Collegium Humanum w Poznaniu - rekrutacja na studia 2022/2023

Collegium Humanum w Poznaniu - rekrutacja na studia 2022/2023

Collegium Humanum w Poznaniu w rekrutacji 2022/2023 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (1 kierunek) i drugiego (1 kierunek) stopnia oraz jednolitych magisterskich (1 kierunek), jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na Collegium Humanum mogą aplikować na 2 kierunkach studiów stacjonarnych oraz 2 kierunkach studiów niestacjonarnych.

 

Collegium Humanum w Poznaniu kierunki studiów - rekrutacja 2022/2023

  • psychologia
  • zarządzanie

Dowiedz się więcej: rekrutacja.humanum.pl

Collegium Humanum w Poznaniu to jeden z elementów większego projektu jakim jest uczelnia o międzynarodowym wymiarze kształcenia. Uczelnia stawia na przekazywanie wiedzy praktycznej, stanowiącej podstawę sukcesu na współczesnym, wymagającym rynku pracy.

Oprócz realizowania procesu kształcenia Collegium Humanum prowadzi prace rozwojowe oraz badania naukowe o wysokiej społecznej użyteczności w dyscyplinach powiązanych z oferowanymi kierunkami. Prowadzą one do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w gospodarce oraz wykorzystania metod praktyki badawczej w doskonaleniu koncepcji kształcenia.

Collegium Humanum w Poznaniu prowadzi kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Ponadto, oferuje studia podyplomowe, w tym w ramach programów EMBA – Executive Master of Business Administration, DBA – Doctor of Business Administration, czy LL.M. – Master of Laws.

Oferta dydaktyczna Collegium Humanum w Poznaniu składa się z dwóch kierunków. Są to: Zarządzanie oraz Psychologia. Każdy kierunek oferuje liczne specjalności i ścieżki kształcenia, dzięki czemu każdy student otrzymuje możliwość rozwijania zainteresowań, zdobywania specjalistycznej i jasno określonej wiedzy, a także przygotowywania się do wykonywania wymarzonego zawodu.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Poznaniu

Aktualności rekrutacyjne

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Poznaniu - studia 2022

Kierunki studiów - Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Poznaniu: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Poznaniu

Komentarze (0)