• GRAFIKA MULTIMEDIALNA - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Celem jest uzupełnienie i pogłębienie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie grafiki, multimediów, projektowania stron WWW, oraz Internetu. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Wymagana jest podstawowa znajomość systemu operacyjnego MS Windows.

  Dowiedz się więcej

 • INFORMATYKA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Celem jest uzupełnienie i pogłębienie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie m.in. programowania komputerów, wspomagania projektowania, baz danych, grafiki, tworzenia stron WWW oraz przygotowanie metodyczne do nauczania informatyki. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym III semestry - sobota i niedziela co dwa tygodnie.

  Dowiedz się więcej

 • PROGRAMOWANIE DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Celem jest uzyskanie dodatkowych umiejętności i kwalifikacji z zakresu nauczania planowania algorytmów rozwiązywania różnych problemów, podstaw programowania (w tym również "bez komputera"), stosowania standardowych i wizualnych języków programowania komputerów, programowania stron internetowych, sterowania robotami oraz programowania prostych sterowników. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym III semestry - sobota i niedziela co dwa tygodnie.

  Dowiedz się więcej

Opinie (2)

Michał Ocena

Studia na kierunku Informatyka na Politechnice Świętokrzyskiej to zdobycie różnych umiejętności, które mogą prowadzić do administrowania systemami informatycznymi czy tworzenia oprogramowania komputerowego. Właśnie dlatego wybrałem Politechnikę Świętokrzyską. Daje mi możliwość zdobycia szerokiego wykształcenia.

Witek Ocena

Studia na kierunku Automatyka i robotyka to nie tylko systemy dynamiczne i przetwarzanie sygnałów. To przede wszystkim nauka precyzyjnego myślenia. Stajemy się projektantami bez których dzisiejszy świat nie jest w stanie się obejść.