Strzegomska 55

53-611 Wrocław

Biuro Rekrutacji - Studia Wyższe

Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162

E-mail: rekrutacja@dsw.edu.pl

Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe

Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162

E-mail: sp@dsw.edu.pl

Strzegomska 55

53-611 Wrocław

Biuro Rekrutacji - Studia Wyższe

Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162

E-mail: rekrutacja@dsw.edu.pl

Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe

Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162

E-mail: sp@dsw.edu.pl

 • AGILE – ZWINNE METODYKI ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W dzisiejszych czasach, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku i oczekiwany zysk, należy błyskawicznie reagować na pojawiające się zmiany. Agile – zwinne metodyki zarządzania projektami to praktyczne studia, dzięki którym zdobędziesz umiejętność kreowania i pracy ze zmotywowanymi zespołami wytwarzającymi produkty, które zapewnią klientowi konkurencyjność na rynku i maksymalną wartość biznesową.

  Celem studiów jest wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności i przygotowanie ich do codziennej pracy z użyciem metodyk Agile, takich jak Scrum, Lean, Kanban. Studenci dowiedzą się, jak tworzyć zmotywowane samoorganizujące się zespoły, które w zwinny sposób dostarczają klientowi pożądaną wartość. Podczas ćwiczeń wypracujemy także metody skutecznego wprowadzania pozytywnych zmian – zarówno w życiu, jak i w organizacjach. Wiele uwagi poświęcimy budowaniu transparentnego środowiska pracy, w którym proces ciągłego ulepszania stanowi element codziennej pracy. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA PODATKOWA W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podatki są obowiązkowe we współczesnym świecie dla wszystkich – osób prywatnych, księgowych i przedsiębiorców, jednak dla wielu pozostają wiedzą tajemną. Dzisiejsza, bardzo szczególna, dynamika sytuacji gospodarczej i prawnej tego nie ułatwia. Trudno jest rozeznać się w zmianach i odczytywać intencje prawodawcy, a błędy mogą być kosztowne. Tymczasem znajomość prawa podatkowego, a także umiejętność praktycznego wykorzystania elementów ich konstrukcji, to kompetencje wymagane nie tylko od doradców podatkowych i księgowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA PRZYWÓDZTWA KOBIET - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Bycie liderem nie jest łatwe. Bycie liderką wydaje się być jeszcze trudniejsze, z powodu różnych stereotypów, przekonań, niewiary w siebie i innych. Kobiety funkcjonują w wielu rolach, a ich połącznie nie zawsze jest proste i skuteczne i niestety czasami jest to bardzo wyboista droga. Od wielu lat organizowane są kursy czy szkoły biznesu uczące różnych kompetencji, także psychologicznych, niewiele jest jednak propozycji skierowanych specjalnie dla kobiet.

  A doświadczenie kobiet-liderek pokazuje, że watro dać paniom uszyty na ich potrzeby zestaw wiedzy i umiejętności, który pomoże w byciu dobrym szefem, dobrym dla pracowników, ale też dobrym dla siebie samej. Kobiety mają naturalne predyspozycje do bycia Liderem, nie ma już potrzeby aby dostosowywały się do wizji „klasycznego” lidera, która dominowała w organizacjach do tej pory.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA ZARZĄDZANIA ZMIANĄ I STRATEGIĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie menedżerów i liderów organizacji do nowoczesnego i skutecznego zarządzania. Studia pomogą spojrzeć menedżerom na ich organizacje w nowy, wizjonerski sposób, a do tego wyzwolą energię, która będzie przydatna do angażowania pracowników, partnerów i interesariuszy. Przyszli absolwenci poznają wyszukane arkana świata biznesu, sprawdzone sposoby tworzenia modeli biznesowych, rozwoju organizacji, przygotowania i wdrażania zmian oraz budowania siły organizacji w atmosferze szerokiego dialogu.

  Wszystko po to, aby organizacje niesione ich przywództwem rozwijały się, zmieniały, umiały przezwyciężać kryzysy i zarabiały pieniądze. Też po to, aby nie były samotną wyspą na oceanie, tylko żeby swoją siłę i wpływy mogły wykorzystywać do poprawy życia lokalnych społeczności lub uczestnictwa w globalnych wyzwaniach cywilizacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ANALITYK FINANSOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Analiza biznesowa to w pierwszej kolejności gromadzenie danych o projekcie, ustalenie jego celów i priorytetów oraz korzyści, które można uzyskać dzięki wdrażanym rozwiązaniom. Analityk finansowy wnika w głąb procesów – identyfikuje je, opisuje, a następnie wprowadza innowacyjne rozwiązania. Pod jego kontrolą  są wszystkie przepływy pieniędzy, jakie mają miejsce w firmie – nie tylko te bieżące, lecz także prognozowane. Od jego wykształcenia, znajomości mechanizmów gospodarczych, a także umiejętności pracy zespołowej i uważności zależy kondycja organizacji.

  Studia na kierunku „Analityk finansowy” pozwolą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w ocenie i interpretacji danych finansowych zarówno pojedynczych przedsiębiorstw, jak i tych dotyczących całej gospodarki, co jest niezbędne w pracy analityka finansowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ANALITYK I KONSULTANT SALESFORCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Produkty Salesforce zdobywają ogromną popularność na naszych rynkach, coraz więcej firm wdraża je własnymi siłami lub z pomocą firmy zewnętrznej. Wymaga to udziału konsultanta i to na każdym etapie projektu. Tymczasem nadal na rynku pracy zauważalny jest niedobór specjalistów z tej dziedziny.

  Studia wprowadzają w świat zaawansowanych procesów biznesowych implementowanych w ekosystemie Salesforce – CRM nr 1 na świecie. Celem studiów jest przygotowanie studenta do pracy z klientem, przeprowadzenie klienta przez proces edukacji produktowej (konsulting), prawidłowym opisaniem wymagań oraz odwzorowaniu tych wymagań na platformie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BIBLIOTEKOZNAWSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Obraz pracy bibliotekarza jako śmiertelnie nudnej i polegającej na podawaniu i odnoszeniu książek już dawno się zdezaktualizował. Dzisiejszy bibliotekoznawca to osoba, która dogłębnie poznała takie sfery jak: organizacja instytucji, jaką jest biblioteka, panowanie nad zbiorami, zarządzanie personelem, a współcześnie także wchodzenie w interakcje z czytelnikami poprzez organizację spotkań, warsztatów, cyklicznych zajęć. Nie zmieniło się jedno – bibliotekoznawca, to osoba doskonale orientująca się w literaturze i na rynku wydawniczym. Każdy z tych obszarów można zgłębić podczas studiów na kierunku: bibliotekoznawstwo. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BRAND MANAGER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nike, Adidas, Apple – te marki znają prawie wszyscy. Nie musisz jednak mieć milionowych budżetów, żeby stworzyć LOVEBRAND. Markę, którą pokochają klienci. Której będą wierni i nawet w czasach kryzysu jej nie opuszczą.

  Wszystko zależy od tego, czy nauczysz się wykorzystywać przy tworzeniu mechanizmy osadzone w psychologii konsumenta i ekonomii behawioralnej. I czy stworzysz spójną, prawdziwą opowieść. Taką, w której odnajdą się wierni wyznawcy marki. Zwłaszcza, że marka tworzy się czy tego chcesz, czy nie. Dzięki tym studiom zdobędziesz wiedzę, kontrolę nad procesem tworzenia marki. Nauczysz się projektować proces od rozpoznania swoich klientów, aż po sprawną komunikację marki i monitorowanie swoich działań.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • COPYWRITING - JAKO NARZĘDZIE SPRZEDAŻY I REKLAMY - STUDIA

  Rekrutacja

  Copywriting w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym elementem naszego życia. Wszystko, co nas otacza, zostało zaprojektowane i napisane przez copywriterów. Od billboardów, przez reklamy telewizyjne i radiowe, aż po strony internetowe, blogi oraz opisy produktów (nie tylko w Internecie!). Każdego dnia masz kontakt z pracą projektantów treści. Nawet w tym momencie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wpływać na otaczający nas świat za pomocą klawiatury (zarabiając przy tym dobre pieniądze) – te studia są dla Ciebie!

  • Studia realizowane są w formule synchronicznej (w czasie rzeczywistym).
  • Zajęcia, które odbywają się zdalnie są prowadzone przy pomocy platformy Microsoft Teams, a każdy z uczestników dostaje darmowy dostęp do pakietu Microsoft Office.

  Celem studiów jest praktyczne przygotowanie Cię do tworzenia skutecznych, angażujących i ciekawych treści. Dzięki zajęciom teoretycznym zrozumiesz zasady copywritingu, a przez zajęcia praktyczne – nauczysz się, jak tworzyć teksty, aby osiągnąć sukces.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest nie tylko przygotowanie właścicieli, menedżerów i pracowników firm do  kompleksowego zastosowania takiego podejścia, wdrożenia strategii i narzędzi z zakresu Customer experience management, ale również przekazanie wiedzy, najnowszych rozwiązań i przykładów skutecznej komunikacji z klientami, zmiany myślenia i podejścia na takie, które jest oparte o empatię, szacunek i kulturę komunikacji z klientami.

  Filozofia Customer experience management nie tylko zmienia wewnętrze podejście do prowadzenia biznesu ale skutkuje wzrostem zaangażowania pracowników, zadowolenia klientów, jakości oferowanych produktów i usług jak również obniża koszty we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DATA DRIVEN CONTENT MARKETING & DIGITAL STORYTELLING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Marketing treści czy też Content Marketing są w arsenale marketerów i marketerek od dawna. Co więc sprawiło, że postanowiliśmy przygotować studia podyplomowe, które nauczą jak najlepiej wykorzystywać te narzędzia w praktyce? Przede wszystkim duża potrzeba uporządkowania wiedzy, standardów i prawidłowego odczytania obu członów nazwy Content Marketing. Bo poza słowem Content (czyli treści) mamy tu do czynienia także ze słowem Marketing.

  A w marketingu chodzi o strategiczne, poukładane, zoptymalizowane i oparte na danych procesy, a nie tylko o kreatywność. 
  Naszą ambicją było i jest wykształcenie otwartych marketerów i marketerek, którzy będą dobrze wykorzystywali treści strategicznie. Którzy nauczą się, jak zdobywać przewagi konkurencyjne  z pomocą dobrze dobranych i skonstruowanych strategicznie treści.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DYDAKTYKA JĘZYKÓW OBCYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia umożliwiają osobom posiadającym wykształcenie w zakresie filologii języków obcych, uzyskanie kwalifikacji pedagogicznych do nauczania języków w przedszkolu i w szkole podstawowej i ponadpodstawowej (na wszystkich etapach edukacyjnych).

  Program studiów jest zgodny z przepisami prawa, w szczególności uwzględnia wymagania określone rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • E-COMMERCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jak dokonać transformacji cyfrowej swojego biznesu? W jaki sposób zbudować i rozwijać sprzedaż w Internecie? Jak efektywnie pozyskiwać klientów w sieci? To tylko niektóre pytania, na jakie w praktyczny sposób odpowiemy podczas studiów E-commerce: skuteczna sprzedaż w Internecie.

  Zajęcia prowadzone w 100% przez przedstawicieli świata biznesu, ekspertów od digitalu i e-commerce mają pomóc każdemu przedsiębiorcy w jeszcze skuteczniejszym osiąganiu zakładanych celów związanych z handlem w Internecie. W trakcie zajęć poznamy nie tylko narzędzia skutecznego sprowadzania ruchu do e-sklepu, w praktyce dowiemy się również, jak długoterminowo prowadzić zyskowną i skuteczną sprzedaż w sieci.

  Uczestnicy studiów wspólnie z praktykami świata e-biznesu skonfrontują też swoje pomysły i wyzwania, zyskując kompetencje e-commerce managera poszukiwane zarówno w biznesie jak i na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Pedagodzy specjalni na co dzień stykają się z dziećmi i młodzieżą ze specyficznymi potrzebami, ale edukacja i terapia młodych osób ze spektrum zaburzeń autystycznych wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale i stosownej wrażliwości. Jest tak szczególnie na poziomie wykrycia pierwszych symptomów i współpracy z rodzicami i rodziną dziecka. Wówczas ważne jest wsparcie w pokonywaniu trudności wynikających z niepełnosprawności ich syna lub córki.

  Studia na tym kierunku to ukazanie najodpowiedniejszych metod i form współpracy nauczycieli i wychowawców ze służbami wspomagającymi proces wychowania i terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Wyposażenie w konkretne umiejętności i bogatą wiedzę, dzięki czemu zauważalna jest wyższa efektywność pracy w zakresie umiejętności terapeutycznych, wychowawczych i komunikacyjnych. A to przekłada się przecież na lepsze codzienne funkcjonowanie podopiecznych ze specjalnymi potrzebami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SŁUCHOWĄ (SURDOPEDAGOGIKA) - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Narząd słuchu, podobnie jak inne narządy, może ulec uszkodzeniu na skutek różnych czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Należą do nich czynniki: genetyczne, wrodzone i chorobowe oraz urazy. Surdopedagogika jest zatem dziedziną niezwykle ważną i potrzebną.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SŁUCHOWĄ (SURDOPEDAGOGIKA) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Narząd słuchu, podobnie jak inne narządy, może ulec uszkodzeniu na skutek różnych czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Należą do nich czynniki: genetyczne, wrodzone i chorobowe oraz urazy. Surdopedagogika jest zatem dziedziną niezwykle ważną i potrzebną.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKOWĄ (TYFLOPEDAGOGIKA) - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uczestnicy studiów poszerzą swoje kompetencje zawodowe o umiejętność dostosowania wymagań edukacyjnych do specjalnych potrzeb ucznia z niepełnosprawnością wzrokową. W trakcie praktyk zapoznają się z nowoczesną ofertą szkół dla dzieci z uszkodzeniem wzroku, w zakresie terapii i pomocy uczniowi w nauce i codziennym funkcjonowaniu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKOWĄ (TYFLOPEDAGOGIKA) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uczestnicy studiów poszerzą swoje kompetencje zawodowe o umiejętność dostosowania wymagań edukacyjnych do specjalnych potrzeb ucznia z niepełnosprawnością wzrokową. W trakcie praktyk zapoznają się z nowoczesną ofertą szkół dla dzieci z uszkodzeniem wzroku, w zakresie terapii i pomocy uczniowi w nauce i codziennym funkcjonowaniu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I TERAPIA OSÓB Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Pedagodzy specjalni na co dzień stykają się z dziećmi i młodzieżą ze specyficznymi potrzebami, ale edukacja i terapia młodych osób ze spektrum zaburzeń autystycznych wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale i stosownej wrażliwości. Jest tak szczególnie na poziomie wykrycia pierwszych symptomów i współpracy z rodzicami i rodziną dziecka. Wówczas ważne jest wsparcie w pokonywaniu trudności wynikających z niepełnosprawności ich syna lub córki.

  Studia na tym kierunku to ukazanie najodpowiedniejszych metod i form współpracy nauczycieli i wychowawców ze służbami wspomagającymi proces wychowania i terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu.

  Dzięki wyposażeniu w konkretne umiejętności i bogatą wiedzę, zauważalna jest wyższa efektywność pracy w zakresie umiejętności terapeutycznych, wychowawczych i komunikacyjnych. A to przekłada się przecież na lepsze codzienne funkcjonowanie podopiecznych ze specjalnymi potrzebami.

  W ramach studiów uczestnicy realizują praktyki pedagogiczne w placówkach kształcących uczniów ze spektrum zaburzeń autystycznych, w szczególności w szkołach specjalnych i oddziałach specjalnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I TERAPIA OSÓB Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Mimo że zaburzenia ze spektrum autyzmu są coraz sprawniej diagnozowane, specjaliści nadal spotykają się z oporem w tym zakresie zarówno ze strony rodziców dzieci, jak i ze strony placówek oświatowych.

  Dlatego tak ważna staje się dziś wiedza na ten temat, umiejętność nie tylko diagnozowania, ale i przeprowadzenie dziecka ze specjalnymi potrzebami przez proces wzrastania i nauki w jego określonych warunkach.

  Studia na tym kierunku przygotowują pedagogów, nauczycieli i terapeutów do skutecznego niesienia pomocy rodzinom wychowującym dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, odkrywaniu drogi do samodzielności podopiecznego i bezpiecznego przejścia przez placówki oświatowe, a także pokonywania trudności i we wzmacnianiu rodziny.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Edukacja włączająca skierowane są do osób, które chcą poznać metody wspierania edukacji i terapii dzieci oraz młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

  Celem kształcenia na kierunku jest przygotowanie specjalistów z zakresu wszechstronnie ukierunkowanej pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zgodnie z ich potencjałem rozwojowym (z niepełnosprawnością, z całościowymi zaburzeniami rozwoju, z trudnościami w uczeniu się, z zaburzeniami emocjonalnymi i niedostosowanych społecznie, zagrożonych niedostosowaniem, wybitnie zdolnych) w szkolnictwie ogólnodostępnym i integracyjnym.

  • Studia realizowane są w formule synchronicznej (w czasie rzeczywistym).
  • Zajęcia, które odbywają się zdalnie są prowadzone przy pomocy platformy Microsoft Teams, a każdy z uczestników dostaje darmowy dostęp do pakietu Microsoft Office.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA, ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII I INNE NARZĘDZIA PROWADZĄCE DO TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Transformacja energetyczna jest niezbędna do rozwiązania palących kryzysów dotykających współczesnego świata. Zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie środowiska, uzależnienie energetyczne od krajów bandyckich i kryzys gospodarczy powodują, że, jak nigdy dotąd, szerokie kręgi naukowców, NGO-sów oraz rządy poszczególnych krajów, a także międzynarodowy biznes dostrzegają potrzebę zmiany sposobu myślenia o wytwarzaniu energii i jej wykorzystaniu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EMPLOYER BRANDING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ETYKA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Etyka dla nauczycieli mają wyposażyć słuchacza nie tylko w wiedzę dotyczącą problemów etycznych, filozofii czy logiki, ale również w określone kompetencje. W procesie nauki kładziemy akcent przede wszystkim na rozwijanie refleksyjności i umiejętności dostrzegania problemów etycznych i społecznych.

  Słuchacz będzie mógł wiele dowiedzieć się na temat będących na czasie problemów etycznych, a także sformułować swoje stanowisko wobec nich - bazując na umiejętności krytycznej analizy, m.in. tekstów źródłowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • HEADHUNTER. TALENT HUNTER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na obecnym, mocno konkurencyjnym rynku wygrywają te firmy, które mają świadomość, że to co ich odróżnia to już nie nowoczesna technologia, nowoczesny park maszynowy, nowe brandy, marki i produkty ale ludzkie zespoły, dobrze zmotywowane, lojalne, kreatywne, dbające o jakość swojej pracy, mające wpływ na zmiany.

  Poszukiwania pracowników wysoko wykwalifikowanych, kandydatów na stanowiska specjalistyczne czy menedżerskie wymaga od osób zajmujących się rekrutacją szerokiej wiedzy o rynku pracy, wiedzy biznesowej często branżowej, jak również niezwykłych umiejętności interpersonalnych pozwalających na nawiązanie kontaktu z ludźmi, którzy nie szukają aktywnie pracy i nie biorą udziału w otwartych procesach rekrutacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INFORMATYKA I EDUKACJA INFORMATYCZNA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zdobycie umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami IT w planowaniu pracy nauczyciela, przygotowaniu interesujących zajęć dla swoich uczniów, ale też komunikowaniu się z innymi nauczycielami. Poprzez wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności absolwent będzie promował siebie/swoją szkołę w różnych obszarach pracy nauczyciela.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INSPEKTOR OCHRONY DANYCH DLA ZAAWANSOWANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Informacja, a w szczególności dane osobowe, to dziś towar – bardzo cenny i będący obiektem pożądania nie tylko oszustów, ale i sprzedawców czy agencji reklamowych. Coraz bardziej świadomi tego konsumenci i przedsiębiorcy zdali sobie również sprawę z tego, że ochrona tych danych wymaga pracy profesjonalistów.

  Ci z kolei muszą być wciąż na bieżąco nie tylko z przepisami prawa, ale i z technologiami. Administracja i przetwarzanie danych, interpretacja przepisów, ocena ryzyka, zapobieganie wyciekom, postępowanie w przypadku naruszenia, audyty zgodności – to obszary, w których specjaliści ochrony danych wciąż potrzebują wsparcia. Znajdą je na kierunku „Zaawansowane studia dla Inspektora Ochrony Danych”.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INTEGRACJA SENSORYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Integracja Sensoryczna stajesz się specjalistą w tej dziedzinie i posiadasz kwalifikacje do samodzielnego planowania działań  praktycznych do pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwojowymi i ruchowymi, a także konstruowania programów terapeutycznych w ramach wczesnego wspomagania dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z zaburzeniami sensorycznymi.

  Będziesz w stanie prowadzić samodzielną obserwację diagnostyczno-kliniczną dziecka oraz zaplanować, przeprowadzić terapię zaburzeń procesów integracji sensorycznej. Pomoże Ci w tym wykwalifikowana kadra dydaktyczna, praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INTERNATIONAL BIM MANAGER - DIGITAL CONSTRUCTION MANAGEMENT IN A MULTINATIONAL ENVIRONMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uczestnicy zajęć poznają zarówno podstawy teoretyczne prowadzenia projektów przy użyciu metodyki BIM, jako zarządzanego procesu biznesowego, jak i sposoby wykorzystania narzędzi oraz sprawdzone rozwiązania praktyczne, które umożliwiają skuteczną ich realizację, a także specyfikę pracy z zespołami multi-języcznymi czy wielonarodowościowymi. Zajęcia będą obejmować wykłady i laboratoria komputerowe.

  Słuchacze będą uczestniczyć w nowoczesnych formach nauczania zorientowanego projektowo, realizując zadania w zespołach problemowych z wykorzystaniem najnowszych narzędzi do komunikacji i współpracy grupowej on-line. Prezentacja materiału będzie prowadzona na bazie międzynarodowych wzorców implementacji BIM z uwzględnieniem wymogów norm ISO dotyczących stosowania metodyki BIM.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MARKETING KULTURY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Marketing Kultury masz okazję poznać najlepsze praktyki komunikacji marketingowej. Spotykać się z Tobą będą praktycy pracujący w lub dla instytucji kultury. Niezależnie od tego, czy będzie weekend, czy dzień powszedni, żaden kryzys Ciebie nie zaskoczy.

  Ponadto nauczysz się, w jaki sposób odczytywać dane wynikające z działań w Internecie oraz co dalej z tym możesz zrobić. Zobaczysz, że najciekawsze akcje promocyjne i eventy nie zawsze miały za sobą milionowe budżety - liczy się przede wszystkim pomysł. I właśnie tego Cię nauczymy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MEDIACJE W OŚWIACIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Mediacje jako sposób rozwiązywania konfliktów cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a co za tym idzie wzrasta liczba szkół i placówek oświatowych, które wdrażają programy związane z mediacjami szkolnymi oraz rówieśniczymi.

  Spadek poziomu kompetencji społecznych związanych z umiejętnością komunikowania się, budowania trwałych i głębokich relacji, w tym przyjaźni, obniżony poziom relacji społecznych czy wzrost agresji i przemocy wymaga natychmiastowego podejmowania działań i niejednokrotnie wdrożenia procedur mediacyjnych na terenie szkoły.

  Łagodzenie konfliktów w szkole i w pracy z młodzieżą wymaga dobrego przygotowania nauczycieli, pedagogów oraz kadry kierowniczej placówek oświaty.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MENADŻER DS. EKSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na tych studiach chcemy Cię nauczyć wszystkiego w zakresie ekspansji zagranicznej. Studia dostarczą wiedzy potrzebnej do analizy rynków zagranicznych, opracowania strategii marketingowych na rynkach eksportowych, a także zapoznają ze sposobami realizacji transakcji w handlu zagranicznym, formami finansowania i rozliczeń. Nauczysz się także  podstaw prowadzenia negocjacji i zawierania umów handlowych oraz wypełniania dokumentów handlowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NAUCZANIE JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dziś międzynarodowa wymiana pracowników, migracja zarobkowa i zatrudnianie międzynarodowych specjalistów to codzienność w dużych i małych polskich firmach. Język zaś jest nie tylko sposobem komunikacji, ale też nośnikiem kultury, zwyczajów, obyczajowości.

  Nauczyciel języka polskiego jako obcego staje się więc nie tylko wykładowcą uczącym gramatyki i prawidłowej wymowy, lecz także kimś więcej – pierwszym przewodnikiem po polskości, osobą objaśniająca naszą rzeczywistość cudzoziemcom, łamaczem kodu kulturowego, językowym wzorem do naśladowania.

  Studia na kierunku Nauczanie języka polskiego jako obcego przygotowują do skutecznej komunikacji z cudzoziemcami, do nauczania jednego z najtrudniejszych języków świata zarówno dorosłych, jak i dzieci, a także skutecznego organizowania nauczania tak, aby cudzoziemcy mogli jak najefektywniej uczyć się i zbliżać do polskiej kultury.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEUROBIZNES - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia podyplomowe Neurobiznes dołączysz do grona uczestników, którzy jako swój cel postawili sobie zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu neuronauki i wykorzystania zdobytych umiejętności w biznesie. Podczas studiów, dowiesz się, na czym polega - pochodząca ze Szwajcarii - metodologia STRUCTOGRAM®, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.  

  Zdobędziesz wiedzę z zakresu najnowszych badań nad mózgiem oraz wykonasz swoją własną Analizę Biostrukturalną. Zadbamy o to, aby każde zajęcia, w skład których wchodzą m.in. NEURO PR, NEUROsprzedaż, NEUROmarketing oraz wiele innych, pozwoliły Ci na prowadzenie swojego biznesu na najwyższym poziomie. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEURODYDAKTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Interdyscyplinarne studia podyplomowe, w czasie których uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi osiągnięciami neurodydaktyki, a przede wszystkim będą uczyć się wykorzystywać zdobytą wiedzę w codziennej praktyce edukacyjnej. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób planować i prowadzić zajęcia aby jak najefektywniej rozwijać i wykorzystywać potencjał uczniów.

  Studia powstały z myślą o nauczycielach i wychowawcach, którzy chcieliby podnieść swoje umiejętności zawodowe i efektywniej wspierać dzieci, młodzież i dorosłych w procesie edukacji. Współczesność wymaga coraz nowocześniejszych kompetencji, uwzględniających aktualne zdobycze neuronauk. Kierunek stanowi odpowiedź na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość, w której cały czas rośnie potrzeba poszukiwania nowych rozwiązań metodycznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEUROLOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Język polski jest pod wieloma względami trudny i wymagający. Przeszkodą do nauki poprawnej wymowy mogą być też dorośli, którzy nie zawsze posługują się poprawną polszczyzną, co często też wynika z braku świadomości wśród rodziców. W rozwój poprawnej wymowy trzeba też włożyć odpowiedni wysiłek. Czasem narzędzia, którymi dysponuje na co dzień logopeda, nie wystarczają. Ich podopieczni zmagają się z różnej wielkości deficytami czy problemami okołourodzeniowymi – nierzadko pochodzenia neurologicznego. Z pomocą przyjść może dopiero neurologopeda.

  Studia na kierunku „Neurologopedia” mają charakter doskonalący, znacznie poszerzają i ugruntowują teoretyczną wiedzę dotyczącą zaburzeń mowy o etiologii neurologicznej oraz wyposażają uczestnika w praktyczne umiejętności niezbędne do poprowadzenia samodzielnej praktyki w tym zakresie. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA KOREKCYJNA (TERAPIA PEDAGOGICZNA) - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Praktyka pedagogiczna, wymaga od nauczycieli coraz to nowych umiejętności, nie tylko edukacyjnych ale również wychowawczych, komunikacyjnych i terapeutycznych. Współczesny nauczyciel powinien indywidualizować pracę na lekcji oraz prowadzić wsparcie terapeutyczne dla uczniów  o zaburzonym lub nieharmonijnym rozwoju.

  Studia podyplomowe w zakresie pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej) poszerzają wiedzę i kompetencje uczestników o metody terapii zaburzeń rozwojowych dziecka. Zwiększają tym samym efektywność pracy pedagogicznej każdego nauczyciela, na każdym przedmiocie oraz przygotowują do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA KOREKCYJNA (TERAPIA PEDAGOGICZNA) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Praktyka pedagogiczna, wymaga od nauczycieli coraz to nowych umiejętności, nie tylko edukacyjnych, ale również wychowawczych, komunikacyjnych i terapeutycznych. Współczesny nauczyciel winien indywidualizować pracę na lekcji oraz prowadzić wsparcie terapeutyczne dla uczniów o zaburzonym lub nieharmonijnym rozwoju.

  Studia podyplomowe w zakresie pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej) poszerzają wiedzę i kompetencje uczestników o metody terapii zaburzeń rozwojowych dziecka. Zwiększają tym samym efektywność pracy pedagogicznej każdego nauczyciela, na każdym przedmiocie oraz przygotowują do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do osób pracujących lub planujących pracę z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie lub zagrożoną niedostosowaniem oraz osobami dorosłymi, które weszły w konflikt z prawem lub z innych powodów wymagają resocjalizacji.

  Oraz osób, które posiadają przygotowanie w zakresie pedagogiki specjalnej i chcą uzyskać przygotowanie w dodatkowym zakresie pedagogiki specjalnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do osób pracujących lub planujących pracę z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie lub zagrożoną niedostosowaniem oraz osobami dorosłymi, które weszły w konflikt z prawem lub z innych powodów wymagają resocjalizacji.

  W ramach studiów uczestnicy realizują praktyki pedagogiczne w placówkach kształcących uczniów i wychowanków niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym, w szczególności w placówkach wychowawczych i resocjalizacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PLANOWANIE PRODUKCJI - NOWOCZESNE NARZĘDZIA: SAP, SIMATIC IT PREACTOR APS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając ten kierunek zdobędziesz przede wszystkim umiejętności praktyczne, pozwalające na efektywne tworzenie planów produkcyjnych z wykorzystaniem zaawansowanych systemów informatycznych APS. Podczas studiów zdobędziesz także praktyczną wiedzę o planowaniu produkcji w systemach SAP S/4 HANA i Siemens Opcenter APS oraz umiejętności niezbędne do pełnienia roli planisty.

  Dodatkowo nauczysz się zaawansowanej obsługi systemu SAP w zakresie planowania produkcji oraz systemu Siemens Opcenter APS w zakresie harmonogramowania produkcji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRAWO NOWYCH TECHNOLOGII W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia „Prawo nowych technologii w biznesie” będziesz miał okazję zapoznać się z prawnymi i biznesowymi aspektami korzystania z nowych technologii. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą szukającym innowacyjnych rozwiązań, czy konsultujesz tego typu rozwiązania, program studiów zaspokoi Twoje oczekiwania szerokiego spojrzenia na to zagadnienie.

  W toku studiów nie tylko będziesz miał okazję nabyć i uporządkować swoją wiedzę z takich dziedzin jak prawo autorskie oraz własność przemysłowa, nieuczciwa konkurencja, ochrona danych osobowych, zamówienia publiczne czy e-commerce, jak również zagadnienia dot. funkcjonowania branży IT.

  Co więcej, treści te będą przedstawiane w wzajemnych związkach oraz z uwzględnieniem praktycznych aspektów ich funkcjonowania. Zajęcia będą prowadzone w formule warsztatowej. Zobaczysz, że dzisiejszy system prawny, próbując nadążyć za wyzwaniami współczesności, promuje innowacyjność, jak nigdy dotąd. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMISTA JAVA WEB DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podczas gdy inne technologie zyskują i tracą popularność Java od ponad dwudziestu lat jest w top 3 najczęściej używanych języków programowania na świecie. Jednocześnie programiści Javy są stale w czołówce najczęściej poszukiwanych specjalistów IT. Mając doświadczenie w tej dziedzinie możesz pracować w każdym rozwiniętym kraju świata, lub zdalnie z własnego tarasu. Programistów Java zatrudniają startupy i największe korporacje.

  Sama znajomość języka to jednak za mało by zdobyć wymarzone stanowisko. Oprócz umiejętności programowania niezbędna jest także wiedza z zakresu baz danych, podstaw bezpieczeństwa i testowania aplikacji czy budowania warstwy wizualnej oprogramowania. To nie wszystko! Konieczna jest także znajomość nowoczesnych narzędzi umożliwiających pracę w zespole, kontrolowanie postępów prac czy monitorowanie uruchomionych już aplikacji.

  Przygotuj się na intensywną naukę, bo podczas tych studiów przeprowadzimy Cię przez każdy z tych aspektów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE – DO NAUCZANIA TEORETYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Pedagogiczne kwalifikacyjne studia podyplomowe umożliwiają absolwentom nabycie wiedzy i umiejętności  z zakresu psychologii, pedagogiki, dydaktyki przedmiotowej oraz kompetencji zawodowych, niezbędnych nauczycielom szkół prowadzących kształcenie zawodowe. W trakcie praktyk pedagogicznych nabędą umiejętności zawodowe przez aktywną realizację zajęć edukacyjnych. 

  Studia na tym kierunku pokazują, że w nauczaniu zawodowym można odnaleźć prawdziwą misję. Potrzebne są tylko do tego stosowne narzędzia – techniki komunikacji, kontrola emisji głosu, metodyka działalności dydaktycznej i doskonalenie własnego warsztatu. Tak przygotowani nauczyciele mają szansę stać się nowymi autorytetami, drogowskazami w życiu młodych ludzi, nowych fachowców przyszłości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA REKLAMY I KOMUNIKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SIX SIGMA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek studiów powstał by sprostać oczekiwaniom współczesnego biznesu. Jego głównym celem jest zapoznanie uczestników z istotą, pojęciami Six Sigma oraz jej celami. Uczestnik studiów podyplomowych zostanie szczegółowo zapoznany z metodą DMAIC, opanuje również narzędzia i metody, które będzie w stanie skutecznie zastosować w każdym z kroków prowadzonego projektu. Uczestnik studiów nabędzie umiejętności identyfikowania obszarów do doskonalenia w przedsiębiorstwie, umiejętność doboru właściwych uczestników zespołu, jasnego i konkretnego formułowania celu oraz zakresu projektu.

  Student pozna oraz w sposób skuteczny   narzędzia statystyczne i metody zarządzania wykorzystywane w każdym etapie cyklu DMAIC co umożliwi skuteczną realizację projektów doskonalących. Uczestnik studiów posiądzie umiejętność interpretacji, opracowania i zastosowania w praktyce kart kontrolnych (SPC), analiz systemów pomiarowych (MSA), zaplanowania i przeprowadzenia eksperymentu (DOE).

  Absolwent studiów będzie w pełni przygotowany do aktywnego prowadzania i kierowania projektami Six Sigma oraz nadzoru nad pracą innych zespołów doskonalących Six Sigma.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe z testowania oprogramowania pozwalają zapoznać się w praktyce z testowaniem aplikacji desktopowych, mobilnych oraz internetowych. W trakcie studiów poznasz narzędzia i frameworki do testowania automatycznego oraz przygotujesz się do zdania egzaminu ISTQB.

  Kończąc te studia podyplomowe masz możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów w ramach Akademii Cisco – programista Python oraz możesz przygotować się do egzaminu ISTQB Foundation Level.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest formą pomocy dzieciom i ich rodzinom obejmującą kompleksowe, wielospecjalistyczne oddziaływania mające na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka.

  Studia są kierowane do osób, które posiadają przygotowanie w zakresie pedagogiki specjalnej i chcą uzyskać przygotowanie w dodatkowym zakresie pedagogiki specjalnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest bardzo wymagającą formą pomocy dzieciom i ich rodzinom. Obejmuje kompleksowe, wielospecjalistyczne oddziaływania mające na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka.

  Na co dzień polega na przygotowywaniu diagnozy małego pacjenta, dobieraniu metod pracy, dokumentowaniu postępów, a nade wszystko na prowadzeniu zajęć terapeutycznych z dziećmi. Ponadto praca ta wymaga umiejętności współpracy ze specjalistami w interdyscyplinarnych grupach, świetnych umiejętności komunikacyjnych nie tylko z dziećmi ze specjalnymi potrzebami, ale i z dorosłymi z ich otoczenia, i dobrej organizacji własnej pracy.

  Dzięki studiom na tym kierunku absolwenci mogą mieć pewność, że zostaną  profesjonalnie i rzetelnie przygotowani do pracy w placówkach szkolnych i wychowawczych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WINDYKACJA I ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W wielu firmach przywiązuje się wagę przede wszystkim do sprzedaży, produkcji i zakupów. Wyniki biznesowe natomiast nieodłącznie powiązane są z płynnością finansową i skutecznymi działaniami windykacyjnymi. Podczas studiów zostaniesz przygotowany do profesjonalnego, dostosowanego do obecnych realiów gospodarczych zarządzania wierzytelnościami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Zamówienia publiczne masz okazję poznać praktyczne oraz teoretyczne aspekty nowej procedury udzielania zamówień publicznych, jak również poszerzyć praktyczną wiedzę z głównych obszarów stosowania ustawy, w tym obejmujących branże budowlaną, IT i medyczną.

  Nowe wyzwania związane z elektronizacją procesów udzielania, organizowania i przystępowania do zamówień publicznych wymagają bowiem nie tylko aktualizacji wiedzy, ale otwarcia interdyscyplinarnego na dodatkowe obszary specjalizacji związane ze stosowanie nowych technologii, e – administracji i  elektronizacji obiegu dokumentów.  Dodatkowo studia przybliżą perspektywę nie tylko wykonawcy, ale również zamawiającego jak i jednostek kontrolujących.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na tych studiach zdobędziesz wiedzę niezbędną przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości według standardów międzynarodowych, a tym samym przygotujesz się do wykonywania odpowiedzialnych zadań w poszczególnych obszarach zarządzania jakością w przedsiębiorstwie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I MARKETING W CZASACH VUCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Faktem jest, że rośnie waga planowania strategicznego, opracowania propozycji wartości atrakcyjnej dla klienta, a następnie skutecznej komunikacji z odbiorcami z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów dotarcia. Ze względu na dużą zmienność otoczenia (VUCA) na znaczeniu nabiera zadanie obserwacji trendów, często wyprzedzania ich, projektowania innowacyjnych produktów i usług, które są dopasowane do potrzeb odbiorców. Istotne jest dopasowanie procesów zmian modyfikujących organizacje do realiów dynamicznie zmieniającego się rynku, dzięki którym firma będzie generować zyski i rozwijać się.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem jednorocznych Studiów Podyplomowych jest profesjonalne przygotowanie uczestników do efektywnego, nowoczesnego pełnienia funkcji menedżerskich w jednostkach opieki zdrowotnej w warunkach ciągłej potrzeby dostosowywania się do dynamicznej transformacji rynku usług medycznych, zarówno w publicznym, jak również prywatnym sektorze zdrowia. Odnosi się to min. do aspektów restrukturyzacji publicznych placówek medycznych,  bycia otwartym na wdrażanie nowoczesnych technologii, czy też wykorzystania ofert prywatnych pakietów ubezpieczeniowych.  Dzięki znajomości takich tendencji rynkowych uczestnicy pozyskają niezbędną wiedzę stanowiącą o konkurencyjności firmy.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)