Politologia - specjalności

Politologia - specjalności

Politologia - specjalności

Współczesne studia charakteryzują się tym, że bardzo często studenci otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia. Dzięki specjalizacji absolwenci nie tylko mają wiedzę i umiejętności z zakresu danej dyscypliny, ale również zdobywają kompetencje w węższym obszarze.

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku politologia

Filtrowanie
Województwo
Miasto
Poziom studiów
Forma studiów

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Komentarze (4)

Zadowolony odpowiedz

Ukończyłem politologię w 2010 roku. Zaczynałem te studia z myślą, że będę pracował w Think-tanku lub NGO. Tak też się stało, potem trafiłem do administracji państwowej, a obecnie pracuje w korpo w dziale Public Affairs. Wraz ze mną studia kończyło kilku dzisiaj bardzo znanych dziennikarzy. Jeżeli interesuje Cię taka ścieżka zawodowa, to studiuj. Komentarze negatywne to komentarze frustratów, którzy poszli na studia bez pomysłu na siebie.

Zadowolony student odpowiedz

Polecam ten kierunek studiów.Miła atmosfera.Dobre perspektywy pracy w znalezieniu pracy ,np.zostaniem burmistrzem miasta Głogówek,którym jestem od 1998 do dziś.

Ania odpowiedz

Komentarz niżej to sama prawda. Jeśli nie chcecie zmarnować 3 lat (ogrom czasu) to omijajcie Politologię! Sama żałuję decyzji, po Politologii nawet na UW, nie ma żadnej pracy. Szukajcie alternatyw w innych kierunkach, bo na tym można znaleźć tylko stres i zmarnowany czas. Atmosfera też nie jest najlepsza :(

Student odpowiedz

Odradzam studiowanie tego kierunku z przyczyn oczywistych: 1- Brak możliwości znalezienia pracy (niskie szanse). Rozmowa w Powiatowym Urzędzie Pracy maj czerwiec 2017 roku. 2- Jeżeli jesteś osobą zepsutą to kierunek dla ciebie. 3- Chcesz zmarnować 3-5 lat życia. 4- Nic się nie nauczysz. 5- Studia są dla pracodawców by przytrzymać młodych ludzi w kraju przez okres od 3-5 lat i do poprawienia statystyk rządowych BAEL. 6- Dużo rasizmu na uczelni której obecnie studiuje. Pozdrawiam