ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 217/219

61-485, Poznań

Tel.: 61 843 47 96

ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 217/219

61-485, Poznań

Tel.: 61 843 47 96

 • PIELĘGNIARSTWO

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat pielęgniarstwa licencjat pielęgniarstwa

  Kształcenie na kierunku Pielęgniarstwo w WSHIU Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu umożliwia pozyskanie wiedzy z obszaru zagadnień reprezentujących nauki medyczne oraz nauki o zdrowiu. Studenci zaznajamiają się między innymi z: budową i funkcjami organizmu w warunkach prawidłowych i patologicznych, sposobami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego w wybranych jednostkach chorobowych, mechanizmami funkcjonowania człowieka zdrowego i chorego, funkcjonowaniem systemu opieki zdrowotnej, zasadami promocji zdrowia i profilaktyki chorób, jak również modelami opieki pielęgniarskiej nad osobą zdrową, chorą, z niepełnosprawnością i umierającą.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: WSHIU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)