Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Finanse i Ekonomia w Biznesie - studia dualne

ul. Rzemieślnicza 5 

81-855 Sopot

tel. 58 555 83 80

email: rekrutacja@sopocka.edu.pl

Finanse i Ekonomia w Biznesie - studia dualne

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

ul. Rzemieślnicza 5 

81-855 Sopot

tel. 58 555 83 80

email: rekrutacja@sopocka.edu.pl

 • FINANSE I EKONOMIA W BIZNESIE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Finanse i ekonomia biznesu to kierunek charakteryzujący się nowoczesną formułą kształcenia – „studiuj i praktykuj”, która polega na odpowiednim zrównoważeniu kształcenia teoretycznego i praktycznego, a także połączeniu nauki z odbywaniem staży w międzynarodowych firmach współpracujących z uczelnią. Studia posiadają charakter dualny i realizowane są w trybie stacjonarnym, a staże rozpoczynają się już na drugim roku studiów. Atutem kierunku są zajęcia prowadzone przez praktyków z firm partnerskich, a także fakt, iż pozyskane w trakcie nauki doświadczenie zwiększa szanse absolwenta na rynku pracy.

   

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Sopocka Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)