ul. Sucharskiego 2, 

35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

ul. Sucharskiego 2, 

35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

 • DIGITAL MARKETING

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 1,5 roku
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: niestacjonarne
  poziom studiów: II stopnia
  czas trwania: 1,5 roku
  tytuł zawodowy: magister

  Kształcenie na kierunku Digital Marketing w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie umożliwia pozyskanie obszernej wiedzy praktycznej z zakresu marketingu cyfrowego. Studenci poruszają się po zagadnieniach nowych technologii marketingowych, planowania i efektywności kampanii reklamowych, zarządzania projektami, analizą danych, jak również rozwijają nowoczesne umiejętności menedżerskie. Ponadto, studia przygotowują do uzyskania certyfikatu DIMAQ – międzynarodowego standardu kwalifikacji digital marketingowych.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)