Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie w wirtualnym środowisku

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

Zarządzanie w wirtualnym środowisku

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE W WIRTUALNYM ŚRODOWISKU

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: II stopnia II stopnia
  czas trwania: 2 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: magister magister

  Kierunek zarządzanie w wirtualnym środowisku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie wiedzy i umiejętności z takich obszarów jak: marketing internetowy, social media marketing, marketing automation, zarządzanie stronami internetowymi, analityka webowa, podstawy grafiki komputerowej. Studenci uczą się wykorzystywania sieci jako platformy współpracy pomiędzy firmami, zarządzania wartością przedsięwzięć wirtualnych, projektowania i prowadzenia interakcji z klientami z wykorzystaniem mediów społecznościowych, analizowania informacji i prowadzenia badań rynkowych w wirtualnym środowisku. Zarządzanie w wirtualnym środowisku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to także poznanie zachowania konsumentów w Internecie, jak również zasad efektywnego marketingu.

  Studia na kierunku zarządzanie w wirtualnym środowisku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to w głównej mierze zajęcia prowadzone w formie wykładów, seminariów, konwersatoriów, ćwiczeń, warsztatów, laboratoriów komputerowych i tutoriali. Program nauczania składa się z następujących przedmiotów: marketing internetowy, warsztat konsultingowy, grafika komputerowa i video marketing, marketing w wyszukiwarkach i analityka webowa, eksploracja danych biznesowych, zarządzanie start-upem internetowym, e-handel i strategie e-biznesu, wycena i zarządzanie wartością przedsięwzięć wirtualnych, strony internetowe – tworzenie i zarządzanie, zarządzanie projektami internetowymi.

   

  Istotą kierunku zarządzanie w wirtualnym środowisku jest pozyskanie umiejętności biegłego poruszania się w warunkach gospodarki cyfrowej, planowania strategii i zadań związanych z marketingiem internetowym, wykorzystywania narzędzi online do promocji, czy też stosowania modeli biznesowych. A co po studiach? Absolwenci zarządzania w wirtualnym środowisku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie znajdą zatrudnienie w firmach internetowych, firmach konsultingowych, agencjach interaktywnych, agencjach reklamowych, agencjach marketingowych. Mogą pełnić funkcje specjalistów do spraw e-marketingu, menedżerów do spraw mediów społecznościowych, kierowników projektu, analityków, specjalistów e- handlu.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

sebastian Ocena odpowiedz

Studia realizowane w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to kierunki, które stanowią odpowiedź na postępujący rozwój. Warto tutaj studiować. Wykształcenie tutaj zdobyte odpowiada wymaganiom, jakie stawia przed nami dzisiejszy świat