l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • ARTETERAPIA Z ELEMENTAMI PSYCHOTERAPII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest rozwój i poszerzenie kompetencji wśród studentów w zakresie praktycznego stosowania procesu arteterapii w pracy z pacjentem / klientem / podopiecznym.

  Oswojenie studenta z procesem psychoterapii w edukacji, terapii, wychowaniu i codziennej egzystencji człowieka w sytuacjach problemowo złożonych.

  Studia umożliwią zbudowanie warsztatu pracy w zakresie szeroko pojmowanej arteterapii wykorzystującej m.in. biblioterapię, choreoterapię, muzykoterapię, terapię zajęciową oraz sztuki plastyczne ułatwiające nawiązanie kontaktu z podopiecznym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BADANIA UX - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do:

  • Osób pracujących już w branży badawczej, ale chcących poszerzyć swoje umiejętności o nowe metody i techniki.
  • Osób, które ukończyły m.in.: kierunki takie jak psychologia, socjologia, kognitywistka, ale także informatyka i grafika.
  • Analityków biznesowych, kierowników projektu i product ownerów.
  • Projektantów oraz grafików.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BIG DATA - ANALYTICS & SOCIETY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Interdyscyplinarne studia łączące wiedzę i praktykę z zakresu informatyki, marketingu, medioznawstwa  i elementów psychologii. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych pracowniach komputerowych i laboratorium badawczym. Kadrę dydaktyczną tworzą doświadczeni specjaliści i wykładowcy akademiccy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Executive Master of Business Administration to najbardziej prestiżowe studia na świecie nadające kwalifikacje managerskie, przeznaczone dla ludzi biznesu oraz kadry kierowniczej wyższego szczebla.

  Ukończenie studiów Executive MBA w CDV Poznań pozwala na skuteczne uzupełnienie wykształcenia w obszarze zarządzania i biznesu. Absolwenci po zakończeniu studiów podyplomowych EMBA, zyskują przewagę konkurencyjną, zwiększając swoją wartość oraz atrakcyjność zawodową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FASHION & NEW MEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek Fashion & New Media łączy socjologiczno-badawcze spojrzenie z humanistyczną wrażliwością i umiejętnością poruszania się w świecie nowych technologii i mediów.

  Różnorodny i multidyscyplinarny program wprowadza w złożone zagadnienia krok po kroku: od wykształcenia umiejętności obserwacji i analizy (moduł Trends & Ideas), przez tworzenie konceptów i marek opartych o rzetelne badania i autentyczne wartości (Branding), po skuteczną komunikację w złożonej rzeczywistości (Communication & New Media) oraz sprofilowane i innowacyjne strategie sprzedażowe (E-commerce. Rozwój i Innowacje).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FOTOGRAFIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia na kierunku „Fotografia” mają formułę warsztatową.

  Program obejmuje 10 warsztatów z różnych dziedzin fotografii a duża część zajęć to ćwiczenia w studio, plenery miejskie i wyjazdowe.

  Uzupełnieniem programu są zajęcia z fotografii współczesnej, historii fotografii i podstaw prawa dla fotografów.

  Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy doświadczonych fotografów, którzy realizują zlecenia dla dużych firm i wydawnictw (National Geographic, Newsweek, Wprost, Delecta, Black Red White, Aquanet).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FRONTEND DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych na kierunku Frontend developer podyplomowych jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi technologiami internetowymi. Studia pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności na temat tworzenia i rozwijania nowoczesnych aplikacji webowych po stronie klienta (frontend). Praktyczny charakter studiów oparty o tworzenie projektów (aplikacji) IT podczas trwania kursu z wykorzystaniem sztandarowego frameworka od firmy Google czyli Angulara.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • GRAFIKA PROJEKTOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Komputerowa grafika projektowa w Poznaniu, to studia podyplomowe dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie projektowania graficznego i komunikacji reklamowej oraz nauczyć się praktycznego zastosowania takich programów, jak Photoshop, Illustrator, InDesign. 

  Zanim jednak słuchacz weźmie do ręki myszkę, tablet czy kliknie w klawiaturę, to powinien wpaść na ciekawy pomysł czy przemyśleć wizję stworzenia atrakcyjnej grafiki, dlatego ważnym elementem nauki jest proces twórczego i kreatywnego myślenia, który często zaczyna się od pracy z ołówkiem i kartką papieru.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HAPPINESS & EMPLOYER BRANDING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kształcimy liderów, którzy wytyczają kierunki rozwoju poprzez reprezentowanie sobą postawy odpowiedzialnego człowieka, który świadomie dba o otaczającą go społeczność. Liderzy H&EB wspierają budowanie szczęśliwych organizacji, w których szczęśliwi ludzie budują markę dobrego i mądrego pracodawcy.

  Pracują na wartościach, wśród których cenią m.in.:

  • autentyczność
  • radość życia
  • rozwój świata przez rozwój indywidualny

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR BUSINESS PARTNER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wartością zajęć na kierunku HR Business Partner jest jego użyteczność oparta na praktyce i doświadczeniu osób prowadzących zajęcia. Podczas realizacji programu przygotujemy naszego uczestnika zarówno pod względem wiedzy teoretycznej jak i umiejętności praktycznych, do elastycznego, proaktywnego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partner przez współczesne organizacje.

  Taki HR Business Partner jest w naszej opinii, uniwersalnym kluczem do sukcesu organizacji. Jest kimś więcej niż specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Kadra kierunku to praktycy biznesu z bogatym doświadczeniem w zakresie tworzenia nowoczesnych struktur HR-owych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LIDER W ZWINNEJ ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Chcesz być skutecznym/ą liderem/liderką w organizacji cechującej się zdolnością do adaptacji i innowacji w dzisiejszych zmiennych i nieprzewidywalnych warunkach VUCA?

  Studia Podyplomowe LIDER W ZWINNEJ ORGANIZACJI będą dla Ciebie źródłem inspiracji oraz metod i narzędzi, które od razu możesz wykorzystać w praktyce.

  Zespół doświadczonych trenerów, coachów i praktyków zarządzania poprowadzi Cię w procesie transformacji ku nowej przestrzeni kreowania, współtworzenia i innowacji w organizacji. Zapraszamy obecnych i przyszłych liderów/liderki, którzy chcą rozwijać swoje przywództwo i zwinność.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEUROLOGOPEDIA Z ELEMENTAMI SI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Neurologopedia to oferta dla osób, które pragną stać się specjalistami w swojej dziedzinie i wykorzystać nabyte kwalifikacje do wykonywania trudnego, wymagającego, lecz bardzo satysfakcjonującego zawodu neurologopedy. Studia znacznie poszerzają wiedzę teoretyczną i praktyczną logopedów w przypadku zaburzeń mowy pochodzenia neurologicznego. 

  Uzyskane świadectwo stanowi licencję do kształtowania i rozwoju mowy w razie jej braku, usuwania jej różnych zaburzeń i patologii, a także kształtowania sprawności językowej u dzieci i dorosłych z trudnościami w komunikacji lub innymi problemami wynikającymi ze schorzeń neurologicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NOWY MARKETING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do:

  • Absolwenów studiów w zakresie marketingu/PR/mediaworkingu.
  • Dla osób pracujących już w branży marketingowej/PR, które potrzebują poznać/ugruntować wiedzę na temat nowych narzędzi marketingu online, strategii marketingowych, analizy danych w internecie oraz zbudować świadomość nowych technologii i spotkać ekspertów z branży.
  • Dla osób, które ukończyły kierunki humanistyczne (polonistyka, edytorstwo, socjologia) z podstawami komunikacji społecznej oraz informatyczne, od których coraz częściej – na stanowiskach w agencjach interaktywnych lub w firmach IT oczekuje się kompleksowej wiedzy i świadomości przy budowaniu nowych aplikacji i usług w środowisku online (Social Media Marketing, Marketing 3.0, marketing społecznościowy).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII DLA BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem Studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy  z obszaru technologii odnawialnych źródeł energii wraz z umiejętnością praktycznego wykorzystania wiedzy w rozwoju swojego biznesu.

  Studia będą miejscem tworzenia ekosystemu osób  oraz instytucji zajmujących się Odnawialnymi Źródłami Energii w szczególności z Wielkopolski ale z oddziaływaniem na teren całego Kraju. Studia mogą stać się znaczącym elementem w sprawiedliwej transformacji regionu Wielkopolski wschodniej w stronę energetyki zielonej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PEDAGOTERAPIA I MEDIACJE SZKOLNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest rozwój i poszerzenie kompetencji wśród słuchaczy w zakresie praktycznego stosowania procesu terapii pedagogicznej z dzieckiem i  uczniem. Oswojenie Słuchacza z procesem mediacyjnym w edukacji stanowi kolejny prymarny cel w poszerzaniu osobistych kompetencji kandydata.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRODUCT & BRAND MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych  jest wyposażenie osób zajmujących się marketingiem w doświadczenie pozwalające na skuteczne kreowanie marki, przez zrozumienie istoty produktu i potrzeby konsumenta.

