• PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT TOWARZYSZĄCYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotujemy Cię do podjęcia pracy jako specjalisty z zakresu psychologii zwierząt towarzyszących, w placówkach zajmujących się opieką nad zwierzętami towarzyszącymi, bądź też w jednostkach samodzielnych jako zoopsycholog.

  Zdobędziesz wiedzę i umiejętności predysponujące cię do roli doradcy w zakresie pomocy właścicielom zwierząt do tworzenia prawidłowej relacji pomiędzy opiekunem a zwierzęciem, a także do pracy ze zwierzętami po traumatycznych doświadczeniach jako wsparcie dla profesjonalnych instytucji zajmujących się taką działalnością. Otrzymasz wiedzę na temat naturalnych zachowań zwierząt towarzyszących charakterystycznych dla danego gatunku, a także tych które odbiegają od prawidłowego behawioru czyli tzw. zaburzeń behawioralnych.

  Poznasz różne techniki i metody wykorzystywane terapii zaburzeń zachowania (zwłaszcza psów i kotów), w celu usunięcia lub zredukowania niepożądanych zachowań zwierzęcia. Uzyskasz wiedzę i umiejętności do diagnozowania zaburzeń zachowań i wprowadzenia odpowiedniego programu terapeutycznego. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące podstawowych technik pozytywnego szkolenia psów (szkolenia opartego o nagrody).

  Dowiedz się wiecej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

małgosia Ocena odpowiedz

Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy to uczelnia nowoczesna i innowacyjna. Jeśli chcecie studiować kierunki odpowiadające zapotrzebowaniu współczesnego świata, udajcie się do Bydgoszczy

daniel Ocena odpowiedz

Studia w UTP zawsze były moim celem. Nie interesowały mnie inne uczelnie. Dlaczego miałbym wyjeżdżać do innego miasta, skoro u siebie mam prestiżową uczelnię, która zapewni świetne wykształcenie?

usatysfakcjonowany Ocena odpowiedz

dużo fajnych ludzi i oddanych profesorów

zadowolony student Ocena odpowiedz

polecam ten wydział

czerwona Ocena odpowiedz

zootoechnika to błąd