Politechnika Opolska

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki PO

ul. Prószkowska 76

45-758 Opole, tel. +48 77 449 86 99

tel. +48 77 449 86 75

fax: +48 77 449 86 99

e-mail: weia@po.opole.pl

http://we.po.opole.pl/

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki PO

Politechnika Opolska

ul. Prószkowska 76

45-758 Opole, tel. +48 77 449 86 99

tel. +48 77 449 86 75

fax: +48 77 449 86 99

e-mail: weia@po.opole.pl

http://we.po.opole.pl/

 • INFORMATYKA ŚLEDCZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dwusemestralne studia podyplomowe adresowane do absolwentów wyższych uczelni, pragnących pogłębić bądź zdobyć umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną z zakresu informatyki śledczej, bezpieczeństwa informacji, testów penetracyjnych oraz narzędzi i metod pracy operacyjnej.

  Starannie dobrana tematyka zajęć oraz najlepsi specjaliści z całego kraju umożliwią zdobycie nie tylko teorii, ale i praktyki w zakresie zarówno bezpieczeństwa informacji/systemów/sieci, jak również wyszukiwania informacji, uzyskiwania dostępu do informacji oraz odzyskiwania danych/informacji.

  Zamiast akademickich przedmiotów związanych z informatyką bądź bezpieczeństwem uczestnicy studiów spotkają wysoko wyspecjalizowane przedmioty, takie jak m.in. Biały Wywiad, Techniki Pozyskiwania Danych, Wyciek Danych i inne. 

  Na wykładach i laboratoriach będzie możliwość praktycznego zapoznania się z możliwościami i obsługą narzędzi sprzętowych i programowych informatyki śledczej.

  Wszystkie laboratoria będą prowadzone we własnych laboratoriach Politechniki Opolskiej, natomiast wykłady będą prowadzane częściowo zdalnie, zmniejszając liczbę zjazdów kontaktowych w Opolu. 

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • INFORMATYKA W PRAWIE I ADMINISTRACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dwusemestralne studia podyplomowe adresowane są do pracowników administracji publicznej i samorządowej. Cyfryzacja obszaru prawa i administracji oraz wirtualizacja wykorzystywanych przez te instytucje platform cyfrowych, ich obsługa, szczególnie w zakresie prawa i administracji publicznej wymaga praktycznych umiejętności wykorzystywania zaawansowanych narzędzi informatycznych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Opolska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Piotrek Ocena odpowiedz

Politechnika Opolska idzie z duchem czasu i to zdecydowanie najbardziej podoba mi się w tej uczelni. Wybrałem kierunek technologie energetyki odnawialnej i zupełnie tego nie żałuję. Moje wykształcenie dostosowane jest do najnowszych standardów,a to przekłada się na znalezienie dobrego zatrudnienia! Bardzo wszystkim polecam PO!!

Monika Ocena odpowiedz

Inżyniera biomedyczna to kierunek przyszłości! Kiedy zobaczyłam możliwość podjęcia nauki na tym kierunku, to od razu wiedziałam, że właśnie na nim chcę się kształcić!

Adam Ocena odpowiedz

Do podjęcia studiów na kierunku informatyki namówili mnie rodzice. Na początku nie byłem do nich przekonany. Miałem uraz z lekcji informatyki, które odbywały się w szkole. Ich poziom był bardzo niski. Jednak już po pierwszych zajęciach na tym kierunku kompletnie zmieniłem zdanie! Nauczyłem się naprawdę wielu przydatnych rzeczy. Ogromnym plusem jest to, że wykładowcy nie uczą nas tylko suchej teorii, a przede wszystkim rozwijają nasze umiejętności praktyczne. Już teraz wiem, że wybór tych studiów był bardzo dobrą decyzją!

Krzysiek Ocena odpowiedz

Informatyka to chyba najpopularniejszy kierunek studiów. I nie ma się czemu dziwić. Świat stoi na informatyce. Każdy korzysta z jej dokonań, ale żeby tak się stało, muszą być wykształceni specjaliści w tym zakresie. Można ich znaleźć tutaj, na Politechnice Opolskiej, na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki.

Grzesiek Ocena odpowiedz

Na układy nie ma rady- w taki żartobliwy sposób tłumaczę sobie dlaczego wybrałem Automatykę i robotykę. Po prostu nie mogłem inaczej. Nie potrafię wyobrazić sobie, że robię coś innego i gdzie indziej. Studia na Politechnice Opolskiej to początek, mam nadzieję, długiej i fascynującej drogi

grafik Ocena odpowiedz

sprzęt jakim tu dysponują to kosmos! kasa z UE popłynęła szerokim strumieniem.