Zarządzanie i inżynieria produkcji studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie publiczne

Komentarze (0)

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie publiczne

Komentarze (0)

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie publiczne

Studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) na kierunku zarzadzanie i inżynieria produkcji można podjąć na 1 uczelni publicznej: Politechnice Gdańskiej. Studia stacjonarne są bezpłatne.

 

Politechnika Gdańska

Zarządzanie i inżynieria produkcji będące ofertą Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej jest realizowane w systemie jednostopniowym. Są to trzyipółletnie studia I stopnia, które kończą się tytułem inżyniera.

W rekrutacji 2022/2023 studia możesz podjąć w trybie:

  • stacjonarnym

 

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jest ciekawą propozycją, dla osób, które interesują się nowoczesnymi technologiami, projektowaniem, a także naukami o zarządzaniu. U kandydatów na ten kierunek studiów mile widziana będzie również umiejętność analitycznego myślenia.

Studiując Zarządzanie i inżynierię produkcji, dowiesz się, jak przebiega proces produkcji, praca na produkcji, a także jak kontrolować jakość produktów. W trakcie zajęć nauczysz się tworzyć prototypy za pomocą różnych nowoczesnych metod. A w czasie zajęć teoretycznych będziesz słuchaczem np. wykładów z ekonomii czy zarządzania.

Na studentów kierunku studiów Zarządzanie i inżynieria produkcji czeka wiele przedmiotów teoretycznych, jak i praktycznych, które będą odbywać się w laboratoriach. Niektóre z przedmiotów to materiałoznawstwo, mechanika i wytrzymałość materiałów, makroekonomia, mikroekonomia, język obcy oraz bezpieczeństwo produkcji. Program studiów przewiduje także obowiązkowe praktyki zawodowe, które studenci są zobowiązani odbyć w wybranej przez siebie firmie lub instytucji.

Po ukończeniu studiów i uzyskaniu tytułu inżyniera absolwenci mogą zacząć szukać ze zatrudnienia na takich stanowiskach jak m.in. inżynier zarządzania produkcją, programista, inżynier do spraw utrzymaniu ruchu, specjalista do spraw jakości, a także jako technolog wyrobów i procesów.

Sprawdź

Kierunki studiów w Trójmieście

Studia z zarządzania

Studia z zarządzania w Trójmieście

WSZYSTKO O KIERUNKU ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI - GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Komentarze (0)