Politechnika Gdańska

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

ul. Gabriela Narutowicza 11/12,

80-233 Gdańsk

e-mail: rekrutacja-eti@pg.edu.pl

tel. 58 348 67 03 (telefon aktywny w terminie: 19.02 – 28.02.2024 r.)

https://eti.pg.edu.pl/

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

Politechnika Gdańska

ul. Gabriela Narutowicza 11/12,

80-233 Gdańsk

e-mail: rekrutacja-eti@pg.edu.pl

tel. 58 348 67 03 (telefon aktywny w terminie: 19.02 – 28.02.2024 r.)

https://eti.pg.edu.pl/

 • INŻYNIERIA PRODUKCJI URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe "Inżynieria produkcji urządzeń elektronicznych" są pierwszymi w Polsce, które umożliwiają kompleksowe zapoznanie słuchaczy z procesem produkcji urządzeń elektronicznych w praktyce, zgodnie z najnowszymi technologiami stosowanymi na rynku. Celem studiów jest przygotowanie do pracy na stanowisku inżyniera (technologa) procesu w firmach produkcyjnych z branży elektronicznej, które zajmują się montażem podzespołów elektronicznych (PCBA).

  Zajęcia skierowane są do absolwentów studiów technicznych pierwszego i drugiego stopnia oraz do wszystkich osób z wykształceniem wyższym, które pracują lub chciałby pracować w sektorze produkcyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej produkcji urządzeń elektronicznych i mechatronicznych.

  Adresatami studiów są zarówno obecni pracownicy branży, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje, jak i osoby, które zamierzają aplikować do pracy w działach inżynieryjnych firm produkujących elektronikę. Studia stanowią również doskonałe uzupełnienie wiedzy pracowników zapewniających jakość produktów elektronicznych.

  Potencjalnymi słuchaczami studiów są absolwenci pierwszego stopnia studiów na szeroko rozumianych kierunkach technicznych. Program studiów powstał w oparciu o realne potrzeby, jakie przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego zgłaszają w ramach Pomorskiego Klastra ICT "Interizon" oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

  Ich uruchomienie jest odpowiedzią na potrzeby rekrutacyjne przedsiębiorstw produkcyjnych z branży elektronicznej w regionie i w całej Polsce. Program studiów został opracowany we współpracy z wiodącymi producentami elektroniki na Pomorzu: Assel, Flextronics International Poland, Jabil Circuit Poland, Radmor oraz LACROIX Electronics, a także Fundacją Edukacyjne Centrum Doskonalenia działającą przy Klastrze "Interizon" na rzecz zapewnienia kapitału ludzkiego dla branży ICT.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NOWOCZESNE METODY INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia adresowane są głównie do kierowników projektów informatycznych, analityków i programistów. Ich celem jest rozwinięcie u uczestników zrozumienia zagadnień inżynierii oprogramowania w kontekście cyklu życia produktu informatycznego. Poszczególne przedmioty, moduły, składające się na program studiów, dotyczą zasadniczych etapów życia i jakości systemów informatycznych oraz problemów, jakie napotykają kierownicy projektów, analitycy, projektanci, programiści i inne osoby zaangażowane w realizację procesów programowych w codziennej praktyce.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Gdańska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Klaudia Ocena odpowiedz

Świetna oferta, wykładowcy. Polecam