ul. Ostrowskiego 22

53-238 Wrocław

+48 71 333 11 02

rekrutacja@handlowa.eu

ul. Ostrowskiego 22

53-238 Wrocław

+48 71 333 11 02

rekrutacja@handlowa.eu

 • BHP I SYSTEMY ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Branża automotive rozwija się bardzo dynamicznie i stale potrzebuje nowych, wykwalifikowanych pracowników, w tym kadry menedżerskiej. Wykorzystaj koniunkturę rynkową, zdobądź cenną wiedzę i zostań Managerem Jakości w tym sektorze.

  Polska branża automotive, to ponad 100 tys. osób, zatrudnionych w firmach zajmujących się produkcją samochodów, wytwarzaniem komponentów i części. To sektor, który rozwija się bardzo dynamicznie i stale potrzebuje nowych pracowników. 

  Celem studiów jest nabycie przez uczestników specjalistycznej wiedzy, połączonej z praktycznymi umiejętnościami z zakresu zarządzania jakością w branży automotive. Program studiów Zarządzanie Jakością w Branży Automotive obejmuje kompletne wiadomości potrzebne do wykonywania funkcji kierowniczych, koordynacyjnych lub specjalistycznych w obszarach zarządzania jakością, takich jak np.: TQM, TPM, ISO, Lean Management, czy Six Sigma w branży automotive.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO W NOWOCZESNEJ FIRMIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cyberprzestępczość to już nie tylko wirusy komputerowe, które mogą wpłynąć na jakość pracy naszego sprzętu. To także wyłudzenia, kradzież tożsamości, przejęcie konta bankowego i wiele innych nielegalnych działań. Społeczeństwo coraz bardziej jest zależne od technologii, a przez to narażone na nowe zagrożenia, które jeszcze parę lat temu nie istniały. Przeciętny użytkownik powinien być świadomy zagrożeń czekających w Internecie. Powinien znać metody jak się przed nimi uchronić.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIGITAL MARKETING TOOLS & SOLUTIONS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Digital Markieting Tools & Solutions jest specjalnie przygotowanym kierunkiem obejmującym szeroki zakres zagadnień z zakresu digital marketingu i sprzedaży internetowe. Przekazywane wiedza i umiejętności pozwolą absolwentom na zdobycie ogólnej wiedzy na temat poszczególnych kanałów marketingu internetowego, uruchomienie działań dla własnej marki oraz podjęcie pracy w charakterze specjalisty digital marketingu, projekt managera lub account managera.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • E-COMMERCE I SOCIAL MEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów E-commerce i social media jest przekazanie słuchaczom wiedzy, która umożliwi im samodzielne stworzenie sklepu internetowego, przy utrzymaniu prawno-finansowych norm obowiązujących w e-sprzedaży. Słuchacze dowiedzą się jak analizować zachowania użytkowników odwiedzających ich sklep internetowy, aby maksymalnie zoptymalizować swoje działania, zwiększając tym samym szanse osiągnięcia pożądanych wyników.

  Studia podyplomowe umożliwią słuchaczom przygotowanie skutecznych działań w mediach społecznościowych. Ich celem będzie wsparcie sprzedaży i rozwój biznesu poprzez stworzenie sklepu internetowego na Facebooku i Instagramie, ustawienie kampanii w sieci reklamowej Facebook Ads oraz tworzenie angażujących treści na profilach w mediach społecznościowych marki. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • GRAFIKA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Media społecznościowe to jeden z najbardziej skutecznych środków komunikacji zarówno z klientem, jak i użytkownikami. Język komunikacji w Internecie miedzy firmą lub marką a klientem najczęściej odbywa się za pomocą obrazów stąd też idea stworzenia kierunku studiów oferujących naukę tworzenia grafiki przeznaczonej do komunikacji wizualnej.

  Słuchacze poznają zarówno dostępne narzędzia, technologie i wiedzę na temat tworzenia grafiki oraz zyskują umiejętności praktycznego ich zastosowania zgodnie ze współczesnymi trendami.

  Celem studiów jest zdobycie wiedzy w zakresie projektowania graficznego.  Zajęcia opierają się na przekazywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej, przy czym przy realizacji kierunku kładziemy największy nacisk na praktykę. Wykłady i laboratoria prowadzone są przez ekspertów którzy swoją wiedzę opierają na empirycznych doświadczeniach w branży graficznej. Nasi wykładowcy to osoby z doświadczeniem w międzynarodowych  projektach dla takich firm jak Disney, Samsung, i Microsoft.

  Program studiów przewiduje wprowadzenie do grafiki komputerowej i kierowany jest do osób nie posiadających wcześniejszego doświadczenia w tej dziedzinie. Studia odbywają się w systemie zdalnym (online).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER TURYSTYKI EDUKACYJNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Menedżer Turystyki Edukacyjnej to studia podyplomowe skierowane do wszystkich osób posiadających dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności szkolnych w zakresie wsparcia nauczycieli, którzy chcieliby poszerzyć swój warsztat dydaktyczny proponujemy kierunek dający kompetencje do samodzielnego planowania i organizowania zajęć szkolnych w terenie. Zajęcia prowadzone poza murami szkoły dają niesamowite możliwości uatrakcyjnienia zajęć oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, a także reintegrację grupy w trudnym okresie post pandemicznym.  

  Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwent otrzyma dwa certyfikaty: animatora dzieci i młodzieży oraz kompetencji kierownika wycieczek.  

  Dla chętnych będzie również możliwość przystąpienia do egzaminu na pilota wycieczek, organizowanego przez Dolnośląską Izbę Turystyki (dodatkowa opłata).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER TURYSTYKI MEDYCZNEJ, UZDROWISKOWEJ, SPA I WELLNESS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przyszło nam funkcjonować w wymagających czasach, w czasach dynamicznych i permanentnych zmian. Zmian w modelach biznesowych, postępie technologii, zmianach społecznych, zmian w sposobie zarządzania, ale też w rosnących oczekiwań wobec pracowników. Dziś kluczem do sukcesu, a przynajmniej jednym z ważniejszych, są wiara w siebie i konsekwencja w działaniu. Wiara we własne umiejętności i sens naszych działań, a także upór i wytrwałość w ich realizacji nie mogą nam jednak nigdy przysłaniać dewizy I. Kanta, aby zawsze traktować drugiego człowieka jako cel i nigdy jako środek.  

  Kluczem do sukcesu jest również świadomość konieczności ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji, nauki nowych kompetencji i poznawania nowoczesnych narzędzi zarządzania. Właśnie do takich osób skierowany jest program studiów podyplomowych Menedżer Turystyki Medycznej, Uzdrowiskowej, Spa i Wellness. Program ten został stworzony w oparciu o ugruntowane merytoryczne podstawy wiedzy akademickiej z szeroko pojętego obszaru turystyki oraz zarządzania, wsparty doświadczeniem i wiedzą praktyków biznesowych reprezentujących branże. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MODELOWANIE I ANALIZA DANYCH - DATA SCIENCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Modelowanie i Analiza Danych (data science) to studia podyplomowe skierowane do wszystkich osób posiadających dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych. Program studiów jest dostosowany do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w statystycznej analizie danych. Kierunek skierowany jest także do osób, które mają doświadczenie w analizowaniu wyników badań, zarówno w sektorze prywatnym, jak i w bankach firm ubezpieczeniowych, konsultingowych oraz w przemyśle.

  Big data studia podyplomowe przydadzą się również osobom z praktyką w jednostkach naukowo-badawczych i sektorze publicznym. W WSH we Wrocławiu wzbogacą swoją wiedzę o nowoczesne modelowanie statystyczne różnego rodzajów danych, z którymi mamy do czynienia w nowoczesnej gospodarce, z wykorzystaniem lingua franca współczesnej statystyki, jakim jest środowisko i język programowania R.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTANT UX I UI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Projektant UX i UI to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku IT. Branża informatyczna będzie w przyszłości – tak, jak to ma miejsce dotychczas – rozwijać się w znacznym tempie. Wzrasta również i zapotrzebowanie na ekspertów w te dziedzinie. Projektant UX i UI będzie zawodem, który zarówno dziś, jak i w przyszłości będzie sytuował się na liście zawodów pożądanych w jej górnych granicach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE WNĘTRZ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Projektowanie wnętrz to studia podyplomowe skierowane do wszystkich osób posiadających dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych. Program studiów jest dostosowany do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie projektowej, a nowoczesny design i aranżacja wnętrz są ich pasją.

  Kierunek skierowany jest także dla osób, które mają kierunkowe wykształcenie techniczne lub budowlane i planują podnieść kwalifikacje w zakresie estetycznego projektowania wnętrz. Tutaj wzbogacą swoją wiedzę o szeroki wachlarz zagadnień: od percepcji wnętrza, poprzez aspekty techniczne i technologiczne, po tworzenie kompletnych projektów.

  Pierwszy etap kształcenia zawiera treści teoretyczne z zakresu współczesnego designu, podstaw projektowania wnętrz, technologii i ergonomii. Program kształcenia kładzie duży nacisk na komputerowe wspomaganie projektowania, które obejmuje tworzenie cyfrowej dokumentacji technicznej oraz wizualizacje projektów w środowisku 3D w oparciu o profesjonalne oprogramowanie.

  W dalszym toku studiów pozyskana wiedza i umiejętności pozwolą na stworzenie projektów wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej. Wiedza zostanie uzupełniona przez zagadnienia z zakresu współpracy z klientem, co stanowi realne przygotowanie do zawodu projektanta wnętrz.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SPECJALISTA OFERTOWANIA W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Specjalista Ofertowania w Zamówieniach Publicznych to studia podyplomowe skierowane do wszystkich osób posiadających dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców to pierwszy taki kierunek, dedykowany wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówień publicznych. Zamówienia publiczne nie są klubem dla wybranych podmiotów, ale są możliwością rozwoju, atrakcyjnym rynkiem dostarczenia towarów i usług przez każdy podmiot. Program studiów jest dostosowany do tych, którzy nie znają rynku zamówień publicznych w Polsce i którzy stawiają pierwsze kroki w przedsiębiorstwach ubiegających się o udzielenie zamówień publicznych.

  Kierunek skierowany jest także dla osób, które mają doświadczenie w pracy z ofertowaniem w zamówieniach publicznych. Dla nich to możliwość weryfikacji dotychczas podejmowanych na tym polu działań. Studia stanowią niepowtarzalną okazję do zdobycia wiedzy na temat tego, jakie czynności musi podjąć wykonawca, aby móc się skutecznie ubiegać o udzielenie zamówienia publicznego. To także okazja do zdobycia umiejętności w zakresie bycia konkurencyjnym na rynku, jak również skutecznego dochodzenia swoich praw przy zastosowaniu przysługujących środków ochrony prawnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe z zakresu Testera oprogramowania przygotowują do pracy na stanowiskach takich, jak: Software Tester, Quality Assurance Engineer, Quality Assurance Specialist, itp., w firmach dostarczających i wykorzystujących technologie IT.

  Program studiów został przygotowany w sposób, który ma pokrywać się z aktualnymi wymaganiami rynku pracy. Studia są idealną propozycją zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w branży IT, jak i tych, które zamierzają poszerzyć swoje kompetencje w dziedzinie wytwarzania i kontroli jakości systemów software’owych.

  Semestr I studiów koncentruje się na fundamentalnych umiejętnościach niezbędnych w profesjonalnym testowaniu. Semestr II kładzie nacisk na ich wykorzystanie w praktyce i automatyzację. Celem studiów jest przekazanie przede wszystkim praktycznych umiejętności, które umożliwią znalezienie pracy w charakterze osoby kontrolującej jakość oprogramowania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ BRANŻY AUTOMOTIVE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Branża automotive rozwija się bardzo dynamicznie i stale potrzebuje nowych, wykwalifikowanych pracowników, w tym kadry menedżerskiej. Wykorzystaj koniunkturę rynkową, zdobądź cenną wiedzę i zostań Managerem Jakości w tym sektorze.

  Polska branża automotive, to ponad 100 tys. osób, zatrudnionych w firmach zajmujących się produkcją samochodów, wytwarzaniem komponentów i części. To sektor, który rozwija się bardzo dynamicznie i stale potrzebuje nowych pracowników.

  Celem studiów jest nabycie przez uczestników specjalistycznej wiedzy, połączonej z praktycznymi umiejętnościami z zakresu zarządzania jakością w branży automotive. Program studiów Zarządzanie Jakością w Branży Automotive obejmuje kompletne wiadomości potrzebne do wykonywania funkcji kierowniczych, koordynacyjnych lub specjalistycznych w obszarach zarządzania jakością, takich jak np.: TQM, TPM, ISO, Lean Management, czy Six Sigma w branży automotive.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ W BRANŻY AUTOMOTIVE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Branża automotive rozwija się bardzo dynamicznie i stale potrzebuje nowych, wykwalifikowanych pracowników, w tym kadry menedżerskiej. Wykorzystaj koniunkturę rynkową, zdobądź cenną wiedzę i zostań Managerem Jakości w tym sektorze.

  Polska branża automotive, to ponad 100 tys. osób, zatrudnionych w firmach zajmujących się produkcją samochodów, wytwarzaniem komponentów i części. To sektor, który rozwija się bardzo dynamicznie i stale potrzebuje nowych pracowników.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Opinie (0)