INFORMACJE PRAKTYCZNE

Na Wydziale prowadzone są również studia trzeciego stopnia – doktoranckie, w tym jedyne w Polsce interdyscyplinarne chromatograficzne studia doktoranckie współfinansowane z Funduszy Europejskich oraz studia podyplomowe z analityki medycznej.
Wydział posiada akredytację Ministra Zdrowia na prowadzenie specjalizacji dla farmaceutów w zakresie farmacji aptecznej, analityki farmaceutycznej oraz leku roślinnego. Prowadzi też kursy w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów oraz specjalizację dla diagnostów laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej i mikrobiologii medycznej. Wydział realizuje również program kształcenia ustawicznego (ciągłego) i specjalizacyjnego farmaceutów oraz kształcenia specjalizacyjnego diagnostów laboratoryjnych, koordynowany przez uczelniany Ośrodek Kształcenia Podyplomowego.

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Medyczny w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (13)

interesant Ocena odpowiedz

czy żeby sie dostać trzeba pisać rozszerzenie z matematyki lub chemii? czy wystarczy podstawa?

Agata J Ocena odpowiedz

Nie ma się co zastanawiać- fajny wydział (studiowałam Kosmetologię, jestem zadowolona)

Majka Ocena odpowiedz

bardzo fajna uczelnia :) miałam okazję studiować tu na 2 wydziałach i polecam oba

Przemek Ocena odpowiedz

Jestem zadowolony, ale zawsze może być lepiej

Julka Ocena odpowiedz

Studiuje kosmetologię na UM. Jestem bardzo mile zaskoczona jakością prowadzenia zajęć oraz możliwością uczestniczenia w dodatkowych kołach naukowych, które tworzone są przez samych studentów.

Mija Ocena odpowiedz

czego chcieć więcej? Dużo zajęć praktycznych, ciekawe koła naukowe wszystko to co potrzebne do tego żeby w pełni przygotować się do zawodu farmaceuty. Polecam

Lidka B. Ocena odpowiedz

Wykładowcy dają z siebie wszystko, dlatego jeżeli Ty też masz zamiar w pełni korzystać z wszystkich możliwości - sukces gwarantowany !

Maja T. Ocena odpowiedz

Wszystko to co spotkało mnie na tym wydziale, to to czego życzę wszystkim przyszłym studentom. Najlepsze lata mojego życia :)

Ola Ocena odpowiedz

Studiuje tu kosmetologię na drugim stopniu, polecam wszystkim, którzy wahają się przed wyborem uczelni.

Arek Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Polecam farmację na wydziale farmaceutycznym

Gucio W odpowiedzi do: Arek odpowiedz

Farmacja to ślepa uliczka, po pięciu latach orki boksujesz się o pracę z technikami bez matury. Jedyna szansa to emigracja, w Polsce będziesz wszystkim przeszkadzać .

Magda Ocena odpowiedz

Gorąco polecam. Studia skończyłam już parę lat temu, ale z biegiem czasu wiem, że teraz wybrałabym tak samo :)

Nina Ocena odpowiedz

Polecam zarówno wydział jak i uczelnie. Trafiłam tu nie przypadkowo. Wybór jest ogromny, ale uważam, że był to strzał w dziesiątkę !