• STUDIA MENEDŻERSKO - PRAWNE Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Studia menedżersko- prawne w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdynirealizowane są we współpracy dwóch wydziałów: Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Zarządzania. Założeniem nauki jest przekazanie wiedzy, będącej połączeniem zagadnień z zakresu prawa i zarządzania. Studenci poznają nowoczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem, uczą się budowania strategii funkcjonowania i rozwoju firmy oraz tworzenia biznesplanów.

  Studia na kierunku Studia menedżersko- prawne w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni nie dzielą się na specjalności, a w bogatym programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: ekonomia, prawo podatkowe, prawo handlowe, postępowanie arbitrażowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo kontraktowe. A gdzie znajdą pracę absolwenci tego kierunku? Bez wątpienia w centrach usług finansowych, działach prawnych i gospodarczych, instytucjach rządowych i samorządowych, działach zarządzania produkcją, korporacjach zagranicznych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Studia menedżersko-prawne

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Studia menedżersko-prawne

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Studia menedżersko-prawne

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Studia menedżersko-prawne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (2)

Tomek Ocena

Uczelnia dobrze rozwija w danym kierunku. Zgadzam się z Gosią. Dodatkowo dopowiem, że uczelnia dba, aby absolwenci byli dobrzy w swoim zawodzie. Wykładowcy są pozytywnie nastawieni i dzielą się wartościową wiedzą. Klimat jest sprzyjający nauce. Warto się zainteresować.

gosia Ocena

Mój kierunek jest dowodem na to, że w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni zdobywa się wiedzę praktyczną i nowoczesną. Jesteśmy nakierowywani na konkretny obszar, w którym stajemy się specjalistami. Tak właśnie powinny wyglądać studia


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: