Collegium Da Vinci w Poznaniu

Studia podyplomowe

Biuro Rekrutacji

ul. Gen. T.Kutrzeby 10, 

61-719 Poznań

pokój R.005, parter – Rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

667 520 739

Biuro Rekrutacji

ul. Gen. T.Kutrzeby 10, 

61-719 Poznań

pokój R.005, parter – Rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

667 520 739

 • AKADEMIA PROGRAMOWANIA W PYTHONIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Akademia Programowania w Pythonie to idealny kierunek studiów podyplomowych dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze Pythona – jednego z najważniejszych,  najszybciej rozwijających się i najbardziej perspektywicznych języków programowania.

  Uczestnicy studiów poznają zalety programowania w wysokopoziomowym języku Python. Szczególny nacisk położony będzie na wypracowanie instynktownych sposobów rozwiązywania problemów napotykanych w trakcie pracy z tym językiem.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ARTETERAPIA Z ELEMENTAMI PSYCHOTERAPII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest rozwój i poszerzenie kompetencji wśród studentów w zakresie praktycznego stosowania procesu arteterapii w pracy z pacjentem / klientem / podopiecznym.

  Oswojenie studenta z procesem psychoterapii w edukacji, terapii, wychowaniu i codziennej egzystencji człowieka w sytuacjach problemowo złożonych.

  Studia umożliwią zbudowanie warsztatu pracy w zakresie szeroko pojmowanej arteterapii wykorzystującej m.in. biblioterapię, choreoterapię, muzykoterapię, terapię zajęciową oraz sztuki plastyczne ułatwiające nawiązanie kontaktu z podopiecznym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BADANIA UX - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do:

  • Osób pracujących już w branży badawczej, ale chcących poszerzyć swoje umiejętności o nowe metody i techniki.
  • Osób, które ukończyły m.in.: kierunki takie jak psychologia, socjologia, kognitywistka, ale także informatyka i grafika.
  • Analityków biznesowych, kierowników projektu i product ownerów.
  • Projektantów oraz grafików.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BIG DATA - ANALYTICS & SOCIETY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Interdyscyplinarne studia łączące wiedzę i praktykę z zakresu informatyki, marketingu, medioznawstwa  i elementów psychologii. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych pracowniach komputerowych i laboratorium badawczym. Kadrę dydaktyczną tworzą doświadczeni specjaliści i wykładowcy akademiccy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ESG MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku ESG Management zaprojektowano z myślą o idei zrównoważonego rozwoju, która jest obecnie najsilniejszym trendem unijnych regulacji. Zostały stworzone dla ludzi, którzy pragną być liderami ekologicznych i społecznych zmian w swoich organizacjach. Raportowanie ESG jest lub w niedalekiej przyszłości będzie obowiązkowe dla większości instytucji – zarówno dla wielkich korporacji, jak i mniejszych firm.

  Kierunek ESG Management jest odpowiedzią na Europejski Zielony Ład i wymóg raportowania niefinansowego. Dzięki zajęciom prowadzonym przez największych ekspertów w branży wykształci on specjalistów wyposażonych w wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia konkurencyjnej firmy w UE. Wykreuje liderów zmian i skutecznych przywódców. Nauczy przygotowania i wprowadzania strategii ESG, ze szczególnym naciskiem na raportowanie niefinansowe. Zapozna z dobrymi praktykami konkretnych przedsiębiorstw oraz stworzy unikalną możliwość pracy w grupach mastermindowych nad własnymi celami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Executive Master of Business Administration to najbardziej prestiżowe studia na świecie nadające kwalifikacje managerskie, przeznaczone dla ludzi biznesu oraz kadry kierowniczej wyższego szczebla.

  Ukończenie studiów Executive MBA w CDV Poznań pozwala na skuteczne uzupełnienie wykształcenia w obszarze zarządzania i biznesu. Absolwenci po zakończeniu studiów podyplomowych EMBA, zyskują przewagę konkurencyjną, zwiększając swoją wartość oraz atrakcyjność zawodową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • FOTOGRAFIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia na kierunku „Fotografia” mają formułę warsztatową.

  Program obejmuje 10 warsztatów z różnych dziedzin fotografii a duża część zajęć to ćwiczenia w studio, plenery miejskie i wyjazdowe.

  Uzupełnieniem programu są zajęcia z fotografii współczesnej, historii fotografii i podstaw prawa dla fotografów.

  Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy doświadczonych fotografów, którzy realizują zlecenia dla dużych firm i wydawnictw (National Geographic, Newsweek, Wprost, Delecta, Black Red White, Aquanet).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • FRONTEND DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych na kierunku Frontend developer podyplomowych jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi technologiami internetowymi. Studia pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności na temat tworzenia i rozwijania nowoczesnych aplikacji webowych po stronie klienta (frontend). Praktyczny charakter studiów oparty o tworzenie projektów (aplikacji) IT podczas trwania kursu z wykorzystaniem sztandarowego frameworka od firmy Google czyli Angulara.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • GRAFIKA PROJEKTOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Komputerowa grafika projektowa w Poznaniu, to studia podyplomowe dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie projektowania graficznego i komunikacji reklamowej oraz nauczyć się praktycznego zastosowania takich programów, jak Photoshop, Illustrator, InDesign. 

