Uniwersytet Wrocławski

Wydział Nauk Społecznych UWr

Koszarowa 3

51-149 Wrocław

tel. +48 71 375 52 00, +48 71 375 52 05

fax +48 71 326 10 11

http://www.wns.uni.wroc.pl/

Wydział Nauk Społecznych UWr

Uniwersytet Wrocławski

Koszarowa 3

51-149 Wrocław

tel. +48 71 375 52 00, +48 71 375 52 05

fax +48 71 326 10 11

http://www.wns.uni.wroc.pl/

 • ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM PAŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Zarządzanie Bezpieczeństwem Państwa mają unikalny charakter w skali kraju. Odpowiadają na zapotrzebowanie wysoko wyspecjalizowanej wiedzy z zakresu zarządzania bezpieczeństwem państwa i wypełniają lukę, która jest wyraźna na rynku edukacyjnym. Jej ekspercki profil czyni ją wysoce konkurencyjną wobec innych ofert studiów podyplomowych.

  Studia skierowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania bezpieczeństwem państwa w sytuacjach kryzysowych o różnorodnej genezie, oraz zagrożeń dla bezpieczeństwa państwa i sposobów reagowania.

  Kształcenie na studium Zarządzanie Bezpieczeństwem Państwa ma charakter interdyscyplinarny. Studenci uzyskają wiedzę z różnych obszarów zarówno samego procesu zarządzania w tym między innymi ryzykiem jak i bezpieczeństwa państwa rozumianego w sposób nowoczesny, procesualny i dynamiczny. Studenci nabywają umiejętności zarządzania bezpieczeństwem państwa zarówno na poziomie regionalnym jak i krajowym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE KONFLIKTEM WIELOKULTUROWYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Zarządzanie konfliktem wielokulturowym” odpowiadają na zapotrzebowanie na wysoko wyspecjalizowaną wiedzę z zakresu funkcjonowania społeczności zróżnicowanych etnicznie i kulturowo.

  Kształcenie na studiach podyplomowych „Zarządzanie konfliktem wielokulturowym” przeznaczone są dla pracowników socjalnych, aktywistów, osób chcących poszerzyć swoją wiedzę, urzędników, pedagogów, nauczycieli, psychologów, osób pracujących z zespołami wielokulturowymi (np. w korporacjach), asystentów międzykulturowych, przedstawicieli grup dyspozycyjnych oraz absolwentów nauk społecznych i prawnych, chcących specjalizować w zarządzaniu konfliktem wielokulturowym.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZAWÓD MEDIATORA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nauka na studiach podyplomowych ma na celu uzyskanie kwalifikacji formalnych i praktycznych do wykonywania zawodu mediatora, w tym mediatora stałego. W zakresie mediacji cywilnych  program przygotowany jest w oparciu o przepisy Kodeksu postępowania cywilnego m.in. Ustawa z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. z 2016 r. poz. 1822, z późn.zm.) w tym wprowadzonymi ustawą o zmianie niektórych ustaw w związku ze wspieraniem polubownych metod rozwiązywania sporów z dnia 10 września 2015 r. (Dz. U. z 2015 r. poz. 1595) oraz Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 stycznia 2016 r. w sprawie prowadzenia listy stałych mediatorów, a w zakresie mediacji karnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 maja 2015 r. w sprawie postępowania mediacyjnego w sprawach karnych (Dz. U. z 2015 r. poz. 716)  i Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 18 maja 2001 r. w sprawie postępowania mediacyjnego w sprawach nieletnich (Dz. U. z 2001 r., Nr 56, poz. 591).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Wrocławski .
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (10)

michał Ocena odpowiedz

Kierunek, który studiuję, czyli Zarządzanie projektami społecznymi to przykład na to, jak innowacyjną i nowoczesną uczelnią jest Uniwersytet Wrocławski. Możemy zgłębiać dziedzinę, która cieszy się niemała popularnością na zagranicznych uczelniach.

dawid Ocena odpowiedz

Stosunki międzynarodowe to zagadnienie zbudowane z wielu powiązań i gałęzi. Żeby je poznać należy mocno zagłębić się w temat i sporo pomyśleć. To strasznie ciekawy kierunek. Cieszę się, że go studiuję i cieszę się, że studiuję go właśni na Uniwersytecie Wrocławskim. To dla mnie najlepsze miejsce do nauki

Hubert Ocena odpowiedz

Studiuję niełatwy kierunek. Ale tym bardziej z większą ambicją i zaangażowaniem do niego podchodzę. Uczą się wspaniali ludzie, doświadczeni praktycy, dzięki którym nawet najcięższe zadanie wydaje się do wykonania. Właśnie tak jest na Uniwersytecie Wrocławskim. Otaczają cię fajni, pozytywni ludzie.

Tomek Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Wrocławskim otwierają głowę na nowe doznania, nowe pokłady wiedzy, nowe doświadczenia

filip Ocena odpowiedz

Filozofia to ciekawa dziedzina, prowadząca do interesujących wniosków o świecie i o nas samych. Żeby dobrze ją zrozumieć trzeba jej się uczyć od najlepszych i w jak najlepszych warunkach. Takie znalazłem na Uniwersytecie Wrocławskim.

Karina Ocena odpowiedz

Uniwersytet Wrocławski to uczelnia, w której można zdobyć świetne wykształcenie, poznać ciekawych ludzi i postawić pierwszy krok na drodze zawodowej

paweł Ocena odpowiedz

Myśląc o studiach, myślałem też o tym, co będzie się działo po ich ukończeniu. Uniwersytet Wrocławski zapewnia bardzo dobre wykształcenie, a Wrocław to świetne miejsce do realizowania planów zawodowych.

Patrycja Ocena odpowiedz

Polecam.

Ja1 Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Nic więcej nie mam do dodania

Abcd W odpowiedzi do: Ja1 odpowiedz

Jedyna autentyczna prawdziwa odpowiedź. Brawo