  Studia skierowane są do:

  • Absolwentów studiów wyższych, których pasją jest marketing, zarządzanie marką  i produktem, product management.
  • Osób, które kreują, wdrażają i wprowadzają na rynek nowe produkty (product manager, marketing manager, strateg ds. rozwoju produktu, brand manager).
  • Pracowników odpowiedzialnych za optymalizację portfolio produktowego oraz budowanie wizerunku marki w świadomości Konsumentów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TEAM MANAGER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do:

  • osób pełniących funkcje kierownicze i koordynacyjne w dużych i małych przedsiębiorstwach (kierownik zespołu, team leader, kierownik projektu, kierownik zmiany, koordynator),
  • osób zamierzających rozwijać swoją karierę zawodową w tym kierunku,
  • właścicieli małych firm, którzy nie posiadają wykształcenia w zakresie zarządzania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TERAPIA ZAJĘCIOWA Z ARTETERAPIĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia  pozwalają na zdobycie dodatkowych kompetencji terapeutycznych wobec dzieci, młodzieży, osób dorosłych, wykorzystując terapię zajęciową i arteterapię w praktycznym zastosowaniu.

  Kierunek przygotowuje studenta do pracy z pacjentem / klientem / podopiecznym. Student będzie miał doskonałą możliwość rozwoju umiejętności terapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości podopiecznego.

  W trakcie zajęć uczestnik m.in. nabędzie praktyki w zakresie racjonalnego planowania i realizacji zajęć w procesie edukacji, rehabilitacji kompleksowej, terapii wobec osób z trudnościami w codziennej egzystencji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TESTERA AUTOMATYZUJĄCY W SELENIUM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi metodami automatyzacji testów oprogramowania. Studia pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności  tworzenia i rozwijania  programów testujących (skryptów testowych) w dwóch językach programowania: Python i Java.

  Praktyczny charakter studiów oparty jest o tworzenie testów automatycznych dla aplikacji webowych oraz mobilnych z wykorzystaniem Selenium Webdriver i Appium. Studia te obejmują również zagadnienia dotyczące testowania baz danych, systemu kontroli wersji GIT oraz elementy DevOps przydatne dla testerów automatycznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TUTORING I COACHING W EDUKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem głównym studiów jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia indywidualnego, grupowego i zespołowego coachingu i tutoringu  w szkole i innych placówkach oświatowych oraz pokazanie różnych podejść, odmian i stylów stosowanych w coachingu, a także zaprezentowanie poszczególnych metod, technik i narzędzi stosowanych w coachingu i tutoringu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE INSTYTUCJĄ OŚWIATOWĄ - PRZYWÓDZTWO, KIEROWANIE, ROZWÓJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie profesjonalnej kadry zarządzającej instytucjami oświatowymi. Absolwenci wyposażeni zostaną w wiedzę, umiejętności oraz praktyczne i skuteczne narzędzia wzmacniające przywództwo w uczącej się organizacji. 

  Przygotują się do podejmowania trafnych decyzji zarządczych i racjonalnego administrowania zasobami szkoły lub placówki, z szczególnym ukierunkowaniem na doskonalenie procesów nauczania i uczenia się oraz osiągania wyznaczanych celów edukacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia adresowane są do:

  • Osób, które pełnią role kierownicze w projektach (sponsorzy, kierownicy projektów) lub liderzy zespołów.
  • Osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie zarządzania projektami.
  • Osób, które chcą przekierować swoją ścieżkę zawodową na zarządzanie projektami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM MIĘDZYNARODOWYM I ROZPROSZONYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek przygotowuje do pracy z zespołami o różnorodnym pochodzeniu kulturowym, w międzynarodowym środowisku oraz w rozproszeniu – w tym w rożnych strefach czasowych. 

  Studia mają charakter praktyczny i uwzględniają potrzeby osób pracujących lub chcących podjąć pracę w poniższych strukturach i na stanowiskach:

  • w zespołach międzynarodowych;
  • w projektach realizowanych w różnych miejscach;
  • w handlu międzynarodowym;
  • project managerowie w firmach realizujących zlecenia dla kontrahentów zagranicznych;
  • kadra zarządzająca w międzynarodowych korporacjach;
  • pracownicy Działów HR;
  • w marketingu w firmach pozyskujących klientów za granicą

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu

Opinie (0)