POLECANE DLA CIEBIE

Politechnika Gdańska

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMII

Kierunki studiów: analityka gospodarcza, zarządzanie, zarządzanie inżynierskie, ekonomia, inżynieria danych Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Politechnika Świętokrzyska

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I MODELOWANIA KOMPUTEROWEGO

Kierunki studiów: ekonomia, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria danych, inżynieria biomedyczna, zarządzanie biznesowe Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Gdański.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

Aneta Ocena odpowiedz

Ekonomia to bardzo złożona nauka i żeby sprawnie działać w jej obszarze nie wystarczy posiadać, nawet jak najlepszej, samej wiedzy teoretycznej. Dlatego na studiach rozwijamy także inne umiejętności, choćby analizowania, zadawania pytań i wyciągania wniosków. A dlaczego wybrałam Uniwersytet Gdański? To pierwszy krok w moim planie długofalowym, który związany jest właśnie z tym miastem.?

Adrian Ocena odpowiedz

Uniwersytet Gdański to jedna z najlepszych uczelni w kraju. Dobrze się tutaj studiuje, ponieważ zajęcia są ciekawe, mają charakter praktyczny i rzeczywiście przygotowują do pracy.

Ola Ocena odpowiedz

Poza tzw. "żniwami" na 1 i 2 semestrze (z uwagi na zbyt dużą liczbę studentów, którzy nie zamierzają się uczyć), dobrze się tam studiuje zarówno na licencjacie, jak i magisterce.

Łukasz Ocena odpowiedz

Prawdopodobnie najbardziej ogarnięty wydział na UG - wszystko da się szybko załatwić, dotrzymują terminów, panie z dziekanatu są bardzo miłe, dużo eventów, atmosfera w porządku.