ul. Łucka 11

00-842 Warszawa

e-mail: warszawa@san.edu.pl

Tel. 22 656 36 16

Fax 22 379 68 34

ul. Łucka 11

00-842 Warszawa

e-mail: warszawa@san.edu.pl

Tel. 22 656 36 16

Fax 22 379 68 34

 • ADMINISTRACJA Stopień: I REKRUTACJA

  Studia na kierunku Administracja skupiają się na poszerzaniu wiedzy z zakresu nauk społecznych, ekonomicznych oraz prawnych. Absolwenci tego kierunku mogą podjąć pracę w instytucjach administracji państwowej oraz samorządowej. Zdobyte wykształcenie umożliwi im również znalezienie zatrudnienia w organizacjach międzynarodowych oraz agendach publicznych. Program studiów na kierunku Administracja na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie został przygotowany na podstawie obowiązujących standardów kształcenia. 

  dowiedz się więcej

  wymagania rekrutacyjne

   

  Studia I stopnia
   

  Na pierwszy rok studiów zostają przyjęte osoby, które osobiście dostarczą komplet wymaganych dokumentów w trakcie trwania naboru. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Na studia można się wstępnie zapisać, wypełniając elektroniczny formularz dostępny na stronie Rekrutacja on-line.

  Nabór na wszystkie kierunki studiów na rok akademicki 2020/2021  do 30 września 2020 roku. Uruchomienie danego kierunku studiów uwarunkowane jest zgłoszeniem się odpowiedniej liczby osób.

   
   

Opinie (1)

Tomek Ocena

Studiuję w Społecznej Akademii Nauk bo to jedna z najlepszych uczelni w kraju. Moim marzeniem jest wejść kiedyś w świat polityki, dlatego uczę się wielu dziedzin ? bo właśnie na tym polega Administracja. Jeśli chcecie skończyć studia z głową pełną wiedzy, to moja odpowiedź jest prosta ? Społeczna Akademia Nauk w Warszawie


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: