POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

PRACA SOCJALNA

Kierunki studiów: praca socjalna Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

INSTYTUT PEDAGOGIKI SPECJALNEJ

Kierunki studiów: pedagogika specjalna, pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach .
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

Ewelina Ocena odpowiedz

Przemili wykładowcy i rodzinna atmosfera! Polecam

Kasia Ocena odpowiedz

Historia sama w sobie nie jest ciekawym kierunkiem, ale sposób prowadzenia wykładów całkowicie temu przeczy na tym Wydziale!

Bartek Ocena odpowiedz

Wydział nie jest zbyt duży, ale atmosfera i wykładowcy są bardzo pomocni i uprzejmi w stosunku do studenta

Karol Ocena odpowiedz

Jeżeli ktoś chce spędzić miło najlepsze lata młodości to polecam tą uczelnie

Nauczycielska Ocena odpowiedz

Ten wydział zamienił się w przedszkole. Ciągłe zabawy z dziećmi i kręcenie marcepanu. Pokazuje się tylko "wybranych" studentów. O reszcie słuch zaginął. Dziekan na spotkaniu z nami twierdzi, że najpierw ą pieniądze a cała reszta jest potem. Ciągła rotacja specjalności. A Absolwenci tego wydziału wolą powiedzieć że studiowali w Kielcach niż w filii