice w procesach zachodzących między nimi.
  Będziesz również potrafić stworzyć od podstaw aplikację wykorzystującą współczesne internetowe bazy danych. Poznasz narzędzia i środowiska do testowania aplikacji. Programiści Full-stack są najczęściej cenionymi i poszukiwanymi przez mniejsze firmy IT oraz start-upy. Są to miejsca idealne na początek przyszłej kariery! Przekonaj się sam.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HEADHUNTER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Headhuntig to wyższy poziom rekrutacji. Na tym kierunku zdobędziesz profesjonalne umiejętności w prowadzeniu projektów executive search, w tym między innymi: umiejętnego doboru kandydatów do organizacji, jej zaawansowania procesów oraz kultury organizacyjnej; wyszukiwania oraz zainteresowania propozycją osób nie poszukujących aktywnie pracy;  budowania relacji z kandydatami opartych na zaufaniu i wzajemnych korzyściach; umiejętności pisania i przedstawiania ofert w zachęcający sposób, prowadzenia rozmów telefonicznych, kwalifikacyjnych dopasowanych do poziomu rekrutowanych menedżerów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR BUSINESS PARTNER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rola jaką pełnią w organizacji menedżerowie czy też specjaliści HR mogą nieco różnić się w zależności od specyfiki organizacji, struktury, kultury organizacyjnej czy wreszcie od kompetencji poszczególnych pracowników. Niezależnie od zajmowanego stanowiska , skuteczność działań to wymierne efekty przyczyniające się do osiągnięcia celów ważnych dla naszej organizacji. Wiedza, którą uzyskasz pozwoli wejść Ci w rolę partnera biznesowego właśnie po to, aby wspierać organizację w realizacji tego celu.

  Kluczowe znaczenie ma gruntowne przygotowanie się to tej roli, szczególnie w zakresie kompetencji związanych z biznesem. Wiedza, którą zdobędziesz pozwoli zbudować Ci swoją partnerską pozycję w organizacji jak również zarządzać wiedzą którą już posiadasz, co wymiernie przełoży się na efektywność w aktualnej pracy. Twoje dotychczasowe miejsce w organizacji i rola jaką pełnisz ulegnie zmianie, ponieważ przyjrzymy się dobrym praktykom, które będziesz mógł dopasować i wdrożyć do Twojej organizacji.

  Wykładowcy, którzy posiadają praktykę i doświadczenie zaproponują Ci konkretne rozwiązania i modele wdrożeniowe. Wymiana doświadczeń uczestników studiów stanowi ogromną wartość dodaną i pozwoli Ci szerzej spojrzeć na rolę pracowników personalnych w organizacji. A jeśli dopiero obierasz ten kierunek z pewnością otworzy to przed Tobą nowe możliwości. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR MANAGER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  HR Manager to jedna z kluczowych postaci w zarządzaniu organizacją. Wspiera merytorycznie, inicjuje zmiany, planuje rozwój zasobów ludzkich przedsiębiorstwa. Celem studiów jest przygotowanie do pełnienia funkcji Managera HR w organizacji. Studia pozwolą Ci zrozumieć istotę efektywnych procesów zarządzania kapitałem ludzkim, a dzięki spotkaniom z praktykami w branży HR, poznasz najnowsze trendy i wyzwania HR, jak również nauczysz się skutecznie wdrażać wiedzę i narzędzia w codzienną praktykę biznesową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INFORMATYKA I EDUKACJA INFORMATYCZNA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zdobycie umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami IT w planowaniu pracy nauczyciela, przygotowaniu interesujących zajęć dla swoich uczniów, ale też komunikowaniu się z innymi nauczycielami. Poprzez wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności absolwent będzie promował siebie/swoją szkołę w różnych obszarach pracy nauczyciela.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INTEGRACJA SENSORYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Integracja Sensoryczna stajesz się specjalistą w tej dziedzinie i posiadasz kwalifikacje do samodzielnego planowania działań  praktycznych do pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwojowymi i ruchowymi, a także konstruowania programów terapeutycznych w ramach wczesnego wspomagania dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z zaburzeniami sensorycznymi.

  Będziesz w stanie prowadzić samodzielną obserwację diagnostyczno-kliniczną dziecka oraz zaplanować, przeprowadzić terapię zaburzeń procesów integracji sensorycznej. Pomoże Ci w tym wykwalifikowana kadra dydaktyczna, praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INTEGRACJA SENSORYCZNA I PSYCHOMOTORYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych jest zapoznanie z zagadnieniem integracji sensorycznej, jej rozwojem oraz wpływem na rozwój ruchowy, poznawczy i emocjonalny dziecka. Zaznajomienie się z dysfunkcjami integracji sensorycznej i ich wpływem na funkcjonowanie dziecka. Wyposażenie w wiedzę spełniającą wymagania metody integracji sensorycznej. Studia adresowe są do lekarzy, fizjoterapeutów, logopedów, terapeutów zajęciowych, pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK ANGIELSKI W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KADRY I PŁACE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia na kierunku Kadry i Płace zdobędziesz wiedzę w zakresie szeroko rozumianej funkcji personalnej w organizacji nie tylko z zakresu obsługi pracowników w obszarze kadrowym i płacowym. Nowoczesna struktura organizacyjna służb personalnych zawiera również bardzo ważne elementy wymagające szerokiej wiedzy z zakresu tworzenia i zarządzania systemami motywacyjnymi płacowymi i pozapłacowymi, zarządzania marką pracodawcy w realizowanych procesach doboru pracowników, ocenie i rozwoju pracowników czy też administrowania procesem rozwoju i szkoleń pracowników.

  Wiedza którą zdobędziesz sprawi, iż Twoja pozycja w organizacji zostanie zauważona i doceniona przez osoby Zarządzające. Wymiana doświadczeń uczestników studiów stanowi ogromną wartość dodaną i pozwoli Ci szerzej spojrzeć na rolę pracowników personalnych w organizacji. A jeśli dopiero obierasz ten kierunek z pewnością otworzy to przed Tobą nowe możliwości. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOSMETOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kosmetologia jest obecnie bardzo dynamicznie rozwijającą się gałęzią biznesu na całym świecie. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wśród większości społeczeństwa tym sektorem usług. Jest to ten kierunek, który generuje obecnie spory procent globalnego przychodu. Studia w DSW na kierunku kosmetologia charakteryzują się bardzo wysokim poziomem przekazywanej wiedzy. Kadra wykładowa ma zarówno doświadczenie w prowadzeniu wykładów, szkoleń, warsztatów,  jak i w 100% jest praktykami biznesu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KRYMINALISTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Kryminalistyka umożliwiają zdobycie wiedzy z zakresu przestępczości w wymiarze psychologicznym oraz kryminologicznym, a także w oparciu o naukę z zakresu psychologii społecznych. Słuchacze zdobędą wiedzą na temat przestępczości i czynników kryminogennych, jak również umiejętność powiązania teorii z praktyką (m.in. diagnozowania oraz zapobiegania zjawiskom przestępczości).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LOGOPEDIA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na studiach podyplomowych w zakresie logopedii ogólnej z logopedią szkolną wszechstronnie przygotowujemy słuchaczy do podjęcia pracy na stanowisku logopedy (oraz nauczyciela-logopedy, pod warunkiem posiadania przygotowania pedagogicznego). W trakcie studiów rozwiniesz wiedzę w zakresie profilaktyki, diagnozy i terapii zaburzeń mowy z wykorzystaniem współczesnych metod i technik pracy logopedycznej. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MANAGER BHP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Współczesny biznes to przede wszystkim lawinowo narastająca konkurencja, duża zmienność gustów klientów oraz ciągła presja na innowacyjność i efektywność kosztową. Taka sytuacja tworzy trudne i wymagające środowisko pracy, zaś sektor zarządzania bhp staje się strategicznym elementem w planowaniu rozwoju przedsiębiorstwa. 

  Dlatego tak istotnym jest, by kształcić specjalistów/menadżerów/entuzjastów/ekspertów bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy przez cały czas będą czuli potrzebę uaktualniania swojej wiedzy i umiejętności, podnoszenia kwalifikacje i doskonalenia kompetencji pamiętając, iż pracownicy służb bhp stanowią we współczesnym świecie newralgiczną grupę jeżeli chodzi o poziom bezpieczeństwa w organizacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MARKETING KULTURY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Marketing Kultury masz okazję poznać najlepsze praktyki komunikacji marketingowej. Spotykać się z Tobą będą praktycy pracujący w lub dla instytucji kultury. Niezależnie od tego, czy będzie weekend, czy dzień powszedni, żaden kryzys Ciebie nie zaskoczy.

  Ponadto nauczysz się, w jaki sposób odczytywać dane wynikające z działań w Internecie oraz co dalej z tym możesz zrobić. Zobaczysz, że najciekawsze akcje promocyjne i eventy nie zawsze miały za sobą milionowe budżety - liczy się przede wszystkim pomysł. I właśnie tego Cię nauczymy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MARKETING POSTPANDEMII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Covid-19 na zawsze zmienił świat. Także świat marketingu. Zrównoważony rozwój i ochrona bioróżnorodności to nowe trendy „must have”. Marki muszą dzisiaj przemawiać do odbiorcy językiem wartości. Budowanie wizerunku  jest wielostopniowym procesem, a społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) to dziedzina, która zaczyna rozwijać skrzydła w praktyce. Biznes nastawiony na długofalowe korzyści potrzebuje fachowców, właściwie rozumiejących idee zrównoważonego marketingu i potrafiących wesprzeć swoją organizację w budowaniu takiej strategii.

  Niewiedza prowadzi do geenwashingu i ekościemy, a od tego już krok do prawdziwego kryzysu PR. Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby  jest unikatowy na skalę ogólnopolską kierunek studiów podyplomowych. Jego partnerem merytorycznym jest  ZOO Wrocław wraz ze swoją, realizowaną od lat misją ratowania zagrożonych wyginięciem gatunków i edukacji ekologicznej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENADŻER DS. EKSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na tych studiach chcemy Cię nauczyć wszystkiego w zakresie ekspansji zagranicznej. Studia dostarczą wiedzy potrzebnej do analizy rynków zagranicznych, opracowania strategii marketingowych na rynkach eksportowych, a także zapoznają ze sposobami realizacji transakcji w handlu zagranicznym, formami finansowania i rozliczeń. Nauczysz się także  podstaw prowadzenia negocjacji i zawierania umów handlowych oraz wypełniania dokumentów handlowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER CSR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zgodnie z filozofią CSR rozwój firmy to nie tylko dbałość o projekty, ich jakość i wyniki finansowe. To także odpowiedzialność, jaką wywierają jego działania na atmosferę pracy, relacje z kontrahentami i przede wszystkim środowisko. CSR to otwarcie się na szersze aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa, wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności i wspieranie zgłaszanych przez nich inicjatyw.

  Jeśli lubisz pracować z ludźmi, angażują Cię akcje społeczne i chciałbyś  realizować projekty, które realnie wpływają na jakość życia innych -  ten kierunek jest dla Ciebie! Świadomi liderzy są w stanie poprowadzić  przedsiębiorstwa w kierunku społecznie odpowiedzialnego biznesu, gdzie człowiek i środowisko są równie ważne jak rozwój organizacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEGOCJACJE I MEDIACJE SĄDOWE I POZASĄDOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Negocjacje i mediacje to alternatywa wobec drogi sądowej. W Polsce rozwijają się prawne i organizacyjne mechanizmy jej funkcjonowania. Szybkie, tanie i polubowne rozwiązanie sporu między stronami,  gdzie kluczowa jest zasada dobrowolności, poufności, akceptowalności, bez wygranych i przegranych.  

  Bezstronność i neutralność mediatora wobec przedmiotu sporu daje przestrzeń na rozmowę. Instytucja powszechnie stosowana w Europie i na świecie. W Polsce zdobywa coraz większe zaufanie. Wdrażana coraz częściej do szkół jako wsparcie przy konfliktach  rówieśniczych i pracowniczych.

  Doceniana w sporach wewnątrzorganizacyjnych, cywilnych, gospodarczych. Pomocna w sprawach karnych i dla sprawców czynu karalnego. Niezastąpiona w sporach rodzinnych, szczególnie rozwodowych i okołorozwodowych.  Program studiów jest alternatywą dla rozproszonych szkoleń i kursów. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEUROBIZNES - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia podyplomowe Neurobiznes dołączysz do grona uczestników, którzy jako swój cel postawili sobie zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu neuronauki i wykorzystania zdobytych umiejętności w biznesie. Podczas studiów, dowiesz się, na czym polega - pochodząca ze Szwajcarii - metodologia STRUCTOGRAM®, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.  

  Zdobędziesz wiedzę z zakresu najnowszych badań nad mózgiem oraz wykonasz swoją własną Analizę Biostrukturalną. Zadbamy o to, aby każde zajęcia, w skład których wchodzą m.in. NEURO PR, NEUROsprzedaż, NEUROmarketing oraz wiele innych, pozwoliły Ci na prowadzenie swojego biznesu na najwyższym poziomie. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Inspektor Ochrony Danych Osobowych [IODO] umożliwią Ci wykonywanie ustawowych zadań określonych jako kwalifikacje zawodowe RODO, a także nowych możliwości zawodowych w wymiarze udzielania porad oraz konsultacji stronom trzecim.

  Zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie aspektów prawnych, zarządczych, informatycznych, psychologicznych, socjologiczno – pedagogicznych oraz metodologii ochrony zasobów informacji (audytów bezpieczeństwa informacji). Pogłębisz znajomość korzystania z prawa ochrony danych osobowych, prawa do ochrony prywatności jednostki, korespondencji, aktywności na portalach społecznościowych, co jest wyzwaniem dla wielu administratorów. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • OCHRONA ŚRODOWISKA W PRZEDSIĘBIORSTWIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek studiów powstał by słuchacze uzyskali możliwość pozyskania wyspecjalizowanej wiedzy z zakresu polskiego i unijnego prawa ochrony środowiska, jako jednego z istotniejszych obszarów zarządzania organizacją. Jako uzupełnienie wiedzy z zakresu prawa ochrony środowiska kierunek oferuje możliwość poznania aspektów organizacyjnych, technicznych, ekonomicznych oraz systemowych związanych z zarządzaniem środowiskiem.

  Dodatkowo w związku z bardzo szybkim rozwojem technologii wodorowych na kierunku „Ochrona środowiska w przedsiębiorstwie” słuchacz zapozna się z ich podstawowymi założeniami i możliwościami wykorzystania, jako alternatywnego źródła energii.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ORGANIZACJA PRACY ZDALNEJ W PRZEDSIĘBIORSTWIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PEDAGOGIKA KOREKCYJNO-KOMPESACYJNA - STUDIA KWALIFIKACYJNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Pedagogika korekcyjno-kompesacyjna mają charakter kwalifikacyjny i przygotowują do prowadzenia specjalistycznych zajęć o charakterze korekcyjno-kompensacyjnym  z dziećmi i młodzieżą ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się i zaburzeniami utrudniającymi im funkcjonowanie społeczne.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PLANOWANIE PRODUKCJI – NOWOCZESNE NARZĘDZIA: SAP, SIMATIC IT PREACTOR APS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając ten kierunek zdobędziesz przede wszystkim umiejętności praktyczne, pozwalające na efektywne tworzenie planów produkcyjnych z wykorzystaniem zaawansowanych systemów informatycznych APS. Podczas studiów zdobędziesz także praktyczną wiedzę o planowaniu produkcji w systemach SAP S/4 HANA i Siemens Opcenter APS oraz umiejętności niezbędne do pełnienia roli planisty.

  Dodatkowo nauczysz się zaawansowanej obsługi systemu SAP w zakresie planowania produkcji oraz systemu Siemens Opcenter APS w zakresie harmonogramowania produkcji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia na tym kierunku są dedykowane osobom, które chcą uzyskać zawód Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Podstawowym celem studiów jest nabycie wiedzy z zakresu aktualnych przepisów prawa, zagadnień technicznych i ekonomicznych, kompetencji niezbędnych do poruszania się po rynku nieruchomości w charakterze osoby zawodowo zajmującej się obrotem nieruchomościami, a także umiejętności praktycznych potrzebnych do wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. 

