Informatyka studia prywatne w Łodzi - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Informatyka studia prywatne w Łodzi - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)
Informatyka studia prywatne w Łodzi - uczelnie niepubliczne

Informatyka studia w Łodzi - uczelnie publiczne

Studia w Łodzi na kierunku informatyka można podjąć na 3 uczelniach prywatnych - niepublicznych:

 • Społeczna Akademia Nauk
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Łodzi

Studia stacjonarne i niestacjonarne w uczelniach prywatnych są płatne.

 

1. Społeczna Akademia Nauk

Społecznej Akademii Nauk można studiować kierunek informatyka na studiach pierwszego stopnia (inżynierskich), które trwają 3,5 roku. Uczelnia oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne.

 

Ceny za pierwszy rok studiów (rok akademicki 2022/2023):

 • Stacjonarne – od 4660 zł
 • Niestacjonarne – od 4300 zł

 

Studia na kierunku informatyka to wiedza na temat wykorzystania najnowocześniejszych technologii w funkcjonowaniu firm, urzędów i instytucji. Kierunek ten pozwala na dokładne zapoznanie się z istotą pracy informatyka lub programisty, a wiedza jaką nabędzie student, wiąże się z nauką generowania, przekształcania i przekazywania danych.

Słuchacz tego kierunku dowie się także, czym są sieci komputerowe i bazy danych. Niestraszna mu też będzie grafika komputerowa. Wykwalifikowana kadra wykładowców Społecznej Akademii Nauk, przekaże studentom wiedzę i umiejętności, niezbędne w przyszłej pracy specjalisty komputerowego.

Student informatyki, będzie przygotowywany do uzyskania najpopularniejszych certyfikatów, pomocnych w pracy z komputerami. Nie będzie obojętny na tematy bezpieczeństwa w sieci, nauczy się również chronić systemy informatyczne.

Uczelnia przygotowała studentom trzy specjalności:

 • Sieci komputerowe i systemy operacyjne
 • Projektowanie gier komputerowych, aplikacji webowych i graficznych
 • Technologie programowania

 

Uczelnia współpracuje z wieloma partnerami, dzięki którym studenci mogą otrzymać pracę w wielu miejscach na rynku IT.

Dowiedz się więcej

 

 

2. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

W Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi, kierunek informatyka można studiować tylko na jednym stopniu – pierwszym – inżynierskim. Będą one trwać trzy i pół roku.

W Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi, student nauczy się zasad budowy współczesnych komputerów i urządzeń z nimi powiązanych. Będzie wiedział, czym są systemy operacyjne, sieci komputerowe i bazy danych. Nauczy się, jak programować komputery, by doskonale radzić sobie w zespołach programistycznych.

Studia informatyczne, odpowiedzą na pytania, czym jest sztuczna inteligencja, grafika komputerowa i komunikacja komputer-człowiek. Kończąc studia w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności, absolwent będzie przygotowany do pracy w firmach informatycznych oraz organizacjach, w których narzędzia i systemy komputerowe są wykorzystywane. Uczelnia przygotowała studentom, cztery ścieżki kariery:

 • Sieciowe systemy operacyjne
 • Programowanie
 • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
 • Inżynieria oprogramowania

 

Uczelnia posiada rekomendacje największych łódzkich oraz międzynarodowych firm i organizacji, m. in:

 • ŁARR
 • Atos
 • Microsoft

 

 

3. Wyższa Szkoła Humanistyczna w Łodzi

Największą siłą Wyższej Szkoły Humanistycznej w Łodzi jest znakomita kadra naukowo-dydaktyczna wywodząca się z najważniejszych ośrodków akademickich kraju: Warszawy, Krakowa i Łodzi. To uczelnia, zapewniająca przyszłym absolwentom rzetelne i specjalistyczne przygotowanie zawodowe, w oparciu o bardzo bogatą ofertę studiów w ramach nauk ścisłych. Łączy się ona ściśle z kształceniem na kierunku informatyka w Łodzi, dającym najaktualniejszą wiedzę o systemach komputerowych, bazach danych i programowaniu.

 

Sprawdź

Studia informatyczne w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

WSZYSTKO O KIERUNKU INFORMATYKA - ŁÓDŹ

Komentarze (0)