Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (21)

Kuba Ocena odpowiedz

Drogo i zero empatii. Władze uczelni do kitu. Zawiedli podczas pandemii. Nie polecam, włożycie w tą uczelnię dużo kasy i na nagle zaczną się problemy, a wam będzie żal kasy i ślepo zgodzicie się na wszystko

Milena Ocena odpowiedz

Nie dajcie się nabrać. 1,2 rok będzie super, a jak już wiele tysiączków im zapłacicie, to na wyższych latach pokazują pazurki. Wtedy, gdy pojawi się problem to nasze Babcie Rektorki powiedzą Wam, że studia prywatne nie są dla biednych, że ich pomysły trzeba akceptować, a jak się nie podoba to zabierać dokumenty na państwowe uczelnie. My studenci 3 roku kosmetologii, fizjoterapii i innych kierunków teraz tego doświadczamy. Nie ma zrozumienia, nie ma empatii. Szkoda.

Michał Ocena odpowiedz

Sale są bardzo nowoczesne i mamy bardzo dużo zajęć praktycznych. Kiedy szukaliśmy miejsca na praktyki, szkoła bardzo nam pomagała i nie było nie potrzebnego stresu. Fajna szkoła, która nie ma w zwyczaju nie potrzebnie stresować studentów.

Maja Ocena odpowiedz

Świetna szkoła, która ma bardzo fajne podejście do studenta. Sama bardzo dobrze wspominam studiowanie w tym miejscu i teraz pracuje w zawodzie w jakim chciałam. Bardzo dużo dało mi wiele godzin praktyki oraz duży wybór kursów. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza tym co chcą się rozwijać.

Julia Ocena odpowiedz

Uczelnia droga, ceny europejskie, ale zajęcia średnie. Specjalnie walą 2, żeby pieniądze za warunki wyciągać. Wykładowcy się raczej nie wysyłają, szczególnie Ci z awf

Ola Ocena odpowiedz

Fajne podejście do studentów i bardzo duży wybór kursów dodatkowych. Jest bardzo dużo nowoczesnych sal i sprzętów, które ułatwiają naukę. Widać, że stawiają na praktykę.

Kasia Ocena odpowiedz

Uwielbiam to miejsce. Czuje się tutaj jak u siebie i robię to co lubię. Zgadzam się ze wcześniejszymi komentarzami i dodam tylko, że nie ma co bać się tu sesji. Wykładowcy chcą aby zdawać i nie robią nic specjalnie, aby było inaczej. Moja pierwsza sesja już za mną i cała zdana.

Robert Ocena odpowiedz

Uczelnia daje studentom dużo możliwości rozwoju, widać, że nie stawiają tylko na teorię. Dużo praktyki przyda się w zawodzie i widać po zajęciach, że na to stawiają. Bardzo jestem zadowolony ze studiowania tutaj. Sale są nowoczesne, a wykładowcy podchodzą do studenta z odpowiednim luzem. Polecam

Adam Ocena odpowiedz

Jestem zadowolony, że wybrałem tę uczelnię. Dużo zajęć praktycznych, kursów i sposobów na rozwój.

Tysia Ocena odpowiedz

Zdecydowanie polecam uczelnie! Bardzo dużo uczy i nie sprawia, że się niepotrzebnie czymś stresujesz. Przygotowanie do sesji w tym miejscu nie jest takie straszne. Polecam :)

Amelia Ocena odpowiedz

Bardzo dobra uczelnia, która oferuje studentom wiele dróg kształcenia. Jest wiele godzin praktyki, ćwiczeń i dodatkowych kursów. Ja jestem bardzo zadowolona

Iga Ocena odpowiedz

Bardzo fajna uczelnia, ze świetnym podejściem do studentów. Bardzo lubię tu przychodzić i jeszcze nie miałam dnia, w którym nie chciałam tu przychodzić.

Renia Ocena odpowiedz

Kierunek Fizjoterapia jest bardzo przyjemny. Jeśli serio cię to interesuje, na pewno spodoba się to jak tu nauczają. Jest sporo godzin praktycznych, dzięki czemu w przyszłości na pewno użyje się tych umiejętności. Wykładowcy są świetni, nawet na wykładach nie nudzą, ciągle trzymają kontakt ze studentem. W dziekanacie zawsze pomogą, a z płatnościami nigdy nie miałam problemu.

Hanna Ocena odpowiedz

Uwielbiam robić to czego się tutaj uczę. Wiążę z tym swoją przyszłość i ciesze się, że jest to tak fajnie przekazywane. Niektóre uczelnie potrafią zniechęcić do tego co nas interesuje, ale tutaj jest całkowicie inaczej. Spędzam sporo godzin na zajęciach praktycznych i zdobywam cenne umiejętności. Dzięki temu, że robię to co lubię czas na uczelni leci mi bardzo szybko i bardzo rzadko się nudzę.

Ada Ocena odpowiedz

Najlepsze pomnienia jakie mam to właśnie z tej uczelni. Żałuję, że to już za mną bo chętnie bym tam wróciła.

Dawid Ocena odpowiedz

Bardzo fajne miejsce. Studia jak studia, ale jestem bardzo zadowolony z dużej ilości zajęć praktycznych. Teoria nie pomoże, jak będzie trzeba zacząć pracować. Praktyka dużo nas uczy i jest ciekawa. Wykładowcy wiedzą jak dotrzeć do młodzieży i można się z nimi dogadać. Z płatnościami nie ma problemów.

Edyta Ocena odpowiedz

Kurs masażu tkanek Głębokich z Panem Marcinem Wytrążkiem to była moja najlepsze decyzja. Dużo się nauczyłam i zaskoczyło mnie też ile wiedzy ma ten człowiek. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam kursy w tym miejscu.

Zenek Ocena odpowiedz

Bardzo inspirujące miejsce i ludzie, którzy prowadzą zajęcia. Wszystko było na najwyższym poziome. Uczęszczałem na zajęcia flossingu w sporcie i uważam, że to bardzo praktyczna wiedza.

Ania Ocena odpowiedz

Mnie z kolei do tej szkoły wysłała moja mama powiedziała że muszę spełniać swoje marzenia o zostaniu terapeutą i tam właśnie się zaczeło. Tam uczestniczyłam w kursie anatomia palpacyjna i flossing w sporcie i mega dużo wyniosłam z tych zajęć . Teraz jestem na stażu w zawodzie jaki od zawsze chciałam zgłębiać

Ela Ocena odpowiedz

Też uczęszczałam na kurs terapii wisceralnej jamy brzucha i dodatkowo na flossing w sporcie i naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić. Te kursy przygotowały mnie do mojej pracy i dzięki nim dostałam tą wymarzoną.

Artek Ocena odpowiedz

Naprawdę bardzo polecam WSEIT przed wszystkim kurs z terapii wisceralnej jamy brzucha z Marty Ryan oraz seminarium z anatomii sekcyjnej byłam i bardzo wszystkim interesującym się tematem polecam