• NOWOCZESNE BUDOWNICTWO KOLEJOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe "Nowoczesne budownictwo kolejowe" obejmuje swoim zakresem tametyke budownictwa kolejowego (w tym tramwajowego) programowo prezentowaną na II stopniu budwonictwa: specjalnośś drogi kolejowe. Obejmują one zagadnienia optymalizacji i modernizacji dróg kolejowych , obliczeń wytrzymałości toru i podtorza, technologii robót kolejowych z uwzględnieniem prowadzenia ruchu pociągów, utrzymania podtorza, ekologii, kształtowania układów torowych stacji, inżynierii ruchu kolejowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NOWOCZESNE SYSTEMY TRANSPORTU SZYNOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Politechnika Poznańska we współpracy z Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutem Pojazdów Szynowych „TABOR”  pod patronatem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei utworzyło nowy kierunek studiów podyplomowych – „Nowoczesne systemy transportu szynowego”. Dzięki współpracy renomowanych wykładowców oraz długoletnich praktyków kierunek ten stanowi niepowtarzalną okazję na zapoznanie się z najnowszymi technologiami stosowanymi w pojazdach szynowych.

  Ogromna wiedza oraz doświadczenie pracowników naukowych Politechniki Poznańskiej, niezliczone projekty oraz konstrukcje stworzone przez pracowników Instytutu Pojazdów Szynowych „TABOR” oraz osób posiadających doświadczenie w branży kolejowej sprawiają, że program studiów jest niezwykle atrakcyjny dla słuchaczy.

  Dla uczestników przewidziane są również zajęcia praktyczne, tak by każdy z nich nabył doświadczenie w zakresie nowoczesnych rozwiązań stosowanych  w systemach transportu szynowego. Kierunek jest objęty prestiżowym patronatem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, która skupia podmioty gospodarcze związane z rynkiem kolejowym. Innowacyjność programu połączona z zajęciami praktycznymi stanowi doskonały sposób na pogłębienie wiedzy i zapoznanie się z najnowszymi trendami we współczesnym kolejnictwie.
  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • REALIZACJA INWESTYCJI CELU PUBLICZNEGO ORAZ PROCEDURY FIDIC I BANKU ŚWIATOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia Podyplomowe przewidziane są w pierwszej kolejności dla osób chcących pogłębić wiedzę z zakresu realizacji inwestycji, a w szczególności stosowanych zasad FIDIC w umowach międzynarodowych i skierowane są do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Poznańska

Opinie (4)

Ktoś Ocena odpowiedz

Uczelnia może dobra dla kogoś, kto nie planuję studiować dziennie i pracować a do tego nie ma prywatnego życia i poświęca się jedynie nauce. O ile jeden przedmiot jakoś się uda i zaciekawi tak są ze trzy, które i materiałem i prowadzącymi doszczętnie pozbędą nas chęci do dalszego studiowania. Na specjalnościach sprawa ma się troszeczkę lepiej, jednak trzeba przejść wykańczająca drogę przed, by się na nie dostać

Ola Ocena odpowiedz

Zdecydowanie polecam, atmosfera zawsze przyjazna, większość wykładowców z pasją i zawsze służyli mi pomocą, kiedy to było potrzebne.

Absolwent Ocena odpowiedz

W ogóle się nie zgadzam z poprzednim komentarzem. Polecam wszystkim z czystym sumieniem

J.Pakulnis Ocena odpowiedz

Nie polecam