• MENEDŻER LOGISTYKI Z ELEMENTAMI BHP I PRAWA PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem studiów jest przygotowanie studentów do pracy na rozmaitych szczeblach zarządzania logistyką w przedsiębiorstwie.

  Do pozostałych celów studiów należy: zdobycie i pogłębienie wiedzy logistycznej, poznanie kluczowych zależności zarządzania logistycznego, wzmocnienie umiejętności rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem procesami logistycznymi, wzmocnienie umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji oraz koordynowania różnych projektów; wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności z zakresu BHP oraz podstaw prawa pracy; uświadomienie słuchaczy, że zarządzanie logistyczne wspiera ogólne cele przedsiębiorstwa i jego podstawowe strategie i jest jednym z kluczowych obszarów przedsiębiorstwa.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE INNOWACJĄ W STRATEGII BIZNESOWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Absolwent studiów podyplomowych zdobędzie wiedzę z zakresu planowania i wdrażania innowacji w przedsiębiorstwie zarówno na poziomie operacyjnym, jak i strategicznym, uzyska wiedzę i umiejętności niezbędne w  organizacji do efektywnego kierowania innowacjami oraz opracowania budżetu i strategii dla działalności innowacyjnych w przedsiębiorstwie.

  Absolwent będzie posiadał wiedzę oraz umiejętności praktyczne niezbędne do: projektowania innowacji produktowych (usługowych), strategii biznesowej opartej na wdrażaniu innowacji, kreowania wizerunku i marki, opracowania biznes planu oraz budżetu dla innowacji, wykorzystywania metodologii pracy projektowej (design thinking), analizy strategicznej w zakresie możliwości wdrożenia innowacji produktowych, procesowych i organizacyjnych, jak również zintegrowanego projektowania  strategii, marki i produktu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

Stahu Ocena odpowiedz

Czy na wydziale zarządzania można spotkać się z zawiścią?

Karolina Ocena odpowiedz

Jestem na zarządzaniu i polecam. Wykładowcy są fajni, dużo ciekawych rzeczy się można dowiedzieć, ogólnie wszystko na plus

dagmara Ocena odpowiedz

Wybrałam studia na kierunku Finanse i rachunkowość bo po ich ukończeniu otwiera się wiele drzwi. Można być analitykiem finansowym, doradcą inwestycyjnym, audytorem ? możliwości jest naprawdę dużo. Poza tym, ważne jest dla mnie jaką uczelnię ukończę i z jakiej uczelni dostanę dyplom. Dlatego studiuję na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym, a do Bydgoszczy przyjechałam z Grudziądza

konrad Ocena odpowiedz

Studia w UTP to poważny krok w kierunku dobrej i ciekawej pracy, ale także czas, który po latach będzie się miło wspominać, bo studia tutaj to nie tylko obowiązki i egzaminy; to także najfajniejsze lata życia i znajomości na całe życie.

Anna Ocena odpowiedz

Finanse i Rachunkowość to jakaś parodia. Zdobędziesz wiedzę praktyczną? Dobry żart.