  Absolwenci studiów po spełnieniu warunków programowych i zdaniu egzaminu zewnętrznego, będą mogli ubiegać się o uprawnienia zawodowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  wydane przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRAKTYCZNA PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W trakcie studiów podyplomowych Praktyczna Psychologia Społeczna słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób wywierać wpływ na ludzi, aby osiągać zamierzone efekty.  Wiedza przekazywana przez doświadczonych praktyków opiera się na umiejętnościach pracy w zespole, rozwiązywaniu konfliktów, komunikowania się z ludźmi, ale również prezentowania własnej osoby. Studia dają możliwość nabywania i doskonalenia przydatnych umiejętności w funkcjonowaniu zawodowym i ułatwiającym życie zawodowe.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRAWO NOWYCH TECHNOLOGII W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia „Prawo nowych technologii w biznesie” będziesz miał okazję zapoznać się z prawnymi i biznesowymi aspektami korzystania z nowych technologii. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą szukającym innowacyjnych rozwiązań, czy konsultujesz tego typu rozwiązania, program studiów zaspokoi Twoje oczekiwania szerokiego spojrzenia na to zagadnienie.

  W toku studiów nie tylko będziesz miał okazję nabyć i uporządkować swoją wiedzę z takich dziedzin jak prawo autorskie oraz własność przemysłowa, nieuczciwa konkurencja, ochrona danych osobowych, zamówienia publiczne czy e-commerce, jak również zagadnienia dot. funkcjonowania branży IT.

  Co więcej, treści te będą przedstawiane w wzajemnych związkach oraz z uwzględnieniem praktycznych aspektów ich funkcjonowania. Zajęcia będą prowadzone w formule warsztatowej. Zobaczysz, że dzisiejszy system prawny, próbując nadążyć za wyzwaniami współczesności, promuje innowacyjność, jak nigdy dotąd. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTANT UX - USER EXPERIENCE DESIGN - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Projektant UX - User Experience Design przygotują Cię do pracy w roli specjalisty od tworzenia projektów graficznych aplikacji internetowych czy mobilnych.  Będziesz pracować blisko z grafikami oraz programistami. To ważna rola w projektach IT. To dbanie o pozytywne odczucia użytkowników aplikacji podczas korzystania z nich. To sposób wyrażania funkcjonalności i użyteczności w posługiwaniu się interfejsem graficznym.

  Dzięki tym studiom poznasz różnice w tworzeniu układów stron internetowych, szaty graficznej czy panelu użytkownika i administratora. Poznasz zasady projektowania UX zorientowanego na osoby z niepełnosprawnościami. Nauczysz się badać i testować rozwiązań z użytkownikami poprzez weryfikacje swoich i ich pomysłów w trakcie przygotowania rozwiązań. Przekonaj się sam!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE SIECI INFORMATYCZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe z projektowania sieci informatycznych łączą wiedzę teoretyczną z praktyczną z zakresu projektowania sieci komputerowych, zarządzania urządzeniami sieciowymi oraz systemami sieciowymi.  Studia dodatkowo pozwalają zapoznać się nowymi trendami w sieciach komputerowych takich jak wirtualizacja i automatyzacja. 

  Uczestniczy studiów podyplomowych mają możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów w ramach Akademii Cisco - CCNAv.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DLA PSYCHOLOGÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHODIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA REKLAMY I KOMUNIKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA TRANSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA WIZERUNKU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Psychologia wizerunku mają na celu uzupełnić wiedzę, umiejętności oraz kompetencji z zakresu zarzadzania zmianą oraz komunikacji interpersonalnej. Zdobyta wiedza pozwoli uczestnikowi na rozwinięcie umiejętności kształtowania i kierowania własnym wizerunkiem. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA ZARZĄDZANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przede wszystkim rozwijają takie kompetencje jak: myślenie strategiczne, wizjonerstwo, zorientowanie na cele biznesowe, budowanie i motywowanie zespołu, demokratyczny styl zarządzania, rozwijanie i inspirowanie pracowników, podejmowanie decyzji.

  Inspirują do refleksji, jak poprzez własną wiarygodność, wyznawane wartości i pracę na co dzień, wzmacniać w pracownikach zaangażowanie, sprawczość i proaktywność. Dają podpowiedź, jakim być szefem i jakie kompetencje rozwijać, by ludzie chcieli z nami pracować, czerpali z tego dumę i radość. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOTRAUMATOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychotraumatologia jest dziedziną psychologii, zajmującą się badaniem zjawisk i mechanizmów występujących po doświadczeniu sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu, pomocą osobom, które doświadczyły trudnych sytuacji i kryzysów oraz metodą pracy i rozumienia zjawisk psychicznych. 

  Znajduje szerokie zastosowanie w pracy socjalnej, w instytucjach zajmujących się niesieniem pomocy psychologicznej, w instytucjach zajmujących się terapią uzależnień, a także w pracy nauczyciela czy pedagoga szkolnego, a także opiniowaniu sądowym lub na potrzeby dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RESOCJALIZACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na studiach podyplomowych Resocjalizacja nabędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi w obszarze resocjalizacji. Zajęcia obejmują obszary: psychologii rozwojowej, psychopatologii, ale również diagnozowanie zjawisk patologicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SEKSUOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SIX SIGMA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek studiów powstał by sprostać oczekiwaniom współczesnego biznesu. Jego głównym celem jest zapoznanie uczestników z istotą, pojęciami Six Sigma oraz jej celami. Uczestnik studiów podyplomowych zostanie szczegółowo zapoznany z metodą DMAIC, opanuje również narzędzia i metody, które będzie w stanie skutecznie zastosować w każdym z kroków prowadzonego projektu.

  Uczestnik studiów nabędzie umiejętności identyfikowania obszarów do doskonalenia w przedsiębiorstwie, umiejętność doboru właściwych uczestników zespołu, jasnego i konkretnego formułowania celu oraz zakresu projektu. Student pozna oraz w sposób skuteczny   narzędzia statystyczne i metody zarządzania wykorzystywane w każdym etapie cyklu DMAIC co umożliwi skuteczną realizację projektów doskonalących.

  Uczestnik studiów posiądzie umiejętność interpretacji, opracowania i zastosowania w praktyce kart kontrolnych (SPC), analiz systemów pomiarowych (MSA), zaplanowania i przeprowadzenia eksperymentu (DOE). Absolwent studiów będzie w pełni przygotowany do aktywnego prowadzania i kierowania projektami Six Sigma oraz nadzoru nad pracą innych zespołów doskonalących Six Sigma. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SOCJOTERAPIA ( Z UPRAWNIENIAMI DO PROWADZENIA ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SURDOPEDAGOGIKA - EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SŁUCHOWĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe z testowania oprogramowania pozwalają zapoznać się w praktyce z testowaniem aplikacji desktopowych, mobilnych oraz internetowych. W trakcie studiów poznasz narzędzia i frameworki do testowania automatycznego oraz przygotujesz się do zdania egzaminu ISTQB.

  Kończąc te studia podyplomowe masz możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów w ramach Akademii Cisco – programista Python oraz możesz przygotować się do egzaminu ISTQB Foundation Level.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TYFLOPEDAGOGIKA - EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKOWĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WINDYKACJA I ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W wielu firmach przywiązuje się wagę przede wszystkim do sprzedaży, produkcji i zakupów. Wyniki biznesowe natomiast nieodłącznie powiązane są z płynnością finansową i skutecznymi działaniami windykacyjnymi. Podczas studiów zostaniesz przygotowany do profesjonalnego, dostosowanego do obecnych realiów gospodarczych zarządzania wierzytelnościami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WYCENA NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Zamówienia publiczne masz okazję poznać praktyczne oraz teoretyczne aspekty nowej procedury udzielania zamówień publicznych, jak również poszerzyć praktyczną wiedzę z głównych obszarów stosowania ustawy, w tym obejmujących branże budowlaną, IT i medyczną.

