ul. Targowa 65, 

90-324 Łódź

Telefon komórkowy: +48 570 010 654

dziekanat@wssip.edu.pl

ul. Targowa 65, 

90-324 Łódź

Telefon komórkowy: +48 570 010 654

dziekanat@wssip.edu.pl

 • FILM I FOTOGRAFIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Film oraz fotografia to zagadnienia, które niczym magnes przyciągają olbrzymie rzesze ludzi. Niektórzy lubią oglądać, podziwiać, analizować różnorakie dzieła, a niektórzy pragną je tworzyć, marząc o wiernych widzach i sympatykach ich działań. Wydawać by się mogło, że w XXI wieku w dziedzinie filmu i fotografii wymyślono już wszystko.

  Nic bardziej mylnego. Przestrzeń sztuki wciąż czeka na nowych twórców, którzy zwrócą na siebie uwagę pomysłami i zrealizują dzieła, które przejdą do historii. Studia na kierunku Film i fotografia w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi zakłada harmonijne połączenie wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi, dzięki czemu studenci nie tylko rozwijają potrzebny warsztat, lecz także nabywają świadomości, niezbędnej do bycia twórcą.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Opinie (0)