POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

INSTYTUT BIOLOGII

Kierunki studiów: bioinformatyka, biologia, ochrona środowiska, odnowa biologiczna, psychologia i biologia zwierząt, dziennikarstwo przyrodnicze Studia: stacjonarne, niestacjonarne
SPRAWDŹ >

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT

Kierunki studiów: bioinformatyka, biologia, biologia człowieka, zootechnika Studia: stacjonarne, niestacjonarne
SPRAWDŹ >

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Oliwia Ocena odpowiedz

Przyjechałam na studia z Warszawy, więc miałam niemałą odległość do przebycia, aby spełnić swoje marzenie. Jestem w Krakowie, studiuję na UJ, rozwijam swoją największą pasją, jaką jest biologia. Niczego więcej mi nie potrzeba.

lelo Ocena odpowiedz

Plusy - ciekawe kury, dużo wydażeń akademickich,mili wykładowcy Minusy- ciągły wyścig szczurów, władzę,które robią cały czas pod górkę, system oceniania,parking jest dość mały, brak prywatnego życia, za dużo teorii- w sumie nie jest się w stanie wszystkiego dorze nauczyć, bo jest tyle materiału do nauki.