  Nowe wyzwania związane z elektronizacją procesów udzielania, organizowania i przystępowania do zamówień publicznych wymagają bowiem nie tylko aktualizacji wiedzy, ale otwarcia interdyscyplinarnego na dodatkowe obszary specjalizacji związane ze stosowanie nowych technologii, e – administracji i  elektronizacji obiegu dokumentów.  Dodatkowo studia przybliżą perspektywę nie tylko wykonawcy, ale również zamawiającego jak i jednostek kontrolujących.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na tych studiach zdobędziesz wiedzę niezbędną przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości według standardów międzynarodowych, a tym samym przygotujesz się do wykonywania odpowiedzialnych zadań w poszczególnych obszarach zarządzania jakością w przedsiębiorstwie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia na tym kierunku są dedykowane osobom, które chcą uzyskać zawód Zarządcy Nieruchomości. Podstawowym celem studiów jest nabycie wiedzy z zakresu aktualnych przepisów prawa, zagadnień technicznych i ekonomicznych, kompetencji niezbędnych do poruszania się po rynku nieruchomości w charakterze osoby zawodowo zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami, a także umiejętności praktycznych potrzebnych do wykonywania usług zarządzania nieruchomościami zarówno mieszkalnymi jak i komercyjnymi. 

  Absolwenci studiów po spełnieniu warunków programowych i zdaniu egzaminu zewnętrznego, będą mogli ubiegać się o uprawnienia zawodowe z zakresu zarządzania nieruchomościami wydane przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM SPOŁECZNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Naszym celem jest przygotowanie kadry zarządzającej, pracowników i wolontariuszy przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej, takich jak: spółdzielnie socjalne, spółki non profit, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, fundacje.

  Przygotujesz się do poruszania się po zmieniającym się rynku usług i sprzedaży, rozumienia klientów i podopiecznych, budowania zasobów organizacji i bezpieczeństwa finansowego. To, co wyróżnia ten kierunek spośród innych ofert to bloki tematyczne związane z rozwojem działalności odpłatnej i gospodarczej w taki sposób, by wzmocnić niezależność i bezpieczeństwo finansowe realizowanych celów statutowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE SYTUACJĄ KRYZYSOWĄ W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Ochrona zdrowia jest jedną z najbardziej podatnych i wrażliwych na kryzys branż, ponieważ mamy tu do czynienia ze zdrowiem i życiem ludzkim.  Podmioty lecznicze do sytuacji kryzysowych w większości się nie przygotowują, a poważny problem może pojawić się nagle i w najmniej oczekiwanym momencie, jak np. fatalny w skutkach błąd lekarza, odmowa udzielenia pomocy, pomyłka medyczna, awaria sprzętu ratującego życie, zwolnienia i strajk pracowników, niezadowolony z obsługi pacjent itd.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE W LOGISTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Zarządzanie w logistyce  masz okazję poznać najlepsze praktyki w planowaniu i wdrażaniu wydajnym systemów, rozwiązań w procesie odbierania produktów z punktu ich pochodzenia i dostarczania do punktów konsumpcyjnych. Poznasz elementy łańcuch dostaw i kluczowe momenty zwrotu w jego obsłudze. Poznasz możliwe zakłócenia oraz szybkie metody przeciwdziałania ich powstania. W ramach studiów  poznasz elementy, obszary w których należy identyfikować miejsca do poprawy w celu podnoszenia efektywności i obniżania kosztów. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych Zarządzanie w ochronie zdrowia jest profesjonalne przygotowanie Słuchaczy do efektywnego, nowoczesnego pełnienia funkcji menedżerskich w jednostkach opieki zdrowotnej w warunkach ciągłej potrzeby dostosowywania się do dynamicznej transformacji rynku usług medycznych, zarówno w publicznym, jak również prywatnym sektorze zdrowia.

  Odnosi się to min. do aspektów restrukturyzacji publicznych placówek medycznych,  bycia otwartym na wdrażanie nowoczesnych technologii, czy też wykorzystania ofert prywatnych pakietów ubezpieczeniowych. Dzięki znajomości takich tendencji rynkowych Słuchacze pozyskają niezbędną wiedzę stanowiącą o konkurencyjności firmy. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Dolnośląska Szkoła Wyższa

Opinie (0)


ONLINE


Podyplomowe:


PODYPLOMOWE