• EKONOMIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  typ studiów: I stopnia I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat licencjat

  Kierunek Ekonomia w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi to przygotowanie do pełnienia obowiązków specjalisty w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Studenci zapoznają się z najnowszymi trendami oraz metodami zarządzania firmą, uczą się sporządzać i prezentować analizy finansowe, zgłębiają tajniki prowadzenia ewidencji gospodarczej.

  Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania kierunku Ekonomia? Na przykład: matematyka, mikroekonomia, makroekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze, logika, statystyka opisowa, gospodarka regionalna. Absolwenci Ekonomii w AHE bez trudu znajdą zatrudnienie w bankach, urzędach administracji samorządowej, instytucjach finansowych, firmach ubezpieczeniowych, firmach konsultingowych, biurach rachunkowych, domach maklerskich.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse z windykacją należności

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse z windykacją należności

  Studia I stopnia online

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse z windykacją należności
  • Bankowość

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Opinie (2)

Ankaa Ocena odpowiedz

Kierunki ekonomiczne to faktycznie dobra perspektywa na przyszłość pod kątem podjęcia nauki. Właśnie dlatego powinniście podchodzić do tematu w sposób konkretny i rozważyc ten wybór. Na AHE zdobędziecie dobrą wiedzę, więc pomyślcie nad tym wyborem.

andrzej Ocena odpowiedz

AHE to miejsce, w którym każdy może rozwijać swoje pasje i realizować pomysły. To przestrzeń dla ludzi kreatywnych, myślących nieszablonowo i niestandardowo