• EKONOMIA Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Ekonomia w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi to przygotowanie do pełnienia obowiązków specjalisty w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Studenci zapoznają się z najnowszymi trendami oraz metodami zarządzania firmą, uczą się sporządzać i prezentować analizy finansowe, zgłębiają tajniki prowadzenia ewidencji gospodarczej.

  Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania kierunku Ekonomia? Na przykład: matematyka, mikroekonomia, makroekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze, logika, statystyka opisowa, gospodarka regionalna. Absolwenci Ekonomii w AHE bez trudu znajdą zatrudnienie w bankach, urzędach administracji samorządowej, instytucjach finansowych, firmach ubezpieczeniowych, firmach konsultingowych, biurach rachunkowych, domach maklerskich.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse
  • Bankowość

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse
  • Bankowość

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (2)

Ankaa Ocena

Kierunki ekonomiczne to faktycznie dobra perspektywa na przyszłość pod kątem podjęcia nauki. Właśnie dlatego powinniście podchodzić do tematu w sposób konkretny i rozważyc ten wybór. Na AHE zdobędziecie dobrą wiedzę, więc pomyślcie nad tym wyborem.

andrzej Ocena

AHE to miejsce, w którym każdy może rozwijać swoje pasje i realizować pomysły. To przestrzeń dla ludzi kreatywnych, myślących nieszablonowo i niestandardowo


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:


ONLINE


Studia I stopnia: