• FIZJOTERAPIA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (8)

Olaf Ocena odpowiedz

Studiowałem tutaj i przyznam, że wszystko przydaje mi się w pracy. Wykształciłem się i pracuje w zawodzie, który sprawia mi wiele przyjemności. Mieliśmy dużo praktyki, którą teraz mogę wykorzystać. Dodatkowo uczelnia zapewniała dużo dodatkowych szkoleń.

Jola Ocena odpowiedz

Pierwsza sesja za mną i bez stresu zdana. Nie ma specjalnie nakręcania przez wykładowców. Uczelnia zachwyca mnie codziennie i ciesze się, że wybrałam studia w tym miejscu. Fizjoterapia na wysokim poziomie, mamy dużo godzin praktycznych. Widać, że chcą nauczyć nas czegoś co rzeczywiście się przyda w pracy.

Adam Ocena odpowiedz

Dobra uczelnia. Fizjoterapia na wysokim poziomie, dodatkowo zapewnia technika masażystę. Oczywiście to od studentów zależy czy zdadzą egzamin.

Roksana Ocena odpowiedz

Najlepsza uczelnia! Bardzo fajne podejście do studentów i w fajny sposób przekazywana wiedza.

Ula Ocena odpowiedz

Świetna uczelnia, która ma świetnie podejście do studentów. Bardzo dużo się tu nauczyłam i polecam każdemu, kogo interesują te kierunki.

Beacia Ocena odpowiedz

Fizjoterapia na tej uczelni to bardzo profesjonalnie prowadzony kierunek. Duża część zajęć to ćwiczenia w nowoczesnych pracowniach prowadzona przez bardzo wykształconych ludzi. Dodatkowo uczelnia organizuje eventy naukowe, koła oraz szkolenia, z których można skorzystać. Polecam, jeśli chcesz być w tym najlepszy.

Pacia Ocena odpowiedz

Świetna szkoła, a ilość kursów, jakie oferuje jest niesamowita. Sama skończyłam masaż tkanek głębokich i czekam na kolejne, aby powiększyć swoją wiedzę. Świetne miejsce.

Julka Ocena odpowiedz

Bardzo fajne miejsce by poszerzyć horyzonty w doborowym towarzystwie. Kursy inspirujące i łączące wiedzę z praktyką.