• ADMINISTROWANIE SIECIAMI KOMPUTEROWYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu dostarczenie specjalistycznej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania, użytkowania i administrowania sieciami komputerowymi. W ramach zajęć słuchacz zapozna się z  nowoczesnymi zagadnieniami dotyczącymi sieci komputerowych. W nowym programie uwzględniliśmy potrzeby rynku pracy, jak również sugestie naszych studentów i słuchaczy – dlatego też w programie znalazły się zajęcia dotyczące podstaw działania sieci komputerowych, administrowania systemami Linux i Windows Serwer i podstawy bezpieczeństwa systemów sieciowych. Na naszej uczelni od ponad 10 lat działa Akademia Sieciowa CISCO WSPA – postanowiliśmy część zajęć prowadzonych na specjalistycznych kursach CISCO włączyć do programu studiów podyplomowych (kurs Introduction to Networks i Routing & Switching Essentials). Dzięki temu słuchacz ma możliwość równoczesnego przygotowania się do egzaminu zawodowego CCENT (http://www.cisco.com/c/en/us/training-events/training-certifications/certifications/entry/ccent.html), który jest częścią certyfikatu CCNA.

  W WSPA można w późniejszym terminie kontynuować zajęcia na kursach Scaling Networks i Connecting Networks. Oprócz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych słuchacz otrzyma też certyfikat ukończenia szkoleń CISCO.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ARTETERAPIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podyplomowe Studia na kierunku Arteterapia skierowane są do osób, które są zainteresowane wykorzystaniem sztuki w terapii i działaniach na rzecz podnoszenia jakości życia osób z różnorodnymi potrzebami lub dysfunkcjami. Wskazane jest posiadanie przygotowania w postaci ukończonych studiów licencjackich lub/i magisterskich z zakresu pedagogiki, psychologii, sztuk plastycznych, muzyki, kulturoznawstwa, bibliotekoznawstwa, filologii (absolwenci innych kierunków również mają możliwość przystąpienia do studiów).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BEHAWIORYSTYKA ZWIERZĄT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Korzyści dla uczestników

  Jako absolwent kierunku Behawiorystyka zwierząt poznasz ewolucję zwierząt towarzyszących, sposób ich komunikacji, ich emocje i potrzeby. Zostaniesz wyposażony w niezbędną wiedzę jaką powinien mieć każdy rozpoczynający pracę ze zwierzętami. Poznasz tajniki podstaw zwierzęcej przyjaźni z człowiekiem.

  Dla kogo?

  • szukających nowych kompetencji związanych z nabyciem wiedzy z zakresu behawiorysty zwierząt;
  • chcących poszerzyć wiedzę, a pracujących w schroniskach czy hotelach dla zwierząt, działających w fundacjach na rzecz zwierząt i przygotowujących zwierzęta do adopcji;
  • posiadających już kwalifikacje petsitterów;
  • prowadzących domy tymczasowe, hodowle, szkoły czy przedszkola dla zwierząt domowych;
  • miłośników zwierząt towarzyszących.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CERTYFIKOWANY KIEROWNIK ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych Certyfikowany kierownik zarządzania projaktami jest kształcenie profesjonalistów w zakresie zarządzania projektami. Słuchacze zdobędą wiedzę na temat światowych metod zarządzania projektami w oparciu o sprawdzone standardy międzynarodowe ze szczególnym uwzględnieniem podejścia zwinnego (agile).

  Absolwenci studiów będą posiadali wiedzę na temat różnych podejść i standardów zarządzania projektami, pozwalającą na wybór oraz zarekomendowanie właściwego podejścia zarządczego w zależności od poziomu dojrzałości organizacji, cech konkretnego projektu, sytuacji biznesowej a także wdrożenie nowych rozwiązań.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING EDUKACYJNY-COACH I SUPERWIZOR W EDUKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia Coaching edukacyjny – Coach i superwizor w edukacji mają na celu przygotowanie wykwalifikowanej kadry w zakresie coachingu w edukacji, wdrażania kompetencji coachingowych oraz superwizorów edukacyjnych we wszystkich typach szkół i placówkach oświatowo-wychowawczych oraz organach prowadzących i nadzorujących działalność oświatową.