  Zanim jednak słuchacz weźmie do ręki myszkę, tablet czy kliknie w klawiaturę, to powinien wpaść na ciekawy pomysł czy przemyśleć wizję stworzenia atrakcyjnej grafiki, dlatego ważnym elementem nauki jest proces twórczego i kreatywnego myślenia, który często zaczyna się od pracy z ołówkiem i kartką papieru.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • HR BUSINESS PARTNER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wartością zajęć na kierunku HR Business Partner jest jego użyteczność oparta na praktyce i doświadczeniu osób prowadzących zajęcia. Podczas realizacji programu przygotujemy naszego uczestnika zarówno pod względem wiedzy teoretycznej jak i umiejętności praktycznych, do elastycznego, proaktywnego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partner przez współczesne organizacje.

  Taki HR Business Partner jest w naszej opinii, uniwersalnym kluczem do sukcesu organizacji. Jest kimś więcej niż specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Kadra kierunku to praktycy biznesu z bogatym doświadczeniem w zakresie tworzenia nowoczesnych struktur HR-owych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NOWY MARKETING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do:

  • Absolwenów studiów w zakresie marketingu/PR/mediaworkingu.
  • Dla osób pracujących już w branży marketingowej/PR, które potrzebują poznać/ugruntować wiedzę na temat nowych narzędzi marketingu online, strategii marketingowych, analizy danych w internecie oraz zbudować świadomość nowych technologii i spotkać ekspertów z branży.
  • Dla osób, które ukończyły kierunki humanistyczne (polonistyka, edytorstwo, socjologia) z podstawami komunikacji społecznej oraz informatyczne, od których coraz częściej – na stanowiskach w agencjach interaktywnych lub w firmach IT oczekuje się kompleksowej wiedzy i świadomości przy budowaniu nowych aplikacji i usług w środowisku online (Social Media Marketing, Marketing 3.0, marketing społecznościowy).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PENTESTER - TESTER BEZPIECZEŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Pentester powstały w odpowiedzi na rozwijającą się dynamicznie branżę IT i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa – zarówno użytkownikom, jak i dostawcom technologii i rozwiązań informatycznych. Kierunek kształci specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństwa – pentesterów, którzy będą w stanie kompleksowo przeprowadzać testy bezpieczeństwa i znajdować luki w oprogramowaniu, które mogą zostać wykorzystane przez hakerów.

  Daje szeroką wiedzę na temat zarządzania bezpieczeństwem sieci, systemów operacyjnych oraz aplikacji mobilnych i webowych. Koncentruje się na zdobywaniu praktycznych umiejętności – wszystkie zajęcia mają charakter warsztatowy i są prowadzone przez ekspertów pracujących na co dzień w zespołach zajmujących się cyberbezpieczeństwem. Dzięki hybrydowej formie zajęć zapewnia nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności z zakresu pentestingu, ale również wymianę doświadczeń między uczestnikami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRODUCT & BRAND MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych  jest wyposażenie osób zajmujących się marketingiem w doświadczenie pozwalające na skuteczne kreowanie marki, przez zrozumienie istoty produktu i potrzeby konsumenta.

  Studia skierowane są do:

  • Absolwentów studiów wyższych, których pasją jest marketing, zarządzanie marką  i produktem, product management.
  • Osób, które kreują, wdrażają i wprowadzają na rynek nowe produkty (product manager, marketing manager, strateg ds. rozwoju produktu, brand manager).
  • Pracowników odpowiedzialnych za optymalizację portfolio produktowego oraz budowanie wizerunku marki w świadomości Konsumentów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGNOZOWANIE I IMPLEMENTACJA TRENDÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Prognozowanie i implementacja trendów przygotowano z myślą o rozwijaniu umiejętności, które są kluczowe w płynnej nowoczesności. Zmienność jest jedyną stałą wartością we współczesnym świecie, dlatego ważne jest, aby umieć diagnozować potencjalne kierunki zmiany i prognozować ich konsekwencje oraz projektować świadome organizacje, produkty i strategie.

  Kierunek kształci przyszłych badaczy, analityków i strategów, którzy będą potrafili wspierać organizacje w zakresie wskazywania kierunków rozwoju. Daje szeroką wiedzę z zakresu technik i narzędzi służących do analizy i prognozowania trendów. Zapoznaje z procesami trendotwórczymi, które uwzględniają mechanizmy kształtowania się trendów oraz migracji we współczesnym społeczeństwie. Kierunek wykorzystuje metodykę active learning, dzięki czemu absolwenci z powodzeniem wykorzystają zdobytą wiedzę i umiejętności w codziennych działaniach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • REKRUTACJA IT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Rekrutacja IT to nowoczesny kierunek przygotowany z myślą o wyzwaniach, jakie stoją przed osobami zajmującymi się zatrudnieniem w branży IT. Specyfika wykorzystywanej technologii i branżowego języka wymaga od rekruterów szerokiej wiedzy i umiejętności. Studia na kierunku Rekrutacja IT koncentrują się nie tylko na metodach i technikach wykorzystywanych w procesie rekrutacji, ale również zapoznają z rynkiem IT w Polsce i na świecie, typami firm i perspektywami zawodowymi kandydatów.

  Uczą komunikacji ze specjalistami w IT, rozumienia języka technicznego i metodyk pracy wykorzystywanych przy wytwarzaniu oprogramowania. Dają wiedzę w zakresie kształtowania relacji zarówno z kandydatami, jak i hiring managerami w firmach. Kompleksowo przygotowują do reprezentowania firmy podczas procesów rekrutacyjnych i godzenia interesów kandydatów z interesami pracodawcy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia adresowane są do:

  • Osób, które pełnią role kierownicze w projektach (sponsorzy, kierownicy projektów) lub liderzy zespołów.
  • Osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie zarządzania projektami.
  • Osób, które chcą przekierować swoją ścieżkę zawodową na zarządzanie projektami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)