Opinie (8)

Olaf Ocena

Studiowałem tutaj i przyznam, że wszystko przydaje mi się w pracy. Wykształciłem się i pracuje w zawodzie, który sprawia mi wiele przyjemności. Mieliśmy dużo praktyki, którą teraz mogę wykorzystać. Dodatkowo uczelnia zapewniała dużo dodatkowych szkoleń.

Jola Ocena

Pierwsza sesja za mną i bez stresu zdana. Nie ma specjalnie nakręcania przez wykładowców. Uczelnia zachwyca mnie codziennie i ciesze się, że wybrałam studia w tym miejscu. Fizjoterapia na wysokim poziomie, mamy dużo godzin praktycznych. Widać, że chcą nauczyć nas czegoś co rzeczywiście się przyda w pracy.

Adam Ocena

Dobra uczelnia. Fizjoterapia na wysokim poziomie, dodatkowo zapewnia technika masażystę. Oczywiście to od studentów zależy czy zdadzą egzamin.

Roksana Ocena

Najlepsza uczelnia! Bardzo fajne podejście do studentów i w fajny sposób przekazywana wiedza.

Ula Ocena

Świetna uczelnia, która ma świetnie podejście do studentów. Bardzo dużo się tu nauczyłam i polecam każdemu, kogo interesują te kierunki.

Beacia Ocena

Fizjoterapia na tej uczelni to bardzo profesjonalnie prowadzony kierunek. Duża część zajęć to ćwiczenia w nowoczesnych pracowniach prowadzona przez bardzo wykształconych ludzi. Dodatkowo uczelnia organizuje eventy naukowe, koła oraz szkolenia, z których można skorzystać. Polecam, jeśli chcesz być w tym najlepszy.

Pacia Ocena

Świetna szkoła, a ilość kursów, jakie oferuje jest niesamowita. Sama skończyłam masaż tkanek głębokich i czekam na kolejne, aby powiększyć swoją wiedzę. Świetne miejsce.

Julka Ocena

Bardzo fajne miejsce by poszerzyć horyzonty w doborowym towarzystwie. Kursy inspirujące i łączące wiedzę z praktyką.


STACJONARNE


Studia II stopnia:

Jednolite:


NIESTACJONARNE


Studia II stopnia:

Jednolite: