• ZARZĄDZANIE Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Zarządzanie w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim zakłada pozyskanie szerokie wiedzy, będącej połączeniem zagadnień ekonomicznych, prawniczych i  socjologicznych, która stanowi przygotowanie do pracy w wielu branżach gospodarki. Studenci zaznajamiają się z problemami związanymi z funkcjonowaniem zarządzaniem nowoczesną organizacją gospodarczą, jej zasobami kadrowymi i finansowymi, rozwiązaniami logistycznymi oraz wdrażaniem projektów biznesowych. 

  Studia na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim podzielone są na moduły specjalności, dzięki którym studenci otrzymują wykształcenie w dwóch obszarach tematycznych. Do modułów specjalnościowych należą: Zarządzanie produkcją oraz Zarządzanie logistyczne, Przedsiębiorczość i zarządzanie małą firmą oraz Zarządzanie kadrami, Zarządzanie procesami logistycznymi w służbach mundurowych oraz Zarządzanie transportem.

  Program nauczania składa się z następujących przedmiotów: rachunkowość finansowa, marketing, matematyka w zarządzaniu, encyklopedia prawa, nauka o organizacji, prawo handlowe, statystyka opisowa, informatyka w zarządzaniu, ochrona własności intelektualnej, zarządzanie zasobami ludzkimi, badania marketingowe, zachowania organizacyjne, zarządzanie jakością, prawo pracy, nowoczesne systemy produkcyjne, analiza ekonomiczna, ekonomika i zarządzanie transportem, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, systemy motywacyjne, rozliczanie wynagrodzeń, logistyka produkcji i zaopatrzenia, budowanie strategii firmy, rozliczenia podatkowe przedsiębiorcy.

  Zarządzanie to szeroka przestrzeń, na którą składają się liczne elementy. Dlatego studenci omawianego przez nas kierunku rozwijają umiejętności w zakresie zarządzania projektami, mapowania ścieżek i faz przebiegu procesów produkcyjnych, projektowania systemów logistycznych, przeprowadzania analiz systemów zaopatrzenia, budowania scenariuszy rozwoju przedsiębiorstwa, rekrutacji i selekcji pracowników, czy zarządzania procesowego. Bogaty bagaż wiedzy i umiejętności prowadzi do tego, że absolwenci Zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim znajdą zatrudnienie w administracji publicznej, przedsiębiorstwach różnego typu, działach personalnych, firmach konsultingowych, firmach szkoleniowych, centrach logistycznych. 

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Zarządzanie produkcją oraz zarządzanie logistyczne
  • Przedsiębiorczość i zarządzanie małą firmą oraz zarządzanie kadrami
  • Zarządzanie procesami logistycznymi w służbach mundurowych oraz zarządzanie transportem

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

robert Ocena

Nigdzie nie znalazłem tak dobrej oferty edukacyjnej jak w Wyższej Szkole Biznesu. Tutaj do nauki podchodzi się zupełnie inaczej. Liczy się pozyskiwanie umiejętności, wiedza praktyczna, na dodatek w jak najszerszym aspekcie. Dlatego wybrałem naukę właśnie tutaj i wiem, że nie mogłem podjąć lepszego wyboru


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: