POLECANE DLA CIEBIE

Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

PEDAGOGIKA

Kierunki studiów: pedagogika Studia: niestacjonarne, stacjonarne
SPRAWDŹ >

Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

Kierunki studiów: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Studia: niestacjonarne, stacjonarne
SPRAWDŹ >

O wydziale

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW istnieje na Uniwersytecie Warszawskim od 60 lat i cieszy się renomą jednego z najlepszych w kraju. Każdego roku kształci na kierunku pedagogika około 1200 studentów. Wykształcenie uniwersyteckie na europejskim poziomie, jakie oferuje otwiera nowe możliwości przyszłym praktykom, dydaktykom i badaczom społecznym.

Dzięki nowatorskim programom kształcenia studenci zdobywają szeroką wiedzę humanistyczną, społeczną i psychologiczną w ramach kilkunastu specjalności uzupełnioną o doświadczenia zdobywane w ramach praktyk pedagogicznych. Naszych studentów i absolwentów można spotkać m.in. w szkołach, przedszkolach, ośrodkach adopcyjnych, domach dziecka, ośrodkach kultury, mediach lokalnych czy poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Pracują także jako niezależni edukatorzy i trenerzy w różnych dziedzinach; realizują projekty edukacyjne, profilaktyczne czy społeczno-kulturalne w ramach działań sektora pozarządowego.

Od lat współpracujemy z uniwersytetami i szkołami wyższymi z całej Europy, między innymi: Belgii, Czech, Irlandii, czy Niemiec. Studenci mogą także skorzystać z oferty zajęć w języku angielskim.

Wydział prowadzi studia w trybie stacjonarnym (studia I, II stopnia oraz doktoranckie) i niestacjonarnym (studia I i II stopnia), a także studia podyplomowe i kursy.

 

 

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warszawski

Opinie (4)

Patrycja Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Warszawskim to studia praktyczne, przygotowujące do wykonywania konkretnego zawodu. Nauka to przecieranie ścieżek zawodowych, zdobywanie wiedzy o doświadczonych praktyków z długoletnim stażem pracy

aneta Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Warszawskim to prestiż, ale także ? w przypadku kierunku jakim jest Pedagogika małego dziecka- odpowiedzialność. Tego także należy się nauczyć, bo od niej wiele zależy

oliwia Ocena odpowiedz

Studiowanie Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim było moim marzeniem i bardzo się starałam, aby się ono spełniło. Dlaczego tutaj chciałam studiować? Przez tradycję uczelni, wybitne grono wykładowców, prestiż i fakt, że dyplom uzyskany na tej uczelni wiele znaczy na rynku pracy; jest jak przepustka do dobrego zawodu.

tynka Ocena odpowiedz

miła atmosfera, przyjaźni ludzie. Polecam.