• INFORMATYKA Stopień: I REKRUTACJA

    Kierunek Informatyka w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi zakłada nabycie umiejętności w zakresie obsługi sprzętu informatycznego i oprogramowania. Studenci uczą się projektować i wdrażać serwisy internetowe, programować różnego rodzaju aplikacje i gry, projektować systemy informatyczne i systemy baz danych, czy też projektować, wykonywać i eksploatować sieci komputerowe. Informatyka w AHE to także możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach Microsoft IT Academy i Regionalnej Akademii CISCO.

    Studia na kierunku Informatyka w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi dzielą się na następujące specjalności: Projektowanie informatyczne- akademia projektanta systemów IT i aplikacji, Technologie programowania- akademia programowania / akademia kodera, Zarządzanie projektem informatycznym- akademii IT project managera. Jakie przedmioty widnieją w programie nauczania na tym kierunku? Między innymi: podstawy programowania, matematyka dyskretna, architektura systemów, analiza systemowa, programowanie aplikacji, systemy baz danych, sieci komputerowe, logika w informatyce. A co po studiach? Absolwenci Informatyki w AHE znajdą zatrudnienie w firmach zajmujących się produkcją oprogramowania, zespołach programistów, zespołach realizujących projekty portali i stron www, agencjach reklamowych i promocyjnych, firmach doradczych.

    wymagania rekrutacyjne

     

    Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

miłosz Ocena

Studiuję w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej, aby zyskać wiedzę nowoczesną, na której będę mógł oprzeć realizację wyzwań zawodowych


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: