Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wydział Lekarski UWM
Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź
Kierunek lekarski (medycyna)
Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdźul. Lotnicza 2
82-300 Elbląg
Nr tel: 55 239 38 10/ 512 543 321
e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl
KIERUNEK LEKARSKI (medycyna)⋮ |
stopień: (jednolite), czas trwania: 6 lat
tryb: stacjonarne
Pokaż więcej
STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ
Wybierz rok
Ładuję dane
Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych
informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni:
Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są
wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie
prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
odpowiedz
Jest spokojna atmosfera i normalne podejście prowadzących
odpowiedz
Podoba mi się, że uczelnia stale inwestuje w zaplecze i sprzęt, widać że rozwija się z roku na rok
odpowiedz
Kochani, postarajcie sie lepiej. Na oko widze, ze te polecajki do fejki. Miejcie troche RIGCZU.
odpowiedz
Wszystko działa jak trzeba, a studenci nie muszą się martwić o chaos czy nieporozumienia. To ogromna ulga i komfort, który docenia się z każdym kolejnym semestrem
odpowiedz
Uczelnia robi bardzo dobre wrażenie już od samego początku. Wszystko jest tu przemyślane – od organizacji zajęć, po kontakt z wykładowcami
odpowiedz
Bardzo podoba mi się podejście wykładowców .Dużo tłumaczą, odpowiadają na pytania i widać, że są otwarci na dyskusję
odpowiedz
Przyjazne podejście do studentów, zawsze można liczyć na wsparcie
odpowiedz
Na początku byłam niepewna, czy dam sobie radę, czy się odnajdę. Ale uczelnia naprawdę daje przestrzeń do nauki i rozwoju w swoim tempie. To miejsce z klimatem
odpowiedz
Studiuję tu drugi rok, fajna uczelnia, świetni wykładowcy. Polecanko
odpowiedz
c