POLECANE DLA CIEBIE

Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie

INSTYTUT HISTORII WOJSKOWEJ

Kierunki studiów: historia Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH

Kierunki studiów: historia, historia sztuki, ochrona dóbr kultury i środowiska, zarządzanie dziedzictwem kulturowym, archeologia, archiwistyka i zarządzanie dokumentacją Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Warszawski

Wydział Historii UW

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28,

00-927 Warszawa

tel. 22 55 20 545; 22 826 21 30

fax. 22 55 24 537

e-mail: wh.dziekanat.sog(at)uw.edu.pl

http://www.wh.uw.edu.pl

Wydział Historii UW

Uniwersytet Warszawski

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warszawski.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (7)

Kamil Ocena odpowiedz

Bardzo prestiżowy wydział. Uw to znak czasów, od wieków najlepsza uczelnia w Polsce.

Paulina Ocena odpowiedz

Muzykologia to cudowna, ciekawa dziedzina. Warto poznawać ją z uznanymi profesorami. Warto poznawać ją na Uniwersytecie Warszawskim.

robert Ocena odpowiedz

Historia sztuki na Uniwersytecie Warszawskim to studia, na których nie można się nudzić. Oprócz tradycyjnych zajęć, mamy wiele praktyk terenowych, wyjeżdżamy na obozy naukowe; naprawdę dużo się dzieje. Polecam każdemu, kto chce zostać historykiem sztuki.

adam Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski jest uczelnią prestiżową i studiowanie jest dużym powodem do dumy

konrad Ocena odpowiedz

Jest takie powiedzenie, że nie znać historii to być zawsze dzieckiem. Ten, kto tym dzieckiem nie chce być, powinien wybrać studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Dominika Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to uczelnia, na której studia wymagają aktywności, zaangażowania i poważnego podejścia. Warto się uczyć, warto zdobywać wiedzę; zwłaszcza na takiej uczelni.

bartek Ocena odpowiedz

Nie ma wątpliwości co do tego, że Uniwersytet Warszawski to jedna z najlepszych polskich uczelni, której dyplom ukończenia otwiera wiele drzwi i jest biletem wstępu do ciekawej kariery zawodowej