• EKONOMIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  poziom studiów: I stopnia I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat licencjat

  Kierunek Ekonomia w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi to przygotowanie do pełnienia obowiązków specjalisty w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Studenci zapoznają się z najnowszymi trendami oraz metodami zarządzania firmą, uczą się sporządzać i prezentować analizy finansowe, zgłębiają tajniki prowadzenia ewidencji gospodarczej.

  Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania kierunku Ekonomia? Na przykład: matematyka, mikroekonomia, makroekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze, logika, statystyka opisowa, gospodarka regionalna. Absolwenci Ekonomii w AHE bez trudu znajdą zatrudnienie w bankach, urzędach administracji samorządowej, instytucjach finansowych, firmach ubezpieczeniowych, firmach konsultingowych, biurach rachunkowych, domach maklerskich.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse, windykacja należności
  • Ekonomika miast i regionów

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse, windykacja należności
  • Ekonomika miast i regionów

  Studia I stopnia online

  • Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza
  • Rachunkowość i finanse, windykacja należności
  • Ekonomika miast i regionów

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Ankaa Ocena odpowiedz

Kierunki ekonomiczne to faktycznie dobra perspektywa na przyszłość pod kątem podjęcia nauki. Właśnie dlatego powinniście podchodzić do tematu w sposób konkretny i rozważyc ten wybór. Na AHE zdobędziecie dobrą wiedzę, więc pomyślcie nad tym wyborem.

andrzej Ocena odpowiedz

AHE to miejsce, w którym każdy może rozwijać swoje pasje i realizować pomysły. To przestrzeń dla ludzi kreatywnych, myślących nieszablonowo i niestandardowo