Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

 • ARCHITEKTURA Stopień: I REKRUTACJA

  Studia na kierunku Architektura w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie nie dzielą się na specjalności, a program nauczania podzielony jest na moduły rozwijające konkretne umiejętności i kompetencje. W gronie przedmiotów do zaliczenia w trakcie nauki znajdują się, między innymi: historia sztuki, konstrukcje budowlane, techniki komputerowe w projektowaniu architektonicznym, geodezja, kartografia, instalacje budowlane, etyka zawodu architekta, prawo budowlane i warunki techniczne.

  Forma studiów na kierunku Architektura w WSPA w Lublinie zakłada praktyczne kształcenie oraz kreatywne nabywanie kwalifikacji. Przykład stanowi Koło Naukowe „Kwadrat”, organizujące wystawy, spotkania, wykłady, czy wycieczki, dzięki którym naocznie poznaje się historię sztuki.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Architektury w WSPA mogą wykorzystać w branży architektonicznej w zakresie projektowania urbanistycznego i projektowania obiektów architektury wraz z ich otoczeniem oraz w wykonawstwie i nadzorze budowlanym.

  dowiedz się więcej

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (6)

Natka Ocena

Architektura to bardzo ciekawy kierunek, nauki nie jest mało, ale wszytsko jest bardzo ciekawe, a przede wszystkim potrzebne. Polecam zainteresowanym

Eliza K.a Ocena

Pracę w zawodzie zaczęłam już na 4 roku studiów, mogłam ją połączyć z nauką co uważam za bardzo cenne

Marta Ocena

Fajne zajęcia z zaangażowanymi wykładowcami. Polecam kierunek Architektura na WSPiA

Antek Ocena

Najlepszy wybór moich ostatnich lat :D

Kamil Ocena

Możliwość uczestniczenia w praktycznych zajęciach bardzo pomógł mi w dalszym rozwoju swojej kariery

eds Ocena

Dlaczego studiuję Architekturę? Bo chciałbym tworzyć jak Frank Lloyd Wright. A dlaczego studiuję właśnie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie? Bo tutaj mogę rozwijać swoje pasje oraz zdobyć szerokie wykształcenie, dzięki któremu będę mógł mierzyć jak najwyżej


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: