• STUDIA MENEDŻERSKO - PRAWNE

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 1,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 1,5 roku 3 lata 1,5 roku
  tytuł zawodowy: licencjat magister licencjat magister

  Kierunek Studia menedżersko- prawne w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdynirealizowane są we współpracy dwóch wydziałów: Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Zarządzania. Założeniem nauki jest przekazanie wiedzy, będącej połączeniem zagadnień z zakresu prawa i zarządzania. Studenci poznają nowoczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem, uczą się budowania strategii funkcjonowania i rozwoju firmy oraz tworzenia biznesplanów.

  Studia na kierunku Studia menedżersko- prawne w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni nie dzielą się na specjalności, a w bogatym programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: ekonomia, prawo podatkowe, prawo handlowe, postępowanie arbitrażowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo kontraktowe. A gdzie znajdą pracę absolwenci tego kierunku? Bez wątpienia w centrach usług finansowych, działach prawnych i gospodarczych, instytucjach rządowych i samorządowych, działach zarządzania produkcją, korporacjach zagranicznych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Mariusz Ocena odpowiedz

Kierunek jest bardzo ciekawy gdyż łączy prawo i zarządzanie. Trudno się na nim nudzić a w przyszłosci na pewno zaprocentuje.

Ania Ocena odpowiedz

Ciekawy kierunek i fajni wykładowcy. Warto zainwestować w swoja przyszlość.

Kasia Ocena odpowiedz

Bardzo fajny kierunek łączący prawo i zarzadzanie- ja pracuję w finansach i na pewno jest to dla mnie dużo lepsze w przyszłości niż tylko samo zarządzanie/finanse bo naprawdę jest tu też sporo praktycznego prawa, polecam:)

Alicja Ocena odpowiedz

Studiowanie na WSAiB to spora przyjemność. Mam same dobre wspomnienia, zarówno odnośnie wykładowców czy pań z administracji – wszystko można było załatwić od ręki. Dużo ciekawych znajomości – myślę, że na lata. Cieszę się, że zdecydowałam się studiować właśnie tutaj.

Tomek Ocena odpowiedz

Uczelnia dobrze rozwija w danym kierunku. Zgadzam się z Gosią. Dodatkowo dopowiem, że uczelnia dba, aby absolwenci byli dobrzy w swoim zawodzie. Wykładowcy są pozytywnie nastawieni i dzielą się wartościową wiedzą. Klimat jest sprzyjający nauce. Warto się zainteresować.

gosia Ocena odpowiedz

Mój kierunek jest dowodem na to, że w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni zdobywa się wiedzę praktyczną i nowoczesną. Jesteśmy nakierowywani na konkretny obszar, w którym stajemy się specjalistami. Tak właśnie powinny wyglądać studia