Administracja studia online

Administracja studia online

ADMINISTRACJA STUDIA ONLINE - kierunek studiów

Nie od dziś wiadomo, że potencjalni pracodawcy, oprócz wyspecjalizowanej wiedzy i kwalifikacji kandydatów, cenią sobie doświadczenie oraz umiejętność zarządzania czasem, powierzonym na wykonywane zadania. Studia na kierunku administracja cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem od kilku lat, ponieważ studenci po ukończeniu tych studiów mają szansę zatrudnienia w prestiżowych instytucjach rządowych, finansowych i prawniczych. Współcześnie jednak wiedza i kwalifikacje to jednak nie wszystko, by mieć gwarant dobrego i kreatywnego zatrudnienia, bowiem liczy się także własny rozwój i doświadczenie pozyskiwane także w trakcie nauki, co podczas studiów stacjonarnych może okazać się niełatwym zadaniem. Coraz więcej uczelni podąża za tymi trendami i otwiera kierunki, na których nauka przebiega w trybie online - wiąże się to nie tylko z wygodą, ale także z możliwością większego rozwoju osobistego, ponieważ czas nauki można swobodnie dostosowywać do własnych potrzeb.
Wybór studiów w trybie online daje możliwość dzielenia czasu wedle własnych upodobań i możliwości. Jednym z takich kierunków, który można studiować w trybie online, korzystając z platform z materiałami dydaktycznymi, jest właśnie administracja. Wpływ na atrakcyjność tego kierunku ma przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości rozwoju po ich zakończeniu. Jeśli interesujesz się polityką, czujesz, że od zawsze ciekawiły cię aspekty związane gospodarką, finansami i zarządzaniem, to te studia są niewątpliwie dla ciebie. Pozwolą ci one na wszechstronny rozwój wiedzy z zakresu prawa i samorządności, a Ty dostaniesz szansę stabilnego zatrudnienia w wielu instytucjach pożytku publicznego.
Studiując administrację on-line będziesz mieć możliwość korzystania z materiałów dydaktycznych w zależności od własnych potrzeb, preferencji i posiadanego czasu. Ukończenie tego kierunku wzbogaci cię o profesjonalną wiedzę z zakresu prawa finansowego i finansów publicznych, szczegółowo poznasz konstytucyjny system organów państwa, rozwiniesz swoją wiedzę o makro- i mikroekonomii. Wszystkie te przedmioty oprócz profesjonalnego zaplecza teoretycznego sprawią, że wszelkie Twoje działania praktyczne podparte będą specjalistycznymi kwalifikacjami. Profesjonalna i dogłębna znajomość historii administracji pozwoli Ci zrozumieć ci  mechanizmy rządzące współczesnym światem. Dodatkowo, szeroki wybór specjalizacji sprawi, że Twoja wiedza ogólna zostanie doprecyzowana, a to uczni cię profesjonalistą w tym sektorze administracji, który będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjny. Do wyboru będziesz mieć profile specjalizacyjne, odnoszące się do obszarów prawa i finansów.
Ukończenie tego kierunku pozwoli Ci znaleźć stabilne zatrudnienie w różnorodnych instytucjach pożytku publicznego, ponieważ będą to zarówno wszelkiego rodzaju organizacje rządowe i pozarządowe, urzędy, biura administracyjne i finansowe oraz kancelarie. Studia te dają wszechstronne możliwości zatrudnienia tak, aby poznana wiedza teoretyczna mogła być przekuta w umiejętności praktyczne. Absolwent administracji z łatwością odnajdzie się w pracy wymagającej logicznego myślenia, wszechstronnej znajomości prawa i zarządzania. 

WAŻNE TEMATY

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

Podczas procesu rekrutacji najczęściej brane pod uwagę przedmioty to WOS, historia, geografia, matematyka, język polski oraz język obcy.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ADMINISTRACJA STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne i Administracyjne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując administrację online, obejmuje:

 • finanse publiczne
 • prawo finansowe
 • geografię polityczną
 • instytucje prawne w UE
 • makro- i mikroekonomię
 • organizację i zarządzanie instytucjami pożytku publicznego
 • historię administracji

Możliwości zatrudnienia po ukończeniu administracji on-line:

 • organy podatkowe
 • organizacje pozarządowe i rządowe
 • pełnomocnictwa finansowe firm i osób prywatnych
 • instytucje administracji publicznych
 • kancelarie prawnicze
 • instytucje sądownicze

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ADMINISTRACJA STUDIA ONLINE

Komentarze (0)