  Atuty kierunku

  Wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna, wysokiej klasy specjaliści z określonych dziedzin, warsztaty umożliwiające zastosowanie otrzymanej wiedzy w praktyce, możliwość uzyskania specjalizacji w zakresie coachingu edukacyjnego i niszowego, tworzącego się nurtu superwizji dla nauczycieli. Studia prowadzone są we współpracy ze Szkołą Coachingu Edukacyjnego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING Z ELEMENTAMI PSYCHOLOGII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla menedżerów, dyrektorów, kierowników zespołów, pracowników działów HR, trenerów biznesu, nauczycieli, wykładowców, doradców chcących profesjonalnie wykorzystać  metodę coachingu w swojej pracy zawodowej. Dla osób dążących do zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych i w przyszłości chcących pracować w roli coachów.

  Dla wszystkich zainteresowanych praktycznym zastosowaniem psychologii we wprowadzaniu zmian, pokonywaniu barier, chcących  z pasją zajmować się  wspieraniem osób i organizacji  w skutecznym osiąganiu celów, w zwiększaniu ich efektywności w działaniu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dietetyka jest obecnie jednym z najbardziej rozwijających się kierunków. Stale rośnie liczba osób zainteresowanych tematyką zdrowia, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy studia podyplomowe o kierunku DIETETYKA.

  Jeżeli uważasz, że Twoja wiedza po przebytych studiach jest zbyt ogólna i brakuje Ci odwagi, aby zacząć pracować samodzielnie w zawodzie lub jeśli po prostu interesujesz się zdrowym, racjonalnym odżywianiem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w temacie dietetyki – to ten kierunek jest dla Ciebie.

  Program studiów obejmuje tematykę dietetyki klinicznej, żywienia zbiorowego, psychodietetykę jak również zagadnienia z marketingu i reklamy, pod kątem prowadzenia własnej działalności. Program studiów jest tak pełny konkretnej wiedzy, że znajdziesz tu wszystko to co powinieneś wiedzieć decydując się na pracę w zawodzie dietetyka.

  Zajęcia poprowadzi wyspecjalizowana kadra wykładowców – praktyków, którzy na co dzień pracują z pacjentami w prywatnych gabinetach, szpitalach i przychodniach. Dzięki temu na naszych studiach, przekazywane informacje to nie sucha teoria z książek, lecz wiedza poparta ich wieloletnim doświadczeniem w pracy.

  Nasze studia podyplomowe na kierunku dietetyka, wyróżnia też to, że trwają one 3 semestry i obejmują 222 godziny, a zajęcia prowadzone są w podwójnej formie: wykłady i ćwiczenia. 

  Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do samodzielnej pracy na stanowisku dietetyka lub intendenta w placówkach żywienia zbiorowego. Zdobędziesz u nas praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz na co dzień w swojej pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INFORMATYKA ŚLEDCZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Informatyka śledcza

  Opis kierunku

  Studia podyplomowe z zakresu Informatyki śledczej realizowane są w partnerstwie z Biurem Ekspertyz Sądowych w Lublinie.

  Studia mają na celu dostarczenie specjalistycznej wiedzy i umiejętności z obszaru informatyki śledczej oraz bezpieczeństwa informatycznego. Coraz większa ilość zagrożeń z jakimi stykają się użytkownicy komputerów oraz coraz większa ilość przestępstw popełnianych w cyberprzestrzeni z wykorzystaniem różnorodnych urządzeń informatycznych, powodują wzrost zapotrzebowana na specjalistów ukierunkowanych na zabezpieczanie, zbieranie i analizę danych z urządzeń i sieci.

  Zajęcia prowadzą eksperci, będący praktykami w swoich dziedzinach. Pracownicy laboratoriów odzyskiwania danych, analiz monitoringów, eksperci od analizy urządzeń mobilnych w tym zajmujący się zakładaniem i wyszukiwaniem podsłuchów elektronicznych. Większość wykładowców pełni dodatkowo funkcje biegłych sądowych, przygotowując opinie dla wymiaru sprawiedliwości oraz prezentując je w sądzie. Aspekty prawne przedstawią sędzia i prokurator, najlepiej obrazując z dwóch punktów widzenia problemy z jakimi informatycy śledczy spotykają się na sali sądowej.

  Absolwenci tej specjalizacji znajdą zatrudnienie we wszelkiego rodzaju firmach i instytucjach na stanowisku specjalisty ds. bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej, specjalisty ds. bezpieczeństwa informacji, specjalisty ds. informatyki śledczej. Wiedza z zakresu studiów pozwala na znalezienie zatrudnienia w strukturach policji i służb jako ekspert od informatyki śledczej. Zapotrzebowanie na umiejętności absolwentów kierunku występuje zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JOGA-TERAPIA HOLISTYCZNA I PROFILAKTYKA W NURCIE JOGA VINYASA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia kierowane są do:

  • przyszłych nauczycieli jogi, zamierzających uczyć zgodnie z przyjętymi międzynarodowymi standardami
  • osób zawodowo związanych z ruchem i polepszaniem stanu zdrowia (obecnych instruktorów jogi, nauczycieli, trenerów personalnych, trenerów fitness, instruktorów tańca, dietetyków, terapeutów pracy z ciałem)
  • osób zawodowo zaangażowanych w obszarach takich jak: psychologia, filozofia.
  • położnych, osób prowadzących szkoły rodzenia
  • osób zainteresowanych medytacją i uważnością
  • osób chcących pogłębiać swoją wiedzę i praktykę jogi w obszarach dotyczących anatomii, filozofii, ajruwedy i etyki jogi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KADRY I PŁACE W PRAWIE I PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie specjalistycznej wiedzy połączonej z praktycznymi umiejętnościami z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, prowadzenia dokumentacji kadrowej, płacowej, podatkowej i ZUS. Program obejmuje pełny zakres wiadomości niezbędnych do wykonywania funkcji kadrowych, kadrowo-placowych, rozliczeniowych. Studia zorganizowane są w przeważającej liczbie godzin w formie warsztatowej (40% teoria, 60% praktyka).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KSZTAŁCENIE ZDALNE W EDUKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wraz z rozwojem technologii, zmienia się oblicze edukacji. Jesteśmy obecnie świadkami pojawiania się w naszym kraju nowej metody nauczania: e-learningu. Taka sytuacja wymaga nowych kompetencji od kadry pedagogicznej. Nauczyciel prowadzący kursy zdalne musi odnaleźć się w nowej roli doradcy edukacyjnego, który utworzy uczącą się wirtualną społeczność, zmotywuje studentów do samodzielnej pracy i będzie dostępny w trybie on-line niemal każdego dnia. Celem studiów jest przygotowanie merytoryczne na temat kształcenia zdalnego. Studenci zapoznają się z narzędziami i metodami technologii informacyjnej, nauczą się projektować platformy edukacyjne, zagłębią się w aspekty prawne dotyczące zarządzania treścią, a także przygotują się pod względem psychologicznym do prowadzenia zajęć na odległość.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla osób, które posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich na kierunkach pedagogicznych, psychologicznych, filologicznych z uprawnieniami pedagogicznymi. Absolwenci uzyskują kwalifikacje logopedyczne, dające uprawnienia do wykonywania zawodu logopedy w placówkach oświatowych, artystycznych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, gabinetach logopedycznych oraz placówkach służby zdrowia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zmieniające się warunki funkcjonowania administracji publicznej stawiają nowe wyzwania, wymagają ciągłego doskonalenia jakości usług oraz podnoszenia kompetencji osób, które je świadczą. Rozwiązania stosowane dotychczas w biznesie coraz częściej znajdują zastosowanie w sektorze publicznym. Celem studiów jest dostarczenie najnowszej wiedzy z zakresu funkcjonowania administracji publicznej oraz nabycie praktycznych umiejętności służących do efektywnego zarządzania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • OCHRONA PRAW KONSUMENTA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Konsument jako co do zasady „słabsza” strona transakcji w ocenie ustawodawcy europejskiego, jak i polskiego potrzebuje szczególnej ochrony, co sprawia że przedsiębiorcy mają wiele obowiązków z tym związanych.  Podyplomowe studia Ochrona praw konsumenta pozwolą na usystematyzowanie wiedzy w tym zakresie, co gwarantuje wymierne konsekwencje –legalność prowadzonych działań, ochronę przed kosztownymi karami, a także świadomość własnych praw.

  Tematyka studiów jest niezwykle dynamiczna, a także zróżnicowana w zależności od nawet najdrobniejszych elementów, takich jak na przykład miejsce transakcji. Problematyka zajęć będzie obejmować zagadnienia w zakresie całego procesu – od produkcji towaru, poprzez oznakowanie, reklamę i sprzedaż, aż do momentu ewentualnego zwrotu lub reklamacji.

  Wyczerpujący i praktyczny program studiów pozwoli również uzyskać umiejętności i wiedzę, które będą istotną zaletą na rynku pracy. Tematyka kierunku Ochrona praw konsumenta będzie interesująca zarówno dla osób, które mają kontakt z konsumentami, jak również dla producentów, a także dla przedsiębiorców świadczących usługi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PODATKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu dostarczenie kompleksowej i specjalistycznej wiedzy z zakresu podatków oraz przygotowanie do egzaminu państwowego na doradcę podatkowego.

  Dla kogo

  Studia przeznaczone są dla pracowników zatrudnionych w instytucjach skarbowych oraz pionach finansowo-księgowych firm, a także dla osób, które pragną zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE OGRODÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych Projektowanie ogrodów jest kształcenie profesjonalistów z zakresu projektowania i aranżacji ogrodów.

  W ramach studiów słuchacze zdobędą szczegółową wiedzę na temat nowoczesnych trendów w obszarze zagospodarowania różnych przestrzeni, w tym projektowania i urządzania prywatnych terenów zieleni, a także niewielkich przestrzeni firmowych i publicznych zgodnych ze współczesnymi tendencjami i standardami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE WNĘTRZ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jako absolwent będziesz przygotowany do twórczej pracy w dziedzinie projektowania wnętrz! Zdobędziesz wiedzę z zakresu historii sztuk pięknych, ale przede wszystkim z praktyki projektowania wnętrz, architektury i budownictwa oraz projektowania komputerowego. Jako absolwent będziesz znał przepisy prawa budowlanego, prawa autorskiego i etyki zawodowej. Poznasz zasady ekonomiki, organizacji procesu inwestycyjnego i projektowego w Polsce. Ponadto zdobędziesz wiedzę ogólną i szczegółową stanowiącą podstawę wyuczonego zawodu, uzyskując umiejętności twórczego myślenia, rozwiązywania napotkanych problemów oraz prowadzenia własnego przedsięwzięcia w sposób sprawny i dobrze zorganizowany.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE, BUDOWA I EKSPLOATACJA DRONÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla absolwentów dowolnych studiów I i II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, którzy w toku dotychczasowej edukacji nabyli przygotowanie merytoryczne do nauczania wybranego przedmiotu, lecz nie posiadają kwalifikacji pedagogicznych koniecznych do wykonywania zawodu nauczyciela w szkołach oraz pracy w placówkach oświatowych i oświatowo-wychowawczych.

  Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwenci uzyskują uprawnienia do nauczania przedmiotu kierunkowego we wszystkich typach szkół i placówkach kształcenia. Studia podyplomowe na tym kierunku mogą także rozpocząć osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę psychologiczno-pedagogiczną z obszaru przekazywania wiedzy i uczenia się oraz pragnące rozwinąć umiejętności warsztatowe, które zamierzają podjąć zatrudnienie na stanowiskach, na których wymagane jest posiadanie przygotowania pedagogicznego (np. psycholog szkolny, pedagog szkolny, wychowawca w świetlicy, internacie, bursie, opiekun, trener, instruktor, nauczyciel, bibliotekarz), a które w dotychczasowym toku studiów nie zdobyły takiego przygotowania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PUBLIC RELATIONS & MARKETING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Dla kogo?

  Studia Public relations & Marketing są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy w profesjonalny i praktyczny sposób chcą zdobyć nowoczesną wiedzę z zakresu zewnętrznego i wewnętrznego public relations, media relations, używania social mediów do celów promocyjnych oraz szeroko pojętego marketingu.

  Cel studiów podyplomowych

  Celem studiów jest kształcenie profesjonalistów, którzy potrafią wykorzystać narzędzia nowoczesnego PR i Marketingu w pracy zarówno w jednostkach administracji publicznej, jak i prywatnych korporacjach. Zajęcia prowadzone są m.in. przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w swoich branżach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RACHUNKOWOŚĆ BUDŻETOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu dostarczenie specjalistycznej i zarazem praktycznej wiedzy niezbędnej do wykonywania pracy w działach finansowo – księgowych jednostek sektora finansów publicznych. Świadectwo ukończenia studiów nadaje uprawnienia do pełnienia funkcji głównego księgowego w jednostkach sektora finansów publicznych zgodnie z art. 54 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U. z 2009 r. Nr 157, poz. 1240).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Absolwent studiów Podyplomowych „Rachunkowość i Finanse” to osoba posiadająca wiedzę teoretyczną, znajomość empirycznych przykładów oraz praktyczne umiejętności dotyczące specjalistycznego języka w dziedzinie finansów i rachunkowości. Ponadto rozumie znaczenie rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej w funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych.

  Uczestnik studiów podyplomowych zapoznając się z poszczególnymi modułami zorientowanymi na praktyczną wiedzę i umiejętności potrafi posługiwać się biegle fachowym językiem rachunkowości, jako językiem współczesnego biznesu, a także dostrzega i doskonale interpretuje powiązania przyczynowo-skutkowe występujące pomiędzy przedsiębiorstwem a gospodarka rynkową.

  Dzięki zajęciom prowadzonym w sposób oryginalny i dostosowany do indywidualnych predyspozycji grupy, absolwent jest przygotowany do podjęcia pracy w rożnych instytucjach finansowych. Może podejmować także prace w charakterze członka zarządu przedsiębiorstwa czy dyrektora finansowego. Pozyskana wiedza i umiejętności staną się bezcennie również przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej i jej ewidencjonowaniu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SYSTEMY BAZ DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu dostarczenie specjalistycznej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania, eksploatacji i udostępniania baz danych w sieciach rozległych. Studia przeznaczone są dla absolwentów wyższych uczelni różnych specjalności, posiadających umiejętności obsługi komputera, pragnących zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TRANSPORT - SPEDYCJA - LOGISTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Prowadzenie działalności gospodarczej w transporcie drogowym wymaga posiadania niezbędnej wiedzy związanej z organizacją i zarządzaniem firmą transportową. We współczesnych realiach gospodarczych konieczne jest elastyczne reagowanie zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Do prowadzenia nowoczesnej firmy transportowej niezbędne jest posiadanie kwalifikacji, często potwierdzonych certyfikatami, koncesjami i uprawnieniami wydawanymi przez właściwe organy państwowe i instytucje szkoleniowe. Powoduje to konieczność permanentnego szkolenia i zdobywania wiedzy specjalistycznej o ograniczonej dostępności.

  Celem studiów jest dostarczenie ich uczestnikom specjalistycznej wiedzy m.in. z zakresu: problematyki prawnej prowadzenia i organizacji firmy transportu drogowego, konwencji i umów międzynarodowych dotyczących przewozów osób i rzeczy, znajomości przepisów polskich i międzynarodowych regulujących dostęp do zawodu przewoźnika oraz technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych aspektów prowadzenia działalności w sferze transportu, spedycji i logistyki krajowej i międzynarodowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TRENER I COACH ZDROWEGO STYLU ŻYCIA W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Atuty kierunku

  Wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna, wysokiej klasy specjaliści z określonych dziedzin, warsztaty umożliwiające zastosowanie otrzymanej wiedzy w praktyce, możliwość uzyskania specjalizacji w zakresie coachingu zdrowia. Studia prowadzone są we współpracy ze Szkołą Coachingu  Edukacyjnego.

  Dla kogo?

