Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego

42-200 Częstochowa

al. Armii Krajowej 13/15

e-mail: wnz@ujd.edu.pl

Strona: http://www.wnz.ujd.edu.pl

Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego

Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

42-200 Częstochowa

al. Armii Krajowej 13/15

e-mail: wnz@ujd.edu.pl

Strona: http://www.wnz.ujd.edu.pl

 • ASYSTENT MEDYCZNY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do absolwentów różnych szkół wyższych, zainteresowanych pracą w ochronie zdrowia, którzy chcą uzyskać nowe kwalifikacje umożliwiające wykonywanie prestiżowego zawodu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA LEKARZY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Absolwent studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy" uzyska kwalifikacje i praktyczne umiejętności z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej. Absolwent uzyska uprawnienia do wykonywania zabiegów produktowych z użyciem kwasu hialuronowego nieusieciowanego i usieciowanego, nici estetycznych, botoksu, produktów lipolitycznych i poprawiających kondycję skóry używanych w mezoterapii, produktów autologicznych, takich, jak osocze bogatopłytkowe i autologiczna fibryna.

  Absolwent uzyska również kwalifikacje i praktyczne umiejętności do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem urządzeń najnowszej technologii w medycynie estetycznej takich, jak IPL - SHR, lasery, karboksyterapia, termoliza, plazma frakcyjna, HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • STUDIA TRENERSKIE TAEKWON-DO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Absolwent osiągnie kwalifikacje pozwalające na efektywne prowadzenie zajęć i treningów taekwon-do oraz zajęć pozalekcyjnych na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Absolwent będzie przygotowany do wspierania wszechstronnego rozwoju ucznia, indywidualizowania procesu oraz współpracy ze społecznością lokalną.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • WYCHOWANIE FIZYCZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Absolwent osiągnie kwalifikacje pozwalające na efektywne prowadzenie lekcji wychowania fizycznego oraz zajęć pozalekcyjnych na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Absolwent będzie przygotowany do wspierania wszechstronnego rozwoju ucznia, indywidualizowania procesu nauczania, organizowania życia społecznego na poziomie klasy, szkoły i środowiska lokalnego, współpracy z innymi nauczycielami, rodzicami i społecznością lokalną.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • WYCHOWANIE FIZYCZNE I GIMNASTYKA KOREKCYJNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie nauczycieli różnych specjalności do prowadzenia zajęć z przedmiotu Wychowanie Fizyczne w szkole podstawowej oraz szkołach ponadpodstawowych, a także przygotowanie do podejmowania samodzielnej aktywności twórczej i działalności edukacyjnej w szkolnictwie i innych ośrodkach edukacyjnych z przedmiotów objętych programem studiów. Absolwent studiów podyplomowych zyskuje również prawo do prowadzenia gimnastyki korekcyjnej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Kaja Ocena odpowiedz

Wybór pielęgniarstwa na UJD okazał się naprawdę dobrym krokiem. Dużo praktyki, co ułatwia zrozumienie tematu. Po studiach bez problemu znalazłam pracę. Obecnie robię magisterkę, całkowicie za darmo. Co ważne, na uczelni panuje naprawdę fajna atmosfera, a dyplom jest solidnym atutem na rynku pracy. Na koniec jeszcze jedno - dyplom to dyplom. lecam każdemu, kto zastanawia się nad pielęgniarstwem. UJD to dobry wybór.