ul. Chopina 12/18

87-100 Toruń

tel. +48 56 611-3410

faks +48 56 611-2987

e-mail: wmii@mat.umk.pl

http://www.mat.umk.pl

ul. Chopina 12/18

87-100 Toruń

tel. +48 56 611-3410

faks +48 56 611-2987

e-mail: wmii@mat.umk.pl

http://www.mat.umk.pl

 • DATA SCIENCE W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia w zakresie Data Science w Biznesie są odpowiedzią na obserwowany w ciągu ostatnich 15 lat postęp technologii informacyjnych, polegający w szczególności na gromadzeniu, przetwarzaniu i wykorzystywaniu danych w szeroko pojętej sferze działalności gospodarczej.

  Umiejętność wsparcia decyzji biznesowych odpowiednimi analizami wykorzystującymi algorytmy eksploracji danych i uczenia maszynowego jest obecnie wysoko oceniana i pożądana, gdyż w praktyce może w realny sposób przekładać się na poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa czy modelu biznesowego. Za dużymi firmami z branż telekomunikacyjnej, handlowej czy motoryzacyjnej, które już dawno odkryły potencjał metod określanych jako data mining, podążają kolejne, co powoduje gwałtowny wzrost liczby ofert pracy dla osób posiadających umiejętności w tym zakresie.

  Studia prowadzone są pod patronatem SAP University Alliances – organizacji edukacyjnej zrzeszającej wiodące uczelnie wyższe na świecie, utworzonej przez jednego z kluczowych, globalnych producentów i dostawców najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych dla biznesu – firmę SAP.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Opinie (0)