  Absolwentów studiów wyższych o specjalności zdrowie, coachów, trenerów, psychologów, psychoterapeutów, menadżerów, trenerów i coachów wewnętrznych, fizjoterapeutów, pielęgniarek,  nauczycieli.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • UDOSTĘPNIANIE INSTYTUCJI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uczestnicy studiów będą mieli okazję poznać specyfikę poszczególnych niepełnosprawności, a także możliwości dostosowania różnego rodzaju instytucji użyteczności publicznej w tym również instytucji kultury i sztuki do potrzeb odmiennej recepcji sensorycznej. Studenci będą mogli również przekonać się, że poprzez wprowadzenie programów edukacyjnych możliwe jest zrealizowanie idei szerokiego dostępu do kultury i sztuki poprzez likwidację barier architektonicznych, poznawczych i mentalnych, umożliwiając aktywny udział w odbiorze sztuki osobom z dysfunkcjami wzroku, słuchu i ruchu,  także niepełnosprawnym intelektualnie, z Zespołem Aspergera i autyzmem.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia adresowane są do absolwentów studiów wyższych pragnących zdobyć lub pogłębić wiedzę i kompetencje w zakresie stosowania przepisów ogólnych ustawy Prawo Zamówień Publicznych, procedur i postępowań o udzielanie zamówień zgodnych z ustawą PZP oraz środków ochrony prawnej stosowanych w ustawie PZP, oraz wszystkich zatrudnionych przy obsłudze zamówień publicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu dostarczenie kompleksowej i specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z nowoczesnymi standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Studia przygotowują do podjęcia pracy w służbie BHP.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE FUNDUSZAMI UNIJNYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie funduszami unijnymi przeznaczone są dla osób pracujących w jednostkach sektora publicznego i prywatnego, które realizują projekty współfinansowane ze środków zewnętrznych, w tym ze środków Unii Europejskiej (jednostki samorządu terytorialnego, szkoły wyższe, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa itp.) i są zainteresowane zdobyciem praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania funduszami unijnymi.

  Studia podzielono na 3 moduły: Moduł I – teoretyczny – wprowadza słuchacza do tematyki funduszy unijnych; Moduł II – praktyczny – pozwala zdobyć słuchaczowi praktyczną wiedzę, niezbędną do przygotowania kompletnego wniosku o dofinansowanie projektu; Moduł III – teoretyczno-praktyczny – omawia poszczególne aspekty zarządzania projektami i realizacji projektów w odniesieniu do aktualnego stanu wiedzy (aspekt teoretyczny) i praktyki realizacji projektów (aspekt praktyczny).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE I MARKETING W ROLNICTWIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE OCHRONĄ ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarząd Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej – STOMOZ w maju 2007 roku przyznał certyfikat dla programu kształcenia na kierunku studiów podyplomowych Zarządzanie ochroną zdrowia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

  Studia mają na celu dostarczenie specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania publicznymi i prywatnymi podmiotami opieki zdrowotnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu przygotowanie wykwalifikowanej kadry kierowniczej do samodzielnego zarządzania placówkami oświatami. Świadectwo ukończenia studiów nadaje kwalifikacje w zakresie zarządzania oświatą i uprawnia do zajmowania stanowisk kierowniczych we wszystkich typach szkół i innych placówkach oświatowo-wychowawczych oraz organach prowadzących i nadzorujących działalność oświatową w myśl Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 27 października 2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze, w poszczególnych typach szkół i placówek (Dz. U. z 2009r. Nr 184, poz. 1436).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu dostarczenie specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu nowoczesnych metod zarządzania zasobami ludzkimi.

  Dla kogo

  Studia przeznaczone są dla kadry kierowniczej i właścicieli firm, pracowników pionów personalno-kadrowych, doradców personalnych oraz osób pragnących zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA I ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Żywność funkcjonalna i żywność ekologiczna to kierunek w zgodzie z obecnymi trendami. Przeznaczony jest dla każdego, a w szczególności dla:

  • osób zainteresowanych tematyką żywności ekologicznej i żywności funkcjonalnej
  • wszystkich, którzy chcą rozwijać się zawodowo w branży związanej z tematyką wellness
  • pasjonatów zdrowego, racjonalnego odżywiania 
  Cel studiów

  Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do rozwoju gospodarstw ekologicznych, sklepów i punktów ze zdrową żywnością, pracy w zakładach pracy związanych z produkcja, dystrybucją i obrotem żywności funkcjonalnej. Zdobędziesz u nas praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz na co dzień w swojej pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Opinie (2)

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń Ocena odpowiedz

Uprzejmie informuję, iż kierunek - Kadry i płace w prawie i praktyce zostanie uruchomiony w najbliższym semestrze.

Kamila Ocena odpowiedz

Czy kierunek Kadry i płace w prawie i praktyce ruszy w tym semestrze?