• CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo
  Studia podyplomowe w zakresie cyberbezpieczeństwa skierowane są do osób pragnących doskonalić umiejętności związane z szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwem.  Studia przeznaczone dla osób posiadających wykształcenie wyższe oraz określone doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (minimum trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym), zajmujących się zawodowo aspektami cyberbezpieczeństwa.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ORGANIZACJA I EKSPLOATACJA SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Organizacja i eksploatacja systemów informacyjnych” są realizowane przez Wydział Cybernetyki i Wydział Elektroniki dla oficerów planowanych do wyznaczenia na stanowisko służbowe zaszeregowane do stopnia etatowego majora w korpusie osobowym łączności i informatyki. Mają one charakter niestacjonarny i trwają dwa semestry.

  Celem studiów jest pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy w zakresie nowych technik i technologii oraz organizacji i eksploatacji systemów informacyjnych. Plan studiów i program nauczania został opracowany na podstawie założeń organizacyjno – programowych, opracowanych przez Szefa Zarządu Planowania Systemów Dowodzenia i Łączności P6 w uzgodnieniu z Rektorem – Komendantem WAT. 

  Warunkiem ukończenia studiów jest napisanie pracy końcowej a ostatecznie zdanie egzaminu końcowego. Warunkiem dopuszczenia do egzaminu końcowego jest zaliczenie wszystkich przedmiotów z wynikiem pozytywnym. Absolwenci otrzymują wydawany przez WAT „Dyplom ukończenia studiów podyplomowych” w zakresie  „Organizacji i eksploatacji systemów informacyjnych”.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

Opinie (4)

Wato Ocena odpowiedz

anonim2137 Ocena Nie zgodze sie do konca tak nie jest. Jezyk C warto znac jak i rowniez podstawy c++. Wszystko zalezy z kim masz zajecia. Ja ukonczylem WAT jestem programista JAVA. Z javy byly rzeczy zwiazane z prog. obiektowym z technologiami jak Spring, ORM Hibernate etc. Sam sie musisz nauczyc sporo rzeczy, co do przedmiotow jal PKC itp to fajnie miec taka elementarna wiedze. Na WAT studia nie naleza do łatwych ale to tez jest ksztaltowanie charakteru

anonim2137 Ocena odpowiedz

**WAT WCY INFORMATYKA**. Kierunek nastawiony na wszystko po za programowaniem. Nacisk postawiony na fizykę, elektrykę, budowanie różnych układów, automatykę itp, Na wykłady z programowania obiektowego prowadzący nie przychodzi, na grafice komputerowej korzystamy z c# bez wprowadzenia do tego języka. Egzamin z fizyki z teorii: musisz się nauczyć 10 działów fizyki na pamięć, następnie prowadzący wybiera 3 tematy i musisz napisać dobrze 1,5 tematu żeby zdać. Dobrze znaczy wszystkie wzory, opisanie ich, wyprowadzenie ich, obrazki do nich. Jak nie napiszesz idealnie nie ma szansy na zdanie. Zdali tylko Ci którym udało się ściągać. Na laboratoriach z programowania obiektowego i innych przedmiotach z programowania ładowany jest c i c++. Zamiast ćwiczyć działanie obiektowości to my piszemy bezsensowne kalkulatory, które z obiektowością nie mają nic wspólnego. Czemu by nie napisać czegoś z wykorzystaniem poliformizmu, dziedziczenia itp w Javie zamiast się meczyc ze składnią cpp. Uczelnia nastawiona też na zarabianie. Przemieniają już drugi parking uczelniany na płatny. Nie wystarczy im 4k miesięcznie, weź dopłać jeszcze 14 zł za parking.

Zuza Ocena odpowiedz

Zajęcia na najwyższym poziomie.

Ania Ocena odpowiedz

świetna szkoła