• FIZJOTERAPIA Stopień: Jednolite REKRUTACJA

  Dzięki globalnym zmianom społecznym – od dynamicznego starzenia się społeczeństw aż po powszechne zainteresowanie zdrowym stylem życia - absolwenci studiów w zakresie fizjoterapii zyskują szerokie możliwości zawodowe.

  Mogą podjąć pracę zarówno w placówkach rehabilitacyjnych czy szpitalach klinicznych, jak również w sanatoriach, hospicjach, gabinetach masażu i SPA, a także salonach fitness czy ośrodkach sportowych – wspomagając pracę lekarza medycyny sportowej. Studia na UMED pozwolą Ci zdobyć szerokie kompetencje i rozwinąć własne pasje.

  Aby przystąpić do rekrutacji, powinieneś zdawać maturę z biologii, a także fizyki lub matematyki na poziomie co najmniej podstawowym. Wymagania dodatkowe: umiejętność pływania.

  STACJONARNE

  • jednolite studia magisterskie (czas trwania 5 lat)

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   


  Studia Jednolite Magisterskie

   

  W procesie rekrutacji na studia jednolite magisterskie na kierunku Fizjoterapia brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

  • Biologia
  • Fizyka lub matematyka

  Wymagania dodatkowe: umiejętność pływania

  Dowiedz się więcej

Opinie (2)

Kacper Ocena

Jestem mega zadowolony, student jest najważniejszy, wiedza przekazywana jest praktycznie, teorię dobrze przedstawiona. Nie trafiłem na złego prowadzącego

Maja Ocena

Super kierunek, można się dużo nauczyć! Polecam!


STACJONARNE


Jednolite: