ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

 • MECHANIKA I BUDOWA MASZYN

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Celem kształcenia jest uzyskanie wiedzy z zakresu budowy, wytwarzania i eksploatacji maszyn. Studenci nabywają kompetencji z zakresu mechaniki i wytrzymałości materiałów, projektowania maszyn i ich elementów z wykorzystaniem współczesnych metod i narzędzi obliczeniowych, procesów wytwarzania, montażu i eksploatacji maszyn oraz materiałów inżynierskich stosowanych w budowie maszyn.

  Na liście przedmiotów do zaliczenia na kierunku Mechanika i budowa maszyn znajdują się: automatyka i robotyka, elektrotechnika i elektronika, mechanika płynów, napędy pneumatyczne, nauka o materiałach, technologia maszyn, wytrzymałość materiałów, metrologia i systemy pomiarowe. A co po studiach? Absolwenci Mechaniki i budowy maszyn w AHE znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach przemysłu maszynowego oraz w innych zajmujących się wytwarzaniem i eksploatacją maszyn, jednostkach projektowych, konstrukcyjnych i technologicznych, jednostkach odbioru technicznego produktów i materiałów, jednostkach akredytacyjnych i atestacyjnych, jednostkach naukowo-badawczych i konsultingowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Konstrukcja maszyn

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Konstrukcja maszyn

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

mistrz Ocena odpowiedz

Do studiowania w AHE przekonały mnie oferowane, nowoczesne specjalności, których nie spotkałem w programach innych szkół wyższych. Nauka powinna być też dobrą zabawą, bo przecież polega na rozwijaniu pasji. W AHE właśnie tak to wygląda