Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

 • ARCHITEKTURA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 4 lata • 1,5 roku
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia
  czas trwania: 4 lata 1,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier architekt magister inżynier architekt

  Studia na kierunku Architektura w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie nie dzielą się na specjalności, a program nauczania podzielony jest na moduły rozwijające konkretne umiejętności i kompetencje. W gronie przedmiotów do zaliczenia w trakcie nauki znajdują się, między innymi: historia sztuki, konstrukcje budowlane, techniki komputerowe w projektowaniu architektonicznym, geodezja, kartografia, instalacje budowlane, etyka zawodu architekta, prawo budowlane i warunki techniczne.

  Forma studiów na kierunku Architektura w WSPA w Lublinie zakłada praktyczne kształcenie oraz kreatywne nabywanie kwalifikacji. Przykład stanowi Koło Naukowe „Kwadrat”, organizujące wystawy, spotkania, wykłady, czy wycieczki, dzięki którym naocznie poznaje się historię sztuki.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Architektury w WSPA mogą wykorzystać w branży architektonicznej w zakresie projektowania urbanistycznego i projektowania obiektów architektury wraz z ich otoczeniem oraz w wykonawstwie i nadzorze budowlanym.

  dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

Michał WWW Ocena odpowiedz

Przyszłościowy kierunek, dlatego łatwo też go.... zepsuć, no kiepsko poprowadzic... na szczęście tu ludzie są bardzo ogarnięci i wiedzą, co dla przyszłego architekta jest najważniejsze polecam

Kinga Ka Ocena odpowiedz

Architektura byla moim marzeniem od zawsze i udało mi się je spełnić dzieki wpsa :D Ciesze sie ze swojego wyboru i bede polecac wszystkim wkoło

Basia Tomczak Ocena odpowiedz

Bardzo dobrze prowadzony kierunek. Zdobywam dużo umiejętności teoretycznych jak i praktycznych. Szczerze mówiąc jestem zachwycona.

Natka Ocena odpowiedz

Architektura to bardzo ciekawy kierunek, nauki nie jest mało, ale wszytsko jest bardzo ciekawe, a przede wszystkim potrzebne. Polecam zainteresowanym

Eliza K.a Ocena odpowiedz

Pracę w zawodzie zaczęłam już na 4 roku studiów, mogłam ją połączyć z nauką co uważam za bardzo cenne

Marta Ocena odpowiedz

Fajne zajęcia z zaangażowanymi wykładowcami. Polecam kierunek Architektura na WSPiA

Antek Ocena odpowiedz

Najlepszy wybór moich ostatnich lat :D

Kamil Ocena odpowiedz

Możliwość uczestniczenia w praktycznych zajęciach bardzo pomógł mi w dalszym rozwoju swojej kariery

eds Ocena odpowiedz

Dlaczego studiuję Architekturę? Bo chciałbym tworzyć jak Frank Lloyd Wright. A dlaczego studiuję właśnie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie? Bo tutaj mogę rozwijać swoje pasje oraz zdobyć szerokie wykształcenie, dzięki któremu będę mógł mierzyć jak